Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. 30 w dol na 16 calach
  2. 350 oddam
  3. jest sporo watkow o gwintowanym zawieszeniu komfort i kat nachylenia polosi i takie tam innne to tylko zalezy jak bardzo poskreca hehe ---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ---------- wole za cos fajnego zamienic niz sprzedawac ale jak cos to priv
  4. jak cos to jeden moge odsprzedac ---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ---------- albo zamienic za cos fajnego do b5
  5. UKRYTE WENTLE ZAWORY KOMPLET 4SZTUKI !!! (2952427432) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jezdzi ktos moze z takimi wentylkami???? odnowilem moje s-line i nie pasuja stare czarne wentylki jak fela cala biala:decayed:
  6. zaraz dodam fotke ale na 16 zimowce na ori amorkach 1be i nowych springach veitec -50 jest nisko ale to na zime heh
  7. tez mowile ze szkoda zawiechy drogie wachacze szkoda miski itp a teraz jak przychacze to wiem ze jest tak jak ma byc hehe Pozdro dla gwinciarzy
  8. witam kolegów pacjent to b5 po lifcie 1.9 tdi afn sedan koles rozbiera na czesci b5 i dostalem w prezencie gwint 2 komplety i tu moje pytanie ktory bedzie lepszy i czym sie roznia 1) FK Automotiv springi tyl--G 0701 HA amorki---SMV W 0009 0806 na naklejce jest SG 07 HA springi przod G 0701VA amorki---SMAI 0002 VA 2909 na naklejce jest SG 07 VA 2) FK Automotiv springi tyl---60 280 amorki---SMAI 9005-2 4109 springi przod---60 270 amorki---SMAI 9005-1 4109 1 1 2 2 OBA W PODOBNYM STANIE ---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ---------- ---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- dodam ze w 2 widac ze sa gruube tloczyska i caly gwin wyglada masywniej
  9. dokladnie ja od tych kombinacji mam pol garazu amorkow i sprezyn ktore powoli wysprzedaje hehe tak sie zarzekalem a i tak gwin juz na wiosne czeka ojjj kazdego to czeka
  10. spolica orzechowa jest zaje....sta jak zrobilismy 3 butelki we 2 w jakies 17 minut heheh
  11. ja siorce na wesele zalatwialem wooodke i doszlo do tego ze byla zubrowka biala w kauflandzie kupilem po 16.49 za o.5l
  12. koledzy moze jakis spot??? Lubin chetnie zawita do Was
  13. jakis spot???? Lubin by wpad do was koledzy
  14. polacy juz tak maja ze jak cos jest lepsze niz maja oni to albo jest kradzione albo krecone albo bite albo cos... wiekszosc kupila swoje Fury na szwabach a sprzedac jak cos to chca jako perelki hehe:wink: widac ze jest zadbana i siano tez zjadliwe to tylko brac:naughty:
  15. sa nawet 165 na 16cali ale jak na tym jezdzic? chyba matizem
  16. jesli myslisz ze bedzie na tym lepiej sie zbierac bo waska opona to sie mylisz i troche bedzie malo przyczepnosci na takim kapciu:kwasny: 195 to i tak za wasko jak na audi chyba ze dla emertyta na 15calach na swoje 16 wkladaj 205 i jest idealnie ja tak mam na zime i jest przyzwoicie
  17. sorry za pisownie pisalem z fona i po browarku hehe:wink:
  18. ceny tych b5 rosna przez nas przez klientow i tak samo jak maleja przebiegi bo gdyby kazdy kto chce kupi auto OOOO nie jakiegos szrota z francji kierowal sie czym innym niz przebiegiem ooo200 tys to nie dziekuje bo zajechany a koles za 5min robi 135tys i juz jest za***iste auto i idzie od reki Polacy maja nasrane w tych swoich glowach i jak kupoja to by chcieli za zlotowke ale jak juz cos odsprzedac to skroic ile sie da a jesli sie da to jeszcze troche skroic... ja swojego polifta kupilem za 12tysi z 2000roku i wiedzialem ze na 280tysi nalatane i malowany zderzak bo byl wymieniany i co mi w tym przyszkadza skoro motor pracuje sto razy lepiej niz znajomych fury po za***istym przebiegu 150tys heheh
  19. wlasnie kenwooda od kolesia za 500 mam wyrwac wozil je w b6 i calkiem dobrze to wygladalo nawet czerwone podswietlenie bedzie pasowalo do mojej b5 tez sie napalilem na rnsa jak arab na kurs pilotazu ale sobie odpuscilem za duzo kasy i szpacenia wiem ze efekt jest konkretny ale zabawy tez sporo
  20. dalem sobie siana z tym radiem chyba bede bral od kolesia nie ori radio cos w tym stylu NAJNOWSZE RADIO 2 DIN 7'' DVD TV ANTENA GPS GRATIS (2974618241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ladnie do tego ramke dorezam i dedzie gitara bo bedzie -dvd -tv -sd-usb -kamera cofania -wzmachol do skrzyni -dotykowy ekran -itp
  21. a jak zamarza mikro styk w tylnej klapie???? wymiana cos pomoze??? moze ten moj jest nie szczelny co??? u kolesi w b5 nie zamarza a ja jak wloze narty to potem lipa troche je przez kabine wyciagac hehe
  22. z passka b5fl przod pasuje do a4 b5 a do ciebie kolego chyba tylko a4 b6/b7 ostatnio gwint szukale do malysza dla ziomka i tylko od malysza:wink:
  23. zawieszenie calkiem inne niz B6 do swojej b6 musisz szukac typowo od b6
  24. sporo gratow do b5 i troche do b6 wnetrza jak cos trzeba Lubin
  25. dokladnie jak kolega pisze masz oc na rok i juz a ze sobie na raty placisz to oni (gestapo) nie wnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.