Treść opublikowana przez Qbazulu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
CH Plaza sama góra ok. 18:00
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adam to dla Magdy będziesz miał dziś na spocie czy dopiero jutro?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no chyba na Gołote nie liczyłeś?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
OKI
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Karol mnie też wpisz na PLAZE na którą?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario do której jesteś dziś?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak wiecie ze mną mi z glinami tyry ryry oby barwa była Vario dryndnij do mnie to jutro wlece na diagnostyke, POZDRO
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario to mów kiedy moge wleciec w zwizku z tablicką z tyłu dle przerobki LED no i może środek swiatełka-przod GWERTY - POLECAM!!!! 1. mod
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czekam az zrobi sie cieplej moze samemu sie to ogarnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A jak długo trzymał Ci furkę? kupowałeś towar sam czy elekt. ? No i ile to wyniosło?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja musze całe bebechy wymienic poniewaz prawe podswietelnie sie pali a lewe nie bo poprzedni właściciel tak zanedbał ze rdza zdzarła styki ;( ---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ---------- Dobry filmik Karol, zamiast w Bukowinie zimą robić zlot warto byłoby pomyśleć np. wczesnym latem nad Morzem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam ten sam problem, ja widzę żeby u mnie z tyłu jako podświetlenie tablicy rejestracyjnej wjechał LED, jakby kto co gdzie słyszał ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam. spolerowałem te halogeny ale najebałem sie mega bo były mocno spiaskowane mam fotki. przed i po. ---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- http://s15.postimage.org/sgenoc81z/DSCN5491.jpgjeden zrobiony drugi nie. chyba widać który który eeee.... Grzesiu a który to który
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w niedziele również wpadłbym, tylko gdzie i o której?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
OKI może uda się mi jutro wieczorkiem podleciec ale zadzwonie wczesniej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Grzesiu, na kiedy możemy sie umówic. Od jutra jestem dyspozycyjny oczywiście jak już porobiłeś wszystko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eee... no skoro nad morze nas zapraszasz Bartku to nie ma sprawy no szkoda, szkoda ... wracaj cały i szybko, Pozdrawiam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a może jakoś w weekenda zrobimy pożegnanko Bartka??? Ja dziś wieczorem lub jutro rano bede już w domciu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tomek mi przydałaby się sesja przed modami Pozdrowienia z urlopu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bry ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ---------- Nie pada ale trochę gdzie nie gdzie lodowisko, uważaj!- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Grzechu postaram sie z 30 min zwolnic wiec kole 22 bede- Taka tam jazda po mieście...
...hmm, u nas takich IDIO... też nie brakuje tyle że nasi robią to Pandą albo Uno ... - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00