Treść opublikowana przez Qbazulu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koledzy z Leszna robią dziś spot na 18 może kopniemy się tam???? w końcu wiosna już
-
Spot Leszno
witajcie to co macie spocik? , nie wiem gdzie TRAPEZ jest ale możliwe że dojade bo w Śremie będe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam udało mi się kupić te opony są z tego samego rocznika i w dobrym stanie 2 oponki za 80 zyla naprawdę okazyjka choć 60 kaemów musiałem po nie jechać. Czyli mam komplecik . Jednak zastanawiam się nad włożeniem 17.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trafic, trafilem jednak z tymi oponkami Madas, to tak jak pisałem nie ma HP 2, wiec pojade po HP 3, ale właśnie dzwonie po znajomych ze Śremu jak nic nie wypali to jade założyć HP3 ---------- Post added at 08:14 ---------- Previous post was at 08:06 ---------- a tak przy okazji to dzieńdoberek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieki za rade
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro jeszcze zobacze w Śremie i jak będzie lipa to biore HP 3, mówił że ma ładne do 200 wiec przejdzie, z góry dzięki Vario ---------- Post added at 22:06 ---------- Previous post was at 22:05 ---------- bo jest jeszcze to: http://moto.allegro.pl/16-opony-205-55-16-kleber-dynaxer-hp-2-i2171751996.html co Ty na to?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario wyprzedziłem Cie i byłem tam dzisiaj nie ma ich ani używek ani nowych jedynie HP 3 i ewentualnie to wejdzie w gre jednak nie wiem czy to jakiejś różnicy w jeździe nie bedzie jeśli z przodu inne i z tyłu też?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witajcie sorki ale niedziele miałem "zabieganą". Mam również mały problem bo posiadam dwie dobre oponki na latko Klebera 205/55 R16 DYNAXER HP 2 i takie też potrzebuje kolejne dwie w miarę szybko, oczywiście jeśli ktoś ma jakieś dojście do tego. Jeśli nie to kupie nowe te lub HP3 jeśli nie będzie to kolidowało w jeżdxie. Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eee to widze inwestycje poczynione teraz jeszcze tarcze i hamulce zmien jak moje jeśli pamiętasz ---------- Post added at 00:00 ---------- Previous post was at 00:00 ---------- ok, jutro postaram sie odezwac, paparazii pamiętajcie dajcie jakby co dac znac o spocie, pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eee to kolor nie ma znaczenia bo i tak zawieche bedziesz musiał zmienić
-
Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
nie no wioska troszke dawaj wszystko na CZORNO
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to prost szyby na czorno, ringi na czorno i fele nz czarno, ogółem WSZYSTKO NA CZORNO ---------- Post added at 23:46 ---------- Previous post was at 23:46 ---------- to są 17 - nachy?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cze, cze wszystkim, na spota oczywiscie dotre jednak mam pytanko, stare gumy na lato poszly na smietnik i potrzebuje nowe, macie jakas wyszukana marke i model? potrzebne 205/55 R16 ---------- Post added at 23:43 ---------- Previous post was at 23:41 ---------- a i jeszcze jedno dajcie znac czy spot w KC czy gdzie indziej jakby mnie tu nie bylo to Madas ma do mnie nr
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No Witam po długiej karencji ale z braku czasu, wyjazdu i ... no cóż już jestem , slo jak tam szyby?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam i o zdrowie pytam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja płaciłem 400 za całe kombi, sadze ze rabat moze byc od 50 do 100 trzeba jechac i pogadac, nie wiem jaka cena za "plowe"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam slo daj znac kiedy bedziesz gotow do szybek bo jeszcze jeden kumpel chce wiec rabacik gwarantowany, a moze jeszcze ktosik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chyba taki wydech załoęe sobie do Daci Logan
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wieczór dzięki za radę sprawdzę ten procek w radyjku w piątek i dam Wam znać co i jak. A i co z tym bilardem w Plazie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja chyba tę kobietkę z filmiku znam co do kolejnego spota to najpierw proponuję na bilardzie, a następny w marcu jak kolega mówił na Kinepolis w mini rajdówkach . Mi coś radyjko seryjne nie styka czasami, rzadko ale czasami po odpaleniu brzęki, gwizdy jakaś masakra, a radio nic, nie można przełączać ani włączyć CD. Musze stanąć i zgasić silnik odpalić i wtedy wszystko wraca do normy. Nie wiem o co kaman. Dzięki za wszelakie porady
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witajcie, oczywiście na plazowy bilard również się piszę tylko dajcie znać kiedy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tak przy okazji fakt bardzo dobra jakość zdjęć no i elegancko się prezentują jak na deszczową pogodę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no może będzie już cieplej to na powietrzu będzie można gdzieś się spotkać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Interesująca ekipa z Was oczywiście na następny zjazd pojawię się, pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to ok, pojawię się silverem na czarnym tle