Treść opublikowana przez Qbazulu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć "kupa" czasu
-
Zapalił się czujnik skrętu kierownicy - błąd
po przejechaniu 200 kilometrów błąd nadal jest
-
Zapalił się czujnik skrętu kierownicy - błąd
Witam, mam pytanie ostatnio zmieniałem w samochodzie przeguby z przodu. Po ich wymianie zapaliła się kontrolka czujnika skrętu kierownicy. Wszystko sprawdzane brak możliwości jego uszkodzenia, brak wykasowania błędu przez komputer. Miał ktoś coś podobnego? Jakieś sugestie? Z góry dzięki za pomoc.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja pierdziele .... jaaaaaak dawno mnie tu nie było co tam u Was? Zawartość dodana 11 minutes later Ręce opadywują przeglądam dział sprzedam samochód i co niektórzy zapomnieli że mamy 2017 rok chyba, jak można wołać 28 klocków za 1.9 TDi z 2002 roku nawet w s line no i oczywiście nie całe 270 tysi przebiegu (niemiec płakał jak sprzedawał)? Nastały czasy im starsze tym mniej przejechane i w związku z tym cena UP
-
Czy to jest s-line wewnętrzny?
Wiesz tak jak pisałem wcześniej co do wyposażenia wnetrza to jest różnie, jak kto sobie zestroi, ale w B6 raczej kierownica nie miała znaczka, mogę sie mylić. Pamietam że B5 miało oznaczenie swoje ale B6 hmmmm....
-
Oświetlenie tablicy LED
Z tego co sobie przypominam oświetleniem kiedyś zajmował sie forumowicz "qwerty" zakładał bez komplikacji z komputerem, napisz do niego
-
8 x 19" ET 30 235/35/19 audi A4 B7 1BV
Ja nadal jeżdżę na 19/235/35 przy kole Tomason TN5 i wszystko gra, zawieszenie 1BE
-
Dylemat - z 17 na 19 ?
polecam do Twojego samochodu 19/235/35 Tomason TN5 przy zawieszeniu 1BE, uwierz mi gitara!
-
Zmiana felg z 16 na 18 :) Pytanie
jak 18 to 225/40 w b6
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Wiesz co roku wartość OC podnosi sie niestety co jest absurdem bo auto traci na wartości, a opłaty rosna ale co zrobić znajdź dobrego doradcę lub punkt oferujący duży wachlarz ubezpieczeń
-
Zderzak tył A4 B7 z sedana do avanta
Różnica nie tylko w zaczepach
-
Czy to jest s-line wewnętrzny?
Póki co posiadam jeszcze B7 2007 w wersji Sline PLUS, wychodzi to również w numerze VIN i mogę napisać co on zawiera: zewnetrzny: zderzaki przód i tył, listwy na drzwi, lotka z tyłu, zawieszenie 1BE, to taka podstawa, wewnetrzny: fotele i kanapa półskóry, kierownica i drażek zmiany biegów opisany i obszyty czerwoną nicią, czarna podsufitka, nakładki na progi, reszta to wybór zamawiającego wyposażenie A i jeszcze przedni grill ze znaczkiem s line
- S-line
-
Co byście zrobili z tymi uszkodzeniami?
No tego nie spolerujesz, niestety, chyba bez szpachli sie nie obejdzie .... Daj znac jak sorawę załatwisz. Zawsze pozostaje kupno nie uszkodzonego w kolorze
-
BFB 1BV nierowno siedzi przod vs tyl / oznaczenia sprezyn
taka postać no norma,samochód siedzi równo tylko wizualnie przód ma wiekszy przeswit, poczytaj o tym w dziale o zawieszeniu i kolorach oznaczenia
-
Przód wyżej niż tył - A4 B6 1.9 AVF
Wymień na zawieche ori 1BE i bedzie gitara, choć przód zawsze na ori zawieszeniu 1BA i 1 Be jest ciut wyżej
-
Obniżanie zawieszenia - problem z przodem.
I jaki efekt wrzuć zdjęcia.
-
zawieszenie 1BA a Felgi 18
Moim zdaniem poszukaj na forum kto chce sprzedać zawieszenie (amortyzatory i sprężyny) 1BE w bdb stanie (czerwone) i wymień całość. Ja tak zrobiłem przy poprzedniej B6 - óstce (ten sam model co Twój), koszt z wymianą to około 900 złotych dwa lata temu. Jazda uległa gigantycznej zmianie również na laczkach 18 calowych. Zawieszenie 1BV moim zdaniem jest już za bardzo sztywne i ciut za niskie jak na wojaże po mieście. Niech Cie nie zdziwi efekt, ponieważ przód bedzie mieć ciut większy jednakże zauważalny prześwit pomiedzy oponą a nadkolem niz tył. A i jeszcze jedna uwaga kupując zawieche zwróc uwagę czy pochodzi ona od ośki czy też od Quattro. Polecam sprawdzony sposób.
-
Czy silnik 2007 na pompowtryskach został poprawiony ?
Mam tak samo choć z listopada
-
Opinia po 200 tys. przebiegu
Musashi czasami z tymi naszymi sprzedającymi to cieżko jest jesli chodzi o części, mam nadzieję że oszustów na naszym forum juz nie ma, bo jakieś dwa lata temu to plaga jakaś była.
-
Audi a4 b7 2.0 TDI 2007r. Pomoc przy zakupie.
Dla mnie to jakaś "wajcha" chyba że auto typowy golas i po wypadku lotniczym, ja sam w obecnej chwili mam na sprzedaż B7 z 2007 roku czarna w kombi w wersji SLine PLUS ori wynikający z Vin i mniej niż 33900 nie wezmę chyba ze bez kół 19 calowych które sa obecnie założone . Także przemysl zakup i to z mechanikiem, lakiernikiem i komputerem
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
Z DPF oczywiście to Quattro miasto - ok. 8 L (granica +/- 0,2 L) trasa - do 115 km/h - ok. 6,0-6,5 L trasa powyżej 115 km/h - od 6,5 L wzwyż nie pisze do ilu bo w granicy prędkości 115 km/h, a 200 km/h to ciężko uśrednić zaznaczam że to na kołach 19" z oponami 35/235
-
Po wymianie rozrządu klimatyzacja przestała działać.
Nie chcę Cię kolego martwić ale dokonaj szczegółowego sprawdzenia sprężarki klimatyzacji, czy czasem magicy mechanicy nie uszkodzili Ci jej, objawy mogą na to wskazywać. Zrób to jak najszybciej żebyś ewentualnie kosztami naprawy mógł ich obciążyć.
-
Urwana osłona od sprężarki klimatyzacji
Ale przed przykręceniem sprawdź czy uszkodzeniu nie uległa sprężarka.
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Pozdrowienia dla kolegi na klubowych ramkach w dniu wczorajszym parking Plaza Poznań ok. 18.15, sorry za obtrąbienie