Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Qbazulu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Qbazulu

  1. dobrą używkę możesz ładować, to koszt do 700 plnów, mój koszt silnika i dwumasa wraz z robotą i inne bajery to 3700 plnów więc to 700pln to pikuś warto wydac i uniknac kosztow
  2. byłem za netto u elektromechanika na wymianę przetwornicy do xenona jak się sypie to wszystko czekam teraz co jeszcze choć przestaje mnie to cieszyć
  3. Kolego z przed tygodniowego doświadczenia mojego to dwumas jedź odwiedzić mechanika bo przez moje zbagatelizowanie sprawy rozwaliłem cały silnik ... masakra, kupa roboty i pieniędzy poszła się ... u mnie dodatkowo przy ruszaniu i puszczaniu sprzęgła hałas się nasilał, a po chwili było oki
  4. Panowie takie pytanie: ile trwa wyciągnięcie wtrysków z silnika? to coś skomplikowanego, bo kupiłem ten silnik ale sprzedający chce wyciągnąć wtryski no bo i cena inna. A moje są ponoć oki. No chyba że ktoś ma wolne popołudnie i zna się na tym to zaproszę go z sobą do Kobylnicy k. Swarzędza flaszka wpadnie
  5. Tomek - silnik po prostu padł, żadne objawy się nie pojawiały chyba, jedyne co to samochód żeby ruszył spuszczając sprzęgło cholernie hałasowało i jakby nie łapało oraz silnik jakby trochę się męczył przy ruszaniu, ale zbagatelizowałem to ponieważ po rozgrzaniu lub na wyższych biegach nie było problemu. Adaś - dzięki za reakcję Bartek - widziałem na allegro tylko czy to coś pewnego, na co mam zwrócić uwagę? Nasz kolega polecił mi jednego pana z Kobylnicy z którym defacto już w poniedziałek telefonicznie rozmawiałem, teraz pytanie on ma z wtryskami, brać jego i dać mu moje żeby się nie jebać z wyciąganiem, czy włożyć jednak swoje?
  6. Witam jak nie urok to sraczka silnik od laluni skończył się zatarł się AVF - bynajmniej potrzebny nowy jakby ktoś coś gdzieś wiedział wdzięczny będę za szybki kontakt, z uwagi na kupe roboty oraz na latanie za tym badziestwem mogę być nie osiągalny ale tu zawsze: 533 037 007
  7. a, Grzesiu dużo by pisać ... pamiętam o Tobie jednak nie pisałem bo mnóstwo wyjazdów, nawet z Adamem ciężko było mi się spotkać, zorganizujcie spota majowego na najbliższą niedziele to pogadamy ni i się spotkamy w końcu
  8. no i również jestem
  9. Qbazulu odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    No i sorki ale masakra w robocie brak czasu, a weekendy na wyjazdach ale jakby co to jestem Gwerty pamiętam oczywiście
  10. Grzegorz wcześniej zadzwonie Adaś jestem w robocie po 14:30 wpadnij bo do jestem zajewany
  11. Grzegorz daj znac kiedy, o której oraz gdzie mam podleciec
  12. Zdrowych wesołych i spokojnych świąt w gronie rodzinnym życzy "qba"
  13. ...hmm nie wiem jak audi zachowuje się na gazie ale ja kupiłbym to 1.8T i gazu bym nie kładł no chyba że silnik przyjemnie współgra z gazem?
  14. jeśli nie znalazłby się chętny to przygarne listwy dole zew. drzwi, kontakt na PW, Pozdrawiam
  15. ja w pierwsze Święto w robocie od 7 do 19 masakra ...
  16. Tomek geometria 80 zyla kosztuje
  17. Bartek zadzwoniłem do nich 300 pln wymiana + zbieżnośc, to dobra cena?
  18. spota jakiegoś organizujecie? kiedy i gdzie? ---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- Pany poszukuję kogoś do wymiany zawieszki, amory + sprężyny, coś polecicie w okolicy?
  19. wiecie jak to jest, zakup roczny wykorzystany, wszyscy banan na ryju, jednak nie pomyśleli że tankować będzie trzeba ... no i za coooo chyba że na gaz przerobią błacha ha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.