Treść opublikowana przez Qbazulu
-
Czy to gumki amortyzujące, kompresor, klimy?
niestety naprawę muszę przenieść na następny weekend, dam Wam znać co to było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
racja na trasie z ruchem nie będzie żadnego problemu, a czasowo ... w 3 to ja do gdańska jadę- Czy to gumki amortyzujące, kompresor, klimy?
dzięki, w sobotę mam zamiar rozebrać trochę auta, więc zrobię to- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć jestem ciekaw ilu z nas w robocie jest? jaki będzie wynik, bo może nie jestem optymistę to jednak postawię na Polska 3:1 Grecja- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobre, dobre- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ze starołęcką to odpuść nie dość że życia tam nie ma, to jak już jest to imprezy z policją, nieciekawe miejsce...- Czy to gumki amortyzujące, kompresor, klimy?
Witam, po odpaleniu silnika po chwili słychać dźwięk przypominający "ocieranie się metalu o metal", nie jest aż tak głośny dźwięk ale słyszalny i co ok. 15 sekund powtarzający się. Jest to zlekka denerwujące. Dźwięk ten słychać pomimo OFF klimy. "Spece" od mechaniki twierdzą, że jest to spowodowane "ubiciem lub wytarciem" gumek amortyzujących kompresora, klimy, drudzy że to cała rolka klimy jest do wymiany, a jeszcze inni że jakiś pasek ale sami nie wiedzą co, dlatego muszą rozebrać "auto". Czy miał ktoś podobny problem? I czy to może być spowodowane? Nie jestem specem od tych spraw więc proszę o pomoc i radę, nie chcąc zostawić bezsensownie pieniędzy w warsztacie. Z góry dziękuje za pomoc.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witanko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak jak Vario mówisz czas do "lasu" ---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- spokojnej nocy, dobranoc- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na strażnika leśnego, będę gonić "nasze grzybiarki"- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kupa kaemów do roboty- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ten tydzień jeżdże do roboty w okolicę M1 prze śródkę ok. 8.40 i jest luuuzik no ja z 5tkowa to o 7 musze wyjechac aby dostac sie do centrum i uwierz ze i tak szybko dojeżdżam jak w 25 min- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie ten domek?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Września jest za daleko a poza tym dojazd do pracy przez śródkę to wyjazd o 4 rano :-)- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no widzę że nocne zaangażowanie przerasta południowe chłopaki jakieś spotkanko .... hmm choć Euro jest, ale może gdzieś za Poznaniem ... może Kórnik?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szczerze to mam nadzieję że przyciśnie developera i pójdzie za 300 000 już na stronie ma utajone jakieś rabaty i promocje, także nadzieja jest- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piechol ale jak długo tak masz zamiar się bawić, ponoć życie po 30sce zaczyna się od nowa ale nie koniecznie na imprezach ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- kierunek trasa katowicka, tak wiem rataje ale do roboty luz bo do centrum- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
graj, graj jak wygrasz to się podzielisz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właśnie interesują mnie nieruchomości po za Poznaniem w odległości ok. 25 kilometrów, mam wypatrzony domek a w zasadzie połowę bliźniaka parterowego od developera rynek pierwotny o powierzchni 97 metrów 2 w dość wysokim standardzie i działką od 1000 do 1250 m2, za ....hmm 330 000 bakcyla okna, parapety, kontakty, piec gazowy, ściany proste pomalowane na podłodze beton wylany, wszędzie rolety anty, co Wy na to?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale posuchaaaaaa..... , jak myślicie panie i panowie w przeciągu dwóch może trzech miesięcy ceny nieruchomości pójdą znacznie w dół???- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no z flagami bagażami wymalowani i patrzą na wszystko z niedowierzaniem (chodzi o nasze drogi) to myślę że na euro przyjechali Witam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już w Poznaniu pierwszych gości z zagramanicy widziałem, chyba EURO szał się zaczyna- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć właśnie wróciłem z weekendy, co tu taka cisza???- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć, jakie plany na weekend? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00