Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Qbazulu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Qbazulu

  1. w pl? Nie wierzę ...jak tak to długo nie pojeżdża - policmajstry ponad 200KM w megankach nie byli w stanie ogarnąć Bartek nie wszyscy to kmioty , o jeździe nie sądzi się po samochodzie a po kierowcy ...
  2. taaa ... siekiera do zdejmowania felg przygoda nie do opisania, a jakkkkkkkie podchody .....
  3. gdybym miał 3 litry pod maską to nakleiłbym 1.4 ben Slo obyś przywołał tą wiosnę Dzięki za "kółko pasowe"
  4. Karol, jak dobrze wiesz na klapie jest znaczek A4 ale że jesteśmy w kraju wielkich możliwości to nie ma problemu żeby zmienic go na A6 Tomek-Slo bedziesz dziś u Vario?
  5. FoCus, ŚnieG i asfalt Czekaj za nami, :bry:nocy
  6. nio bebechy
  7. jak bedzie nie potrzebna w bedziesz w Posen to daj znac w tygodniu prawdopodobnie zawiecha wymieniam i od raz ogarnalbym to
  8. 4F0260810G / koło pasowe sprężarki klimy /
  9. myślisz że przypasuje?
  10. eee to może wlete na mini spota o ktorej bedziesz u Bartka? ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- Tomek mas ten numer?
  11. Grzegorz pisz kiedy jesteś w domu to podlete. Karol a może moja srebrzynka w zamianka by poszło z dopłatką?
  12. taki przebieg ma moja "bliźniaczka" 3.0TDI z 2006 roku ... Ty to jednak Karol ludzi rozumiesz
  13. przebieg a jaki to przebieg 353 K , wojenka nie dom rodzinny mój i Magdy odwiedziny przed Świetami
  14. co tam pany? ja zaraz wycieczkę mam Poznań-Szamotuły, Szamotuły-Śrem, Śrem-Poznań
  15. Gwerty dajesz jeszcze radę Daniel za rok chyba się wybierzemy
  16. nio ---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------
  17. no może ... ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- 1:2
  18. ale dolina ...
  19. POLSKA-UKRAINA jakie wyniki? ja stawiam optymistycznie 3:1 dla nas
  20. tej tylko byle chłamu nie pijcie bo w tv będziecie Powodzenia
  21. i jak tam BT dojechane? ---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ---------- Grzegorz głos oddany
  22. to sie pojawię pod mackiem Grzegorz to podwozie juz wypucowane
  23. jjak tam panie i panowie przygotowania do wyjazdu? :0) ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.