Treść opublikowana przez Qbazulu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w pl? Nie wierzę ...jak tak to długo nie pojeżdża - policmajstry ponad 200KM w megankach nie byli w stanie ogarnąć Bartek nie wszyscy to kmioty , o jeździe nie sądzi się po samochodzie a po kierowcy ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaa ... siekiera do zdejmowania felg przygoda nie do opisania, a jakkkkkkkie podchody .....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdybym miał 3 litry pod maską to nakleiłbym 1.4 ben Slo obyś przywołał tą wiosnę Dzięki za "kółko pasowe"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Karol, jak dobrze wiesz na klapie jest znaczek A4 ale że jesteśmy w kraju wielkich możliwości to nie ma problemu żeby zmienic go na A6 Tomek-Slo bedziesz dziś u Vario?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
FoCus, ŚnieG i asfalt Czekaj za nami, :bry:nocy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nio bebechy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak bedzie nie potrzebna w bedziesz w Posen to daj znac w tygodniu prawdopodobnie zawiecha wymieniam i od raz ogarnalbym to- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
4F0260810G / koło pasowe sprężarki klimy /- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myślisz że przypasuje?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eee to może wlete na mini spota o ktorej bedziesz u Bartka? ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- Tomek mas ten numer?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Grzegorz pisz kiedy jesteś w domu to podlete. Karol a może moja srebrzynka w zamianka by poszło z dopłatką?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taki przebieg ma moja "bliźniaczka" 3.0TDI z 2006 roku ... Ty to jednak Karol ludzi rozumiesz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przebieg a jaki to przebieg 353 K , wojenka nie dom rodzinny mój i Magdy odwiedziny przed Świetami- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam pany? ja zaraz wycieczkę mam Poznań-Szamotuły, Szamotuły-Śrem, Śrem-Poznań- Bukowina 2013 hot line na żywo
Gwerty dajesz jeszcze radę Daniel za rok chyba się wybierzemy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nio ---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no może ... ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- 1:2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale dolina ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
POLSKA-UKRAINA jakie wyniki? ja stawiam optymistycznie 3:1 dla nas- YouTube - filmy warte obejrzenia
- Bukowina 2013 hot line na żywo
tej tylko byle chłamu nie pijcie bo w tv będziecie Powodzenia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i jak tam BT dojechane? ---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ---------- Grzegorz głos oddany- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to sie pojawię pod mackiem Grzegorz to podwozie juz wypucowane- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jjak tam panie i panowie przygotowania do wyjazdu? :0) ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ---------- - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00