Treść opublikowana przez Qbazulu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w Śremie ul. Adamskiego 5 Mechanika Pojazdów Bogdan Kutek ocena: 8,5/10 to za czas bo robił 7 godzin
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak wszystko jest wymienione, jednak wymieniłem na inny, ponieważ tego o którym rozmawialiśmy nie mogli dostać, wlali Castrol EDGE 5W-40 ponoć dobry , wymienili rozrząd, wszystkie filtry oprócz klimy (bo to robiłem wcześniej), posprawdzali wszystkie płyny i jest GIT 1350 PLNów wydaje mi się że cena ok!? ---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ---------- a i oczywiście wszystkie części ori
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Audi_czkę znalazłem na allegro czarna 62 500 na PO, ładna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to chyba się nie zmieszczę ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ---------- a jakieś szczegóły tej A3?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a macie jakieś rowerki na sprzedaż? przyjąłbym ze dwa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurde głupia sytuacja ... ale dobrze że tylko to
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
SPOKO SPOKO jak będę widział to to zrobię, 3maj się ciepło!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to znaczy wszyscy są zaproszenie Adaś dzięki za wczorajszą pomoc rozrząd wymieniony łącznie z olejem, filtrami i płynami 1350 PLNów Co do spota to pisałbym się w niedzielę pomiędzy 17 a 19 bo ze Śremu akurat polecę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaki ten świat mały
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć z rana, a kogo widziałem dziś rano z ramkami klubowymi na Mieszka I o początkowych PGS..... i szalikiem na szybie "kolejorza"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
urlop .... Wy to macie dobrze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piątek dzień wymiany rozrządu, oleju, filtrów, diagnoza łożyska alternatora ewentualnie rolki klimy i ich wymiana, kontrola wycieku płynu chłodniczego i naprawa czyli innym słowem telefon do 600 200 200- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego (jednakże rzadko) na komputerze wyświetla się lampka przekreślonej żarówki pomimo tego że nie ma nigdzie zwary (prawdopodobnie) ani też żadna z żarówek nie jest przepalona. Ta kontrolka również czasami gaśnie albo za nim ruszę albo w trakcie jazdy, oszaleć idzie??? ---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ---------- aż wstyd się przyznać ale skoczyłem do autka odczytałem błąd "Number plate light" i znalazłem bakcyla żarówka z tyłu na tablicy rejestracyjnej tylko dlaczego czasami się to ostrzeżenie pali a czasami nie? Doczytałem gdzieś na forum, że ktoś miał podobne problemy i należy kupić odpowiednie żarówki, jakby ktoś nie wiedział- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co Wy wiecie o piłce, to wszystko przez wiatr- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:wing: blind1 byłem w Śremie na weekend rozglądałem się , rozglądałem i nie ujrzałem nigdzie Ciebie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pamiętam, bordo albo brąz kolor ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Piotr mieszkasz na "Jezioranach" czy w "Mieście"? ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ---------- "wing"- Jaki polecacie płyn do układu chłodzenia?
Dzięki panowie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i jak tu się nie zakochać w POLSKIEJ fladze- Jaki polecacie płyn do układu chłodzenia?
Witam mam pytanko jakiś czas temu zauważyłem ubytek płynu chłodzenia, prawdopodobnie po zimie ponieważ wcześniej nie miałem z tym żadnego problemu. Mechanik kupił koncentrat rozrobił z destylanką i wlał, po miesiącu czasu ubyło jeszcze więcej niż poprzednio (czytałem: wina prawdopodobnie króciec). W przyszłym tygodniu auto zostawiam u mechanika na wymianę rozrządu, oleju oraz prawdopodobnie łożysko alternatora i nie chcę ponieść zbędnych kosztów, a pytanie brzmi jaki jest najlepszy płyn lub na którym jeszcze nie zawiedliście się do mojej B6. Dzięki za info- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co tu taka cisza od wczoraj śpicie jeszcze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00