Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. witam moze ktorys z kolegow ma w swojej b5 oklejona maske w sposob STICKERBOMB ciekaw jestem jak to lezy na b5
  2. jesli tak zrobisz to auto bedzie 3 slady zostawiac i chyba prowadzenie tez sie sporo zmieni
  3. dzieki dzieki poczytam ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ---------- szukam kogos z okolic Lubina Głogowa legnicy kto mi to ogarnie ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- a jak podlaczyc na na krotko ten licznik zeby zobaczyc czy swieca zegary i fis? da rade?
  4. witam moje bytanie dotyczy licznika z fisem i z dodatkowymi 2 zegarami tem oleju i ladowania. u siebie w b5 polifcie mam licznik bez fisa i tych 2zegarow dostalem od kolesia licznik z fisem ale z angola. czy da sie to upchac do mnie i czy da sie przelozyc tarcze zeby byly km a nie mile.
  5. a patrzyles kolego czy w zacisku nie zrobil sie zadzior ktory nie pozwala tloczkowi sie cofnac do konca? albo delikatnie skosuje tloczek ja u siebie mialem taki przypadek ze przy hamowaniu plyn szed do zacisku i nie wracal bo byl napuchniety wewnatrz wezyk elastyczny i plyn sie nie cofal ale TY chyba wezyki wymieniles tak?
  6. dzieki ziom juz wszycho obadalem
  7. witam dzisiaj wpadly do mnie graty czyli -mechanizmy ele. szyb tylnych -panel kierowcy pod 4szyby -tylny boczek z przelacznikiem i glosnikiem (poszukuje 2 ) -wiazki ale jeszcze ich nie ogarnelem czy sa wszystkie teraz moje zapytanie jak to ogarnac sa problemy z podlaczeniem tego do mojej lali pozbawionej tylnej elektryki i jak jest z dodaniem glosnikow w trylne drzwi. pozdro:wink:
  8. jest dobrze w porownaniu do ori 1BE? ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- a gdzie je kupiles i jaka cena ?
  9. witam sprawa wyglada tak moja niunka sie toczy na takiej feldze ORYGINALNE FELGI AUDI A3 A4 A6 A5 A8 S-LINE VW 18 (2534418301) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. z tym ze 17" lakier auta to czarna perla czarny gril (cały) brak chromu na i w aucie i tak sobie mysle ze srebrne ori felgi juz sa nudne myslalem nad biała fela i moze do tego biale znaczki pomalowac z przodu i na klapie hmmm moze ktos tak juz cos widzial? czarna felga chyba odpada a audiczka jest juz w 85% czarna z domieszka carbonu tez czarnego. jakie znacie albo co lepsze macie kompozycje CZARNE B5 + FELA?
  10. a jak jest z wysokoscia tych amorkow w porownaniu do ori 1BE?
  11. witam szukalem amorkow na tyl do siebie 1BE bo takie mam na przodzie ale nic ciekawego nie znalazlem jakie polecacie koledzy zamiast 1be? mts dadza rade? springi mam h&r -30 pozdro
  12. ja mialem taki przypadek ze gumowy wezyk hamulcowy byl w srodku odwaestwiony co powodowalo ze przy zahamowaniu plyn pod cisnieniem wplywal do zacisku ale juz nie wracal bo robil sie zator ale tak mi sie dzialo na jednym kole a u ciebie kolego wszystkie 4? a moze auto dlugo stalo co?ja bym wywalil wszystkie zaciski powyciagal tloczki ladnie je wyczyscil jak i tarcze doprowadzil do stanu ale wina tez moze tkwic w samej pompie moze tam jest cos nie tak i blokuje powrot plynu. jesli chodzi o sam tyl to 1 co to zawsze sprawdzan linke recznego i sam zacisk czy wraca po spuszczeniu recznego
  13. wlasnie cos w tym stylu tylko chce to ladnie wspawac i przerobic trzeba kraniki
  14. spodziewalem sie heh to 2 opcja jest 2rurki troszke wieksze niz ori kraniki lecz kraniki zastapic prostymi
  15. mi jednak podobaja sie cos takiego jak w 1.8 lecz troszke szersze ale nie pod calibre heh tylko ze takie ladnie w parze wygladaja:decayed: ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- N46 NOWA UNIWERSALNA KOŃCÓWKA TŁUMIKA NIERDZEWKA (2504761416) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ciekawe jak to by sie wpasowalo w zderzak do afn-a
  16. laminat odpada chyba ze calibrejszyn sobie kupie:decayed: tak myslalem o pdc ale wtedy trzeba ladny wydeszek zalozyc
  17. wiejski odpada heh mysle cos ori z innego auta moze cos wyrezam po urlopie
  18. do przed lifta pasuje. teraz pytanie czy podejdzie do po lifta?
  19. witam potrzebuje nr bagnetu i tego plastiku mocujacego bagnet bo mam podejrzenia ze ktores z nich nie jest ori bagnet nie wchodzi do konca i chyba przeklamuje poziom oleju wielkie dzieki ---------- Post dopisany 30-06-2012 at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2012 at 15:43 ----------
  20. dzieki za rozjasnienie bo szkukalem instalacji pod suba w boczku ale niestety znalazlem tylko to:kwasny:
  21. wlasnie tak myslalem zeby do kolesia do komisu podjechac na bank ma seata na placu to na chwile sciagne i oblukam
  22. kto wie co to jest ?? i do czego? <br /><br /> <br /><br /> ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ---------- foto telefonem:kwasny:
  23. szkoda bo ciekawie to wyglada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.