Treść opublikowana przez Qbazulu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
robimy przyjedzcie do Śremu i skrzyknijcie wiare z Leszna, każdy ma po równo kaemów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podziękówka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurde nie mam jak na razie warunków żeby wyjść przed domek lub za i "popieścić" troszkę cztery kółka, ale jak dobrze pójdzie to za dwa miechy parapetówka się szykuje pomiędzy Poznaniem a Śremem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam, mieszkanie będę mieć wolne za ok. 3 miesiące na piątkowie jakby co? kawalerka ale na wypasie Mam również pytanko, polecacie jakąś sprawdzoną myjnie samochodową?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Adam, no na Twoim parkingu właśnie taki mini spot ))))))))))))
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A ja parkuje na pobliskim strzeżonym, a tą astrę II co stoi (stała) obok też mam na sprzedaż
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w piątek wieczorem dam Ci znać, jade do Przeźmierowa, a tak przy okazji kto dziś był lub jest A4 B5 POB na s linach na "piątkowie"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i znowu, praca , kiedy weekend?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To pozdrów Wałbrzych 3maj się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Wam i mi na złość wczoraj zapaliła się kontrolka od płynu chłodniczego, otwieram maskę a tam .... 3 cm płynu od dna MASAKRA, na szczęście miałem i dolałem, jednakże 1,5 miesiąca temu również tak miałem. Wszystko zaczęło się od jazdy na klimie, bo nie mogę zdiagnozować którędy ucieka ten płyn w piątek mechanik się pobawi. Mam nadzieję, że powód nie przerośnie moich oczekiwań
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam, nie rozumiem jednego dostałem jakieś ostrzeżenie dotyczące jakiejś nielegalnej sprzedaży, było inaczej niż ten który do mnie napisał PW i wytłumaczyłem mu to. dziwnie to wygląda i aż mi głupio bo właśnie to ja ścigam tych z art. 286 par. 1 k.k. zastanawiające czy ja też jestem w tym "koszyku"? odpisałem panu co mi to dał ale bez odpowiedzi? a sęk w tym że chciałem kupić felgi 17" a w zamian dałem do zaoferowania ofertę moją z allegro i ktoś zapytał się za ile by moje poszły to odpisałem no i poszło ostrzeżenie.... ... chociaż w regulaminie danej zakładki nie doczytałem że nie mogę takiej info udzielić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurde z audi na wikline ... no chłopie , brachol kiedyś coś takiego miał może w piwni gdzieś jest, dam znać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Wam ---------- Post dopisany at 07:40 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ---------- Z wystawionego ogłoszenia widzę że kolo musi być prawdopodobnie z piątkowa więc rozejrzę się, a coś więcej potrzebujesz to podaj w końcu tablice rejestracyjną widzę ---------- Post dopisany at 07:54 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ---------- tak jak mówiłem kolo z "5"tkowa, a audi właścicielka mama prawdopodobnie bo 46 rocznik , sam samochód rok produkcji 1999, pierwsza rejestracja 15 listopada 1999 roku, dziś kończy się przegląd techniczny, a ubezpieczenie 30 czerwca 2012r.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zbawiciel
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
daniel jak nie znajdę do środy to się odezwę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Mam taki wzór felg w 19" jak chcesz luknąć to znajdź mój wątek w Moja A4.Masz kapsle czy chcesz kupić,bo mogę podesłać Ci numery.Trochę kosztują w ASO kapsle musze kupić, a masz jakieś na zbyciu?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie ja mam wielowachacz, autko ma już 330 000 drogi ") ale w sumie autobana, a cena 700 pelenów z oponami jednak one na śmietnik albo za 200 zł do opchnięcia do driftu na jeden zakręt ---------- Post dopisany at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany at 01:05 ---------- a zawiecha też od nowości aż się wierzyć nie chce, no i wnętrze, masakra musze slo poprosić aby troszke popstrykał kiedyś bo nikt nie wierzy, poprzedni właściciel pedancik ale to mnie cieszy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wiadomo ale lepszy rydz niż nic ---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ---------- ewentualnie do 225 mogę pociągnąć bo fakt 205 to troszke łyżwa ale jak kobieta wleci na tory tramwajowe to już paczę w portfel po zawieche
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam coś nowego zaraz wkleje zdjęcie ---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ---------- mała polerka wetkne kapsle i zmienie opony, których zreszta szukam 17" 205/45, może być? http://www.fotoszok.pl/show.php/1051584_20120512206.jpg.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spicie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Wam, pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
temat ogarnąłem, dzięki