Treść opublikowana przez Qbazulu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chłopy potrza byje dość pilnie listwy boczne zewnetrzne czarne od eski B6 Avant
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piotr Psarskie koło Śremu tel. 501 225 424 powołaj się na Jakuba "SMOŁA" z Klubu ---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ---------- Grzegorz to jak się umawiamy piatek, sobota i niedziela do południa tak do 16:00 mam wolne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak pracujesz w weekend? mysle ze bysmy mogli pobawic sie z zarówkami. piątek, sobota, niedziela od 20 do 4 nocki więc ranki i południa są free, daj znać i wpadam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakby co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie pijusy tylko kulturalnie sie najebilismy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
WITKA Grzegorz czy my w sobote przez fona rozmawialiśmy był melanż
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie bedziecie 1 KC ? może zdąrze na 17:00 jesli będziecie jeszcze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobre
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
są piękne tylko nie na nasze dziurawe drogi na raty rozkładasz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co myślicie o poonach na lato goodyer f1 17" 235/45 nie za szerokie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oponek na lato szukam 17" 215/225-45 macie coś, znacie, wiecie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
-45 na 1bv ???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdecydowanie wolę górę oooo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zobacz Bartek czy Yariski nie da się w kieszeni przemycić 3ym się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie całkiem bo nie jadą za Tobą tylko 100 metrów a dłuższy odcinek, a mierzą na odcinku któryś kolejnych 100 metrach wiadomości sprawdzone z pierwszej ręki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale co wytłumaczyć??? to ze jedziesz 100 zamaist 60 a radiola doganie cie i tez samie lamie przepisy? o tóż nie koniecznie ponieważ podejmują interwencję polegającą na popełnionym wykroczeniu czyli twoim przekroczeniu prędkości w tym celu jest to dopuszczalne. ---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ---------- Bo weż wyobraź sobie bzdurę, potrąca Cie samochód na drodze w mieście lub po za i ucieka 160 km/h to znaczy ze szkieły wtedy maja również przestrezgać przepisów goniac sprawcow?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jest największy idiotyzm. Przecież one podają prędkość radiowozu a nie kolesia który jedzie przed nimi no nie koniecznie ... ponieważ pomiar prędkości dokonywany jest na odcinku 100 metrów i wyciągana jest średnia pojazdu jadącego z tyłu, a zresztą jak to różnica??? Taka sama zasada działania co stacjonarny fotoradar plus obliczenie prędkości jazdy radiowozu W sumie to prostrze i bardziej wiarygodne.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Pany. Co do fotoradarów to już tłumacze, nawet jak ściągasz tablice z przodu to pamiętaj że masz jeszcze naklejkę na przedniej szybie gdzie widać numerki, a które z łatwością mogą Ci powiększyć do fotki. To po pierwsze, po drugie zdjęcia od tyłu są tak samo legalne jak z przodu i nie ma na to żadnego art. to fikcja!!! Obecnie można nawet kierowcy dokonać pomiaru prędkości na wideorejestratorach jeżdżacych na nie oznakowanych furkach od tyłu, czyli innym słowem jedziesz za radiolką a ona świadomie Cię kręci no i w skutek tego mandacik Jedyny motyw to Sąd, czyli jedziesz odbierasz zdjęcie nie przyjmujesz mandatu i idziesz do Sądu, ... może uda się wygrać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Moim zdaniem jest niezbędny, bardzo przydaje się w dłużej drodze - wygoda, a ... to są B6 bez podłokietników- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powodzenia Bartek!- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za mini spota- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja podjade do Plazy i tak zakupy trzeba robić- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No z tego co mi przekazał Vario to ani jego ani Bart-sa nie będzie więc co robimy ze spotem? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00