Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Qbazulu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Qbazulu

  1. Kolego "TyBucu", chyba nie zrozumiałeś tematu, nie chce cofac licznika bo takie mam widzi misie lub chce opylic już teraz auto, starty silnik miał przejechane min. 358 tys. i poszedł już do piachu, wymieniony ok. 220 tys., na fisie mam 358 i leci w górę, moje pytanie brzmiało czy cofac czy olac i zostawic niech leci dalej UP? I nie sądzę aby nadwozie miało jakikolwiek wpływ na przebieg silnika. Cyba że ktoś zmienia blachówę do zmniejszenia przebiegu na fisie "cougarr2" - chyba trafne spostrzeżenie
  2. nie sprawy prywatno-rodzinne ---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ---------- nie miałem czasu może dziś coś ogarnę
  3. Z nadwoziem to różnie bywa, czasami te co mają przejechane 176 000 lub topowe 220 000 wyglądają gorzej niż 400 000
  4. ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ---------- zły dzień niestety się zaczął na szczęście nie o samochód chodzi ...
  5. W tygodniu mini spoty pod GROSZEM z browarem w ręku, może jeszcze przed ożenkiem damy radę
  6. no niby tak , a tak na poważnie to wnętrze jest jak na 100 000 przebiegu, podzespoły no cóż zawieszenie wjechało również nowe czyli z małym przebiegiem 1BV, a silnik z osprzętem powymieniany, wiadomo wtryski i inne pierdy pozostały ale są również OK, także tu tkwi bakcyl .... i nie wiem co robić. Ten "nowy" silnik to anglik od nas z forum także jakieś zaufanie musi być ale wiadomo nikt tego nie sprawdzi
  7. Tomek mi dałeś żebym sprawdził i ewentualnie wymienił to koło pasowe klimy, jednak jak sam wiesz nie doszło nawet do przymiarki , także oddaje nienaruszoną dziękuje! O mało co i zapomniałbym oddać
  8. ja za to stwierdzam że mi przydałyby się te 18" AVUS III
  9. arek podaj nr moze zamianka go interere
  10. dzieki arek za zdjecia o te własni mi chodzi
  11. Witam Panowie pytanko, zmuszony byłem wymienić silnik, mój stary miał przekulane 358 000, obecny ma 221 000, na liczniku nadal widnieje pierwszy ori, cofać czy zostawić i lecieć dalej???
  12. to 0 18 w KC? zdążę po meczu
  13. kup zawieszenie 1BV (amory ze sprezynami) naprawdę polecam, komfort jazdy OK, trzymanie drogi BDB nie bedziesz załować co do spota to jestem za KC bo pogoda może być kiepska, zawsze można wyjechać na zewnątrz przecież tam tez sie znajdzie miejsce
  14. wiem co czujesz, 3maj się
  15. wlete na spota
  16. W niedzielę będę równiez dostępny to wpadne Slo będziesz?
  17. To ten mój? Tak Darek to ten Twój działa bez zastrzeżeń DZIĘKÓWKA bo nawet nie miałem kiedy i jak wciąż work lub w terenie, nawet nie wiem czy spota jakiegoś nie przegapiłem??? może coś do zorganizowania??? ---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ---------- co za zbieg okoliczności też u mnie jest do wymiany
  18. to est moja kobita była w środku a ja w Aptece Pozdrawiam A tak przy okazji to "nowy silnik" pracuje bez zarzutów (byle nie zapeszać) no i zawieszenie 1BV pracuje wyśmienicie, moim zdaniem 1BA nie ma porównania nawet przy pokonywaniu nierówności nie mówiąc już o pokonywaniu zakrętów, fakt tył siadł troszkę niżej od przodu ale i tak jest rewelka, polecam
  19. podobna sytuacja, lewoskręt z dolnej wildy w Królowej w kierunku PKS zakaz skrętu w lewo, no ale to już prawie tydzień tak jest sam sobie nie dam mandata
  20. Nieżle Daniel zachęcasz wlecę w sobotę na jeden dzionek, będę w Śremie to i już bliżej do Ostrowa, Pozdrawiam
  21. sie kopne na jeden dzionek
  22. tragedi nie ma jechałem z Gdańska 2 tygodnie temu i dałem radę choć nie na gwincie ale na 1bv jest ok
  23. Qbazulu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    poszło x2
  24. a ja nie muszę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.