Treść opublikowana przez Qbazulu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam coś przegapiłem?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak dla mnie masakroza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
SLO głuchyś jesteś trąbiłem 2x dziś mijaliśmy się w Poznaniu skręcałeś z Pułaskiego w Pustą czy jakoś tak ja jechałem ze Starego Miasta w kierunku Mieszka I
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Czegoś brakuje...?
zawsze dodatkowe konie można tam upchac- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro mam impreze integracyjna z roboty, szykują się niezłe balety hihihi tylko zastanawiam się jak do chaty wrócić- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapożyczone z innego wątku Mercedes E320 Cdi | eBay- Czegoś brakuje...?
ja też mam pusto, nie wspominając o osłonie , chyba że oboje czegoś nie mamy- renowacja felg
a jakieś namiary na WLKP.?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam, ktoś chętny na mini spota "browarowego" przy Złotym Groszu?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przyszła żonka LELEgo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dziękuje PAPUDZE, za wskazanie pozostawionej bluzy na środku drogi- przeciemnianie szyb cena?
nie pamietam teraz ulicy masz numer do gostka i pytaj Piotr tel. 603 137 769 ---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- wpisałem w google nr tel i wyszło Poznań ul. Dzięgielowa 5 )- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tej Pany a ten zlot jest od 2-4 sierpnia, czy od 3-4? bo jak od 2-4 to gdzie nocleg z 2 na 3 ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzwoniłeś Kuba ? Lecisz na Ostrów ? na razie nie dzwoniłem do konca przyszłego tygodnia mam małe wydatki, do Ostrowa już pisałem jadę i jedzie ze mną wstępnie MAdas, zobaczymy czy bez kobitek czy z "drzewem do lasu" , a i chyba pod jakiś namiocik raczej, zobaczymy jeszcze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aha- Przebieg, kontynuacja czy cofka???
to szykuj pomału szampana- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem za a nawet nie przeciw- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no w sumie takkkkkkkkkkkk Arek: jasne że jadę ze "swoją", mam zamiar w sobote z rańca jechać na cały dzionek, kierowca z powrotem jest więc ja dym 3 miejsca mam wolne- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No można by się spiknąć bo ochote na browara mammmmmmmmmmm, dziś niestety nie możemy na jakiś inny dzień sie umówić, jutro chyba na grilla do Śremu jadę, może ma ktoś ochotę???- Przebieg, kontynuacja czy cofka???
Masz rację zdecydowałem że nic nie będę kombinować zresztą dobrze nawet to "wygląda"- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:- przeciemnianie szyb cena?
400-450 plnów komplet Poznań Naramowice przy większej ilości aut dla Klubu zniżki - Czegoś brakuje...?