Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Qbazulu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Qbazulu

  1. Koniecznie gleba,listwy s-line albo s4,nie wiem jak w środku wygląda. ---------- Post dopisany at 03:24 ---------- Poprzedni post napisany at 03:23 ---------- Postaram się zawitać na spociku Co do gleby to racja i w związku z tym w książce serwisowej znalazłem oznaczenia nacisku wagi na osie i tak: przód: 0JJ tył: 0YK i teraz moje pytanie i co dalej ?
  2. a ja moją bestyjkę oddam pod Wasze ręce, szkoda tylko że pod mój portfel ale może razem coś wskóramy to do niedzieli
  3. uciekam bo Danielowi zazdroszczę może i mi się uda "10" trafić
  4. Bart-S wiem szczerze nie mam czasu na większe modyfikację ale przynajmniej wiem do kogo się zwrócić o pomoc w niedzielę ją zmodyfikujemy na papierze a późniejszym czasie w realu. SLO przecież żartuję jest git tylko że moim jeździ kobieta a one nie widzą krawężników ani przejazdów tramwajowych czy kolejowych
  5. młody brachol chce kupić b5 i mam pytanko doradzicie coś z naszego forum? ja znalazłem te: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/a4-b5-avant-ajm-116hp-2000r-242235/ albo http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/sprzedam-mojego-avanta-polift-1-9tdi-160km-239026/
  6. a powidziwiać można przyrodę Śremską ---------- Post dopisany at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany at 00:51 ---------- SLO BDB ale do 60 km/h a reszta ....hmmm to jest Polska i jakoś mało czerni
  7. no tak ale to początek, w końcu mam czas żeby troszke ją ubarwić i brakuje właśnie takich opinii zawsze przyjmę coś żeby ubarwić małą ---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ---------- slo jak tam szyby a i myslisz że lepsze bylyby srebrne? ale i tak nie warto bo prawdopodobnie w przyszłym tygodniu wjezdzaja ori 18 RS4
  8. Spicie? jak Wam się podoba? Przeglądanie obrazka H3SBe.jpg - VPX.pl - hosting grafiki
  9. Qbazulu odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    to może wpadniecie do poznania na M1 w niedzielę będzie nas więcej
  10. cześć powrót z wielkiej wody bez problemów, autko jak zwykle nie zawiodło, podziękowania dla Barts-a oraz Madasa W niedzielę postaram się pojawić na spocie
  11. wszystko dogadane po wizycie napisze wieczorem co i jak chyba że Adaś mnie wyprzedzi, pozdrawiam i DZIĘKUJĘ
  12. Wszystkiego naj!!! ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- A tak przy okazji w niedzielę mam zamiar wyjechać na wakację a dziś niewiadomo skąd zapaliła sie kontrolka ESP jeśli dobrze kojarże trójką kółko ze strzałką i możliwe że wykrzykni może ktoś wie co to a może VAG by się przydał , pomoże ktoś? jakby co to 533 037 007
  13. Vario czekam na meldunek o sprzedaży i gotów na ogledziny
  14. Vario daj znać
  15. jest git Adaś to teraz jak w pingla grasz? Poszukuję kupić A3 lub A4 b5 do 15 000 jak będziecie coś wiedzili to dajci mi znać
  16. cześć WAM jak zdrówko?
  17. Cześć, a i ja wleciałbym na spota w końcu pierwsza niedziela od 3 miesięcy wolna
  18. no to super, a ja w sobotę na wesele do Środy Wlkp. pędzę, masakra ale napoje chłodzące powinny pomóc A Wy już po urlopach czy przed? Ja zaczynam 13 sierpnia...
  19. rakieta nie rakieta, wazne kto za kierownikiem siedzi :kox: jezeli mocy brakuje, pomaga przekonanie, ze jeszcze jest zapewne nasze Poznańskie bimby wycinasz
  20. ja pomiędzy Śremem a Kórnikiem widziałem ostatni "bułgarski łebki"
  21. chyba wszyscy na wakacjach
  22. cześć jakoś leci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.