Treść opublikowana przez fafnasty
-
Rezanie bixenonu
Ja robię lampy w cenach 460pln za projektory z montażem jeśli lampy sa xenon to koniec kosztów jeśli są zwykle h7 to dochodzi koszt żarnikow i przetwornic
-
Rezanie bixenonu
To do każdych innych trzeba rozbierać lampę powiększać otwór i robić mocowania
-
Rezanie bixenonu
Koledze chodziło o projektory xenon ori z a4 b5 Do bixenonu oczywiście trzeba rozbierać i przerabiać lampę
-
Rezanie bixenonu
Zrob regeneracje i tyle
- Rezanie bixenonu
-
Rezanie bixenonu
H7 seria vs h7 przerobiona na bix hella3 Plus malowanie [emoji1]
-
Rezanie bixenonu
W xenonach postojówka to h6w
-
Wymiana reflektora na xenonowy
Tak
-
A4 więcej niż standard
No progi z rs jeszcze droższe [emoji23]
-
A4 więcej niż standard
Żeby zalozyc progi z rs4 to raczej już trzeba i resztę body do kompletu bo szpary będą przy blotnikach wielkie no i też do niczego to nie będzie pasować jak już to progi z eski i masz prawie p&p
-
A4 więcej niż standard
Stylistycznie to auto wygląda bardzo słabo sam laminat i to już w słabym stanie do tego felgi które nawiązują bardziej do Ameryki [emoji39] nie wiem czy będziesz szedł w odgruzowanie tego auta czy dalej będziesz podążał drogą laminat chrom i jaki jest sens kompresora w 1.8?
-
Rezanie bixenonu
Lub wymiana całej przesłony na eu zależy o jakich lampach Nowa
-
Rezanie bixenonu
Lub robi gdzieś zwarcie na kablach sprawdź połączeń i stan kabli w lampie
-
Rezanie bixenonu
Bi Led Koito Złoty chrom i czarny połysk [emoji3]
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
.
-
Rezanie bixenonu
Będzie błąd żarówki ale wystarczy założyć rezystor lub wyłączyć kontrole
-
Rezanie bixenonu
Upchnie się ale trzeba rzezbic
- Rezanie bixenonu
- Rezanie bixenonu
-
Rezanie bixenonu
A4 b5 Fabia Golf 4
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Dokładnie fajnie podswietla złoty
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jest petarda
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
[emoji1]
-
Rezanie bixenonu
Mam nowe przetwornice osraM pod d3s jak coś pisz pw2
-
Rezanie bixenonu
Jeśli projektory Al z b8 sa w igła stanie to nie warto roboty sporo a mega różnicy nie będzie