Treść opublikowana przez fafnasty
-
Symphony 2 do a4 b5
a jak to wyglada z radiem [h=1]Chorus ???[/h] ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- 2din
-
traci podcisnienie turba awx
koles gruszke wymienil i jest gitara heh a dodam tylko ze turbo niby po regeneracji a gruszke chyba zj***li bo po wymianie gruchy lata jak szalony
-
traci podcisnienie turba awx
ale spada odrazu calkiem i brak mocy przy gwaltownym dodaniu gazu
-
traci podcisnienie turba awx
jak jest dobrze jak turbo nie dziala
-
traci podcisnienie turba awx
witam sprawa wyglada tak ze na wolnych obrotach wajcha od turba podnosi sie normalnie i nawezyku od gruszki jest podcisnienie ale gdy dodam gazu wajcha opada i na wezyku zanika podcisnienie szczelosc ukladu sprawdzona a auto stoi u kolegi i jak narazie brak dostepu do waga:slina: pacjent to passat b5 1.9 tdi awx
-
Gwint z passata do b6
tak myslalem wlasnie to do b6 tylko i wylacznie z b6?
-
Gwint z passata do b6
koledzy podejdzie gwint z passka b5 do a4 b6? przod podobny a tyl? jak to wyglada w realu? ---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 02:00 ---------- ktos wie na sto?
-
jaki kolor Zaciskow S4?
czerwone krwisto czerwone bym chcial
-
17 do renowacji jaki kolor wybrać
ja mam identyczne 17 i tez teraz oddalem do regeneracji i zdecydowalem sie na BIELLLL do czarnej budy:decayed: juz na nie czekam:naughty:
-
klocki tyl szybka pomoc
JA JAK NIE MIALEM ori klucza do tloczkow to bralem klucz plaski chyba 24 lekko go szlifowalem zeby troche wezszy byl na koniec zaciskalem francuza i jechana nawet jak zarypane tloczki to i tak poszly ori klucz 50pln
-
zawieszenie a4 b6 czy jest różnica z b5
to mechanik zalozyl ci wachacz z b6?? to nakretki p[odkladal pod srube mocowania amorka czy co? tam w szerokosci jest roznica ok 1cmm hehe
-
zawieszenie a4 b6 czy jest różnica z b5
tak inne zawieszenie na sto rozni sie dolny prosty wachacz sa inne mocowania amortyzatora (szerokosc)
-
Zmiana rozmiaru kół
ja na zime MAM 16" 205 55 I CALKIEM GODNIE SIE LATA
-
Montaż radia Symphony II w B5
ta ramke i te boki obklej foli np. carbon i na pewno bedzie lepiej to wygladac
-
Życzenia Świąteczne 2012
Wesołych Świat chłopaki i nie zapomnijcie podziekowac Bogu za: -bezposredni wtrysk paliwa -chlodnice dolotu powietrza -turbo na lozyskach kulkowych -tytanowe zawory -gwintowane zawieszenie
-
Symphony 2 do a4 b5
koledzy pokazcie jakies swoje foty jak to wydlada:wink: ---------- Post dopisany 23-12-2012 at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany 22-12-2012 at 18:36 ----------
-
Zapchana odma czy coś więcej ???
mi jak odma padla to ja szybko wydmuchalo na oringu i cieklo olejem jesli odma ok a w komoze sie pojawiaja spaliny to raczej uszczelka pod glowica (glowicami) i wali spaliny do kanalu olejowego
-
Symphony 2 do a4 b5
witam mam u siebie symphony 1 i chce kupi i wlozyc symphony 2 brac radio z b6 (to takie z chromem ) czy z a6 c5 ???? ksztalty sa niby podobne ale.. ktore podejdzie?
-
czym zaślepić przewód hamulocowy?
sa takie zlaczki do rurek hamulcowych <br /><br /> nakrecasz na konsowke rurki a 2 strone albo zaspawaj i masz gotowa zaslepke nawet na nastepny raz ja kiedys kupilem taki jakby zaspawany gotowa za 7zyla jesli nie chcesz spawac to moze wkrecona sruba da szczelnosc chyba z tego co mamietam to sroba 10x1.75 ale sprawdz gwint dokladnie
-
Uszczelka pod głowicą a płaszczyzna bloku silnika
jesli uszczelke wywalilo to juz powinien byc znak dla mechanika ze cos sie dzieje np. pekla glowica(golym okiem ciezko zobaczyc) wypalona glowica itp ale przed zalozeniem nowej uszczelki zawsze oddawalem do planowania glowice i doklkadnie zmierzony i wyczyszczony blok. i podstawa jest jak juz kolega wspomnial prawidlowe dociaganie srub ktore ukladaja glowice
-
felgi na nastepny sezon
18 na pewno lepiej wyglada ale bez gwintu sie nie da:decayed: tez chcialem 18 sline ale jednak zostane narazie na 17 i gwincie droga do mnie do pracy to masakra:facepalm:
-
Problem
jesli padla uszczelka to w zbiorniczku powinno byc czuc spaliny sprawdz tez olej czy plyn sie tam nie dostaje
-
felgi na nastepny sezon
taki zestaw mam na lato:decayed: tylko ze et 45 nie 48 ale to prawie to samo
-
Stalówka do b5
czas zakladac zimoki:kwasny: mam stalowki 16'' 7j et42 opony 16'' 205/55 jak koledzy widzicie taki cos w moim sedanie? wiem ze te fele to chyba ori z a8
-
Nacięta Opona
ja bym ja wywalil bez 2 zdan:decayed: 2 razy juz mi strzelila opona na autobanie i wesolo nie bylo:slina: ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------