Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Qbazulu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Qbazulu

  1. dobry, dobry
  2. Bartek jutro wlecę przed 10:00 ok?
  3. dobry, chyba mi korzonki wysiadają albo nery bo szarpie mnie w plecach jakby mi kto kijem golfowym przejechał a w piątek ipreza byla, że ohohohohohoooooooooo
  4. Vario niestety nocna "akcyjka" zmusiła mnie że jestem nadal w robocie, prawdopodobnie kończę jakoś w południe to dam znac jak chodzi o ten przyjazd do Ciebie, Przepraszam ale pisze żebyś poranek mógł sobie zaplanowa
  5. Karol i przyjdzie czas ... ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Vario brać?
  6. Nio Daniel
  7. Adaśko dzwoniłem do Cie daj jutro syg oddzwonie jest zamowienie ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- Bartek z 1000 razy przeglądałem Twój "modi profi" także wiem ile to wysiłku i motywacji, ja niestety nie mam na to czasu Wy młodzi jeszcze go macie nam go co raz mniej, pomału ale do celu, 1. Vario
  8. a ja akurat zgadzam się z Karolem jasne wnętrze i szary plasti dip na zewnątrz Vario już wie o czym mówie chłopaki zaczniemy od zewnątrz: a więc szukamy dla mnie s-line zderzaki i boczne listwy kto ma? ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- Vario a to nie łopaty? ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- o to mi loto http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-afn-czarny-avant-18-gwint-xenon-2din-bose-kubly-nowe-foty-232036/
  9. Arek wszystko jest git jak sianko jest, ale jesli ograniczony fundusz to gorzej, niestety w głowie planach budowa więc to mnie ogranicza Tomek fotela zawsze przyzwoitość ale 3 luje to trochę za troche dużo
  10. kolega ma na sprzedaż 18 łopaty od "6" to jest "lans" z oponami za 1550 i sie zastanawiam ... ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- eee.... za 12 dni "13" wpadnie
  11. koła 17" przy tej zawieszce nic wiecej nie moge, tory w Posen, sam rozumiesz ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ---------- ok, Bartek nie ma problemu tylko skąd to 10 kloca ale wszystko jest do ogarnięcia
  12. nie mam Bartek ... czas zaczac Tomek mam: RNS-E - nima, środek Eska - nima, podsufitka - standart - nima czarnej, fotele - standard, zewnątrz - nime póki co, daszek - nima, listy zew. - nima, gleba - jest na lato, blu - jest, xenon- wjedzie, ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- oświetlenie do lata dojdzie ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ---------- a zawiecha jest 1bv
  13. Bartek Tobie to łatwo mówić lepiej poleć coś ...
  14. Dzięki za pamięć a tak przy okazji, sądzicie że jest sens chipować 352 000 km przejechane w silniku ? Chce się zmienić auto (B-8 ) ale szkoda sprawdzonego, starego i jarego. Chce trochę "modków i rezów" wrzucić, coś polecacie?
  15. Grzesiu przypominam się bo widzę, że jesteś tu chodzi o "bixy", ja to ten kolo ze Poznania co prosił o zakup przetworów z żarem
  16. szczerze to nie wiem, bo auto mu zostawiłem i odebrałem po robocie, ale jak kolega wyżej pisze że w dwie godziny robi ... oby nie folią z biedrony , zadzwoń i zapytaj się to nic nie kosztuje
  17. koleś od ściemniania szybek Poznań - Piotr tel. 603 137 769
  18. przednie są przyciemnione folia 1, tył 2 efakt prawie niewidoczne przejscie poszukam jakies inne zdjęcie i pokaże Tobie jak dokładnie to wygląda ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- to stare zdjęcia Viewing image 20120515211.jpg - VPX.pl - hosting grafiki Viewing image 20120515212.jpg - VPX.pl - hosting grafiki
  19. Tomek jak widać masz czas na wszystko Wojtek jeśli chodzi o szybki tak to mniej więcej wygląda a robótka fachurka polecam, jutro napisze Tobie numer Viewing image H3SBe.jpg - VPX.pl - hosting grafiki
  20. teraz już nie pamiętam ale kolo ode mnie robi przyciemnianki w Poznaniu, jak to u mnie wygląda mogą wypowiedzieć się Ci co widzieli, z ZOMO nie powinno być problemu z tego co pamiętam koszt to 300 lub 350 dokładnie nie pamiętam, przy większej ilości zniżka. ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- a czy były ori przyciemniane tylne boki i ty l ... hmmm nie widziałem jeszcze
  21. Będę, będę Vario więc już się zapowiedziałem na piątek, co do grillowanie, kurde dopiero początek lutego a Wam już kiełba z grila w głowie? no nieźle
  22. ... i czemu od razu dla mnie "ciemna strona" , a poważnie kolor zajebieszczy, w piątek ok. 9 rano mogę Vario wpaść do Ciebie na kawę jak respektujesz?
  23. ... a ja dopiero do home wróciłem jak było dużo ludzisk ? Vario dipowanie przenosimy na kwiecień jak bedzie zawiecha i koła wcześniej zrobione ale próbkę zrób oczywiście, i jeszcze jedno dałbyś radę spolerować mi autko w miarę możliwości całe bez dachu , podaj cenkę na PW i umówimy się na dzień.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.