Treść opublikowana przez Qbazulu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cos takiego bardzo delikatnie przytarte dwie felgi : FELGI 17 18 5x112 AUDI A3 A4 A6 A8 SEAT VW WYPRZ. (2944073289) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dzięki za info jednak ja szukam oponek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja rozumiem ale wiesz jak to jest, jesteś zdecydowany na zmiany ale jak to bywa z nowościami - przyciągają
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eee .... Vario co o tym sądzisz???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzx Adam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario nie mówię że nie ale co ja zrobie z moimi dwoma kompletami ????? z miłą chęcią opchnąłbym je ale nie za plewy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
macie jakieś 17" na lato na sprzedaż w dobrym stanie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przyjedź służbowo ale to już nie byłoby audi tylko made in KOREA
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adaś prześlij mi na PW tą stronę bo zapomniałem a Magda dupsko mi suszu ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ---------- Nie dam rady jutro podjechać do Was jak wspomniałem job od 7 do 19
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
od 7-19 w robocie, nie dam rady ;( no chyba że uda się wyrwać jeśli będzie na Mc*D?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powiem - pięknie , jak będziesz miał Vario coś na próbę psiknięte to daj znac podjadę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam, co tam chłopaki, bo ja powiem tak ... ubezpieczalnia bez oględzin za uszkodzenia auta dała 100% więcej niż jak ja chciałem z kolem się dogadac, więc jest SYMPATYCZNIE
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario ten pierwszy ... jest KOZA
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i do roboty czas jechac ale jak mi się nie chceeeeeeee...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie pij za dużo i DUŻO SZCZĘŚCIA I ZDROWIA!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z myciem fakt moze byc to męczące ... ---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- a może coś takiego? Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://autostylizacja.pl/wp-content/uploads/2012/12/DSC_0315-e1356291157701.jpg
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario ten drugi kolor to mam na co dzień ten kolor golfa jakoś do mnie nie przemawia, ewentualnie grafit mat lub jakiś szary ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ---------- Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://i600.photobucket.com/albums/tt85/mototarr/A4_Front.jpg
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam, mam pytanko jakbyście widzieli b6 kombi w bieli po plasti dip?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jutro z rana jade do Swarzędza na małe oględzinki Vario ok. 20 zadzwonię do Ciebie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki, ta druga część to tez do mnie? bo nie kumam o co loto druga czesc tyczyła się Grzegorza, Adama i Vario
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gratuluję Michał, niestety z braku czasu nie odezwałem się narobię to jutro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam, pozdrowienia ze Śremu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eee no ładnie wygląda Grzechu ta Twoja mała ---------- Post dopisany at 00:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:50 ---------- Vario podaj mi numer do siebie jutro zadzwonie to pogadamy kiedy i jak z tymi felgami to podrzucę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario to rozumiem że to ten sam co mi Adaś pisał? mam nr tel do niego, poczekam z tym do poniedziałku i mogę podskoczyć, a felgi chce odnowić lato, te na zimę przeczekają do następnego sezonu - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00