Treść opublikowana przez Qbazulu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Koniecznie gleba,listwy s-line albo s4,nie wiem jak w środku wygląda. ---------- Post dopisany at 03:24 ---------- Poprzedni post napisany at 03:23 ---------- Postaram się zawitać na spociku Co do gleby to racja i w związku z tym w książce serwisowej znalazłem oznaczenia nacisku wagi na osie i tak: przód: 0JJ tył: 0YK i teraz moje pytanie i co dalej ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja moją bestyjkę oddam pod Wasze ręce, szkoda tylko że pod mój portfel ale może razem coś wskóramy to do niedzieli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uciekam bo Danielowi zazdroszczę może i mi się uda "10" trafić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S wiem szczerze nie mam czasu na większe modyfikację ale przynajmniej wiem do kogo się zwrócić o pomoc w niedzielę ją zmodyfikujemy na papierze a późniejszym czasie w realu. SLO przecież żartuję jest git tylko że moim jeździ kobieta a one nie widzą krawężników ani przejazdów tramwajowych czy kolejowych
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
młody brachol chce kupić b5 i mam pytanko doradzicie coś z naszego forum? ja znalazłem te: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/a4-b5-avant-ajm-116hp-2000r-242235/ albo http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/sprzedam-mojego-avanta-polift-1-9tdi-160km-239026/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a powidziwiać można przyrodę Śremską ---------- Post dopisany at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany at 00:51 ---------- SLO BDB ale do 60 km/h a reszta ....hmmm to jest Polska i jakoś mało czerni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no tak ale to początek, w końcu mam czas żeby troszke ją ubarwić i brakuje właśnie takich opinii zawsze przyjmę coś żeby ubarwić małą ---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ---------- slo jak tam szyby a i myslisz że lepsze bylyby srebrne? ale i tak nie warto bo prawdopodobnie w przyszłym tygodniu wjezdzaja ori 18 RS4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spicie? jak Wam się podoba? Przeglądanie obrazka H3SBe.jpg - VPX.pl - hosting grafiki
-
Spot Leszno
to może wpadniecie do poznania na M1 w niedzielę będzie nas więcej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć powrót z wielkiej wody bez problemów, autko jak zwykle nie zawiodło, podziękowania dla Barts-a oraz Madasa W niedzielę postaram się pojawić na spocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystko dogadane po wizycie napisze wieczorem co i jak chyba że Adaś mnie wyprzedzi, pozdrawiam i DZIĘKUJĘ
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszystkiego naj!!! ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- A tak przy okazji w niedzielę mam zamiar wyjechać na wakację a dziś niewiadomo skąd zapaliła sie kontrolka ESP jeśli dobrze kojarże trójką kółko ze strzałką i możliwe że wykrzykni może ktoś wie co to a może VAG by się przydał , pomoże ktoś? jakby co to 533 037 007
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario czekam na meldunek o sprzedaży i gotów na ogledziny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario daj znać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest git Adaś to teraz jak w pingla grasz? Poszukuję kupić A3 lub A4 b5 do 15 000 jak będziecie coś wiedzili to dajci mi znać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć WAM jak zdrówko?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć, a i ja wleciałbym na spota w końcu pierwsza niedziela od 3 miesięcy wolna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to super, a ja w sobotę na wesele do Środy Wlkp. pędzę, masakra ale napoje chłodzące powinny pomóc A Wy już po urlopach czy przed? Ja zaczynam 13 sierpnia...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rakieta nie rakieta, wazne kto za kierownikiem siedzi :kox: jezeli mocy brakuje, pomaga przekonanie, ze jeszcze jest zapewne nasze Poznańskie bimby wycinasz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja pomiędzy Śremem a Kórnikiem widziałem ostatni "bułgarski łebki"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba wszyscy na wakacjach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć jakoś leci - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00