Treść opublikowana przez Qbazulu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panie i Panowie Przepraszam że nie wpadłem na takiego fajnego SPOTA ale niestety WORK ;( mogliście zawinąć się do mnie Madas by Was poprowadził Jeśli dobrze ze zdjęc wnioskuję to byla stara gwardia i nie chodzi mi tu o wiek Żałuje ale cóż, takie spoty powinny byc raz w miesiącu Pozdrawiam Adaś dziękuję za duchową pomoc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i ja wlete poczekacie do 19 bo kończe robote? ---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ---------- na 22 auta fajnie zdjecie wychodza, przepreszam koledzy ale robata mnie wykancza i latanie za okolicznosciami slubnymi "czytaj kościół"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
... No Hej! Przepraszam wszystkich do których się nie odezwałem ale z dnia na dzień latanie w robocie i inne obowiązki póki co jeszcze "poza małżeńskie " ,masakra brak czasu ... nawet nie miałem kiedy zaglądać, czy coś ważnego przegapiłem?
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Jesli chodzi o b6 na PKS-ach to chyba o mnie chodzi,chociaż nadwozie się nie zgadza , bo mam sedana .Kurde chwile za Tobą jechałem a ramkę klubową zauważyłem dopiero jak się obejrzałeś.Pozdrawiam oczywiście że sedan, omyłka pisarska
-
Wielki problem! 3 sygnały i wykrzyknik na fisie do tego napis bremse,
potwierdzam dziś dolewka płynu i problem znikł, mało tego wcześniej gdy sprawdzałem to był, fakt musi być max ---------- Post dopisany 13-11-2013 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2013 at 21:46 ---------- i jak tam wiesz co u Ciebie jest niehajhitla?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
dziś szara b5 kombi na PZ ...... zaparkowana na budowie torowisk Dworca PKP przynac sie kto tam dorabia oraz czarna b6 kombi PKS ....... Dolna Wilda aż to wiaduktu nad A2 w Luboniu, Pozdrawiam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tam słyszałem że 39.999,99 plenów- Zapaliła się kontrolka silnika??
i jak wyczaiłeś co to bo ja mam podobną sytuację z autek wszystko oki a kontrolka poprostu się zapaliłem, jeszcze na vag-u nie byłem ale w tym tygodniu sie wybieram- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i ja Bartek przyłączam się do ŻYCZEŃ WSZYSTKIEGO NAJ ... DOT4 dolany i problemu ni ma "folklor" umilkł- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i już pamietam- Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
dziś czarna B6 sedan na Drodze Dębińskiej w P-niu ok. 15:15 początkowe PZ- Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
kurde "krocze" skasowałaby mi prawy bok na szczescie bez uszczerbku- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w sobote gran berbyy a w niedziele kolejorz więc ja odpadam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to u mnie w chacie są świeże Arek 50 za sztuke, czy to za wysoka cena:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
naleśniki na 100% byly dwa ale jak jest teraz i z plackami to nie wim ostatni raz tam byłe ww 2007- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kiedyś dobry był "mleczak" na szkolnej w P-niu ale nawet nie wiem czy istnieje ; ) extra naleśniki i placki były- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
dziś Rosołka na krzyżówce w Chacie Polskiej, widzieliśmy Cie z Magdą- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sie wyleci na trase i sie zgarnie po 50% ceny ))) hihihihihihi- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oby nie sex_xenon no chyba że "koleżanki" będa hahaha- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Grzechu Ty to wiadomo zresztrą flaszkę wiszę jeszcze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trza wyciągną niestandartowego i lelego bo w okolicy zreztą Karol również wiec kiedy? ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- wiadomo Rafał pestka Cie zawiezie do chaty ;_- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to si za fatygę trzeba się napić następnym razem jak bydę w PZn masz to jak w panku jutro dam Ci znac co z popilniczką i jej uchwytami- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tysz prawdo - Widziany,widziana-kiedy i gdzie?