Treść opublikowana przez Qbazulu
-
Wałbrzych
Cześć chłopaki mam pytanko nie wybiera się ktoś z Was przypadkiem w tygodniu do wielkopolski? proszę o kontakt na pw Pozdrawiam ---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie jedzie czasami ktoś z Was w tym tygodniu do Wałbrzycha?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale czarny gubi się przy srebrze )))))))))))) tylko czasem pojawiają się podwójne wpisy, początkowo jeden mazałem ale teraz to już się tak nie bawię ---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ---------- ale czarny gubi się przy srebrze )))))))))))) tylko czasem pojawiają się podwójne wpisy, początkowo jeden mazałem ale teraz to już się tak nie bawię
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam, bdb zdjęcia ze spota no i tylko mnie jedno dziwi i brakuje czegoś w srebrze trzeba będzie z Madasem to nadrobić przynajmniej jakieś perełki będą Slo i jak tam te szyby, zrobiłeś już? Kurde szkoda że mnie nie było ... ---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ---------- Witam, bdb zdjęcia ze spota no i tylko mnie jedno dziwi i brakuje czegoś w srebrze trzeba będzie z Madasem to nadrobić przynajmniej jakieś perełki będą Slo i jak tam te szyby, zrobiłeś już? Kurde szkoda że mnie nie było ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eee, to sam nie jesteś, Twoje zdrowie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sorki chłopaki ale dopiero teraz zjechałem ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam możliwe że i ja się pojawię ale w obecnej chwili 50%
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam z srana a jeśli o marzeniach i przyszłości rozmawiamy to wybieram R8
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki chłopaki, wstrzymam się i oszczędzę jeszcze zawieszenie A co do szczerości jaka by nie była to lepsza taka niż żadna. ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- dzięki chłopaki, wstrzymam się i oszczędzę jeszcze zawieszenie A co do szczerości jaka by nie była to lepsza taka niż żadna.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam ponownie i niestety dalej szarpie temat. Jeden z naszych "klubowiczów" posiada koła 17" na wymiankę, interesują go 16", mi taka wymiana oczywiście na rękę jednak przyznaję się bez bicia że nie jestem w tym biegły więc Was proszę o pomoc czy się opłaca. Poniżej linki do mojego samochody z aktualnymi felgami na wymianę oraz "ogłoszenie". Dzięki za pomoc i opinie. http://vpx.pl/i/TOtSE.jpg http://tablica.pl/oferta/felgi-17-ca...e-ID13DLf.html ---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja już mam 330 km na liczniku a jeszcze nie mam 17"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dlatego chce jedynie 17" no i musicie niestety przyjąć do wiadomości, że i kobieta od czasu do czasu pokręci kółkiem gdy ja już promilowo nie mogę a parę torowisk zgubnych w Poznaniu jest ))))))))))))))
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
slo a Ty dostałeś moją odpowiedź? Zdecydowałeś się?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co powiecie o tych nadają się: http://moto.allegro.pl/5x112x17-audi-7-5j-et38-i2305204957.html http://moto.allegro.pl/felgi-z-oponami-225-45-17-audi-a6-5x112-piekne-i2332465293.html ---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ---------- a co powiecie o tych nadają się: http://moto.allegro.pl/5x112x17-audi-7-5j-et38-i2305204957.html http://moto.allegro.pl/felgi-z-oponami-225-45-17-audi-a6-5x112-piekne-i2332465293.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no fakt są ładne tylko gdzie nie chce wydać 2000 na same felgi bo nie o to chodzi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A takie pająki mogą być? http://moto.allegro.pl/kola-dunlop-sport-maxx-235-45-r17-krakow-i2319040201.html ---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ---------- A takie pająki mogą być? http://moto.allegro.pl/kola-dunlop-sport-maxx-235-45-r17-krakow-i2319040201.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za propozycję, mam jeszcze jedno pytanko: czy konieczna jest zmiana zawieszenia przy zmianie kół z 16" na 17" ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurde, wiem że oba są kiepskie ale chce zamienić na jakieś ładne 17", może coś polecicie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co o tym powiecie?: http://moto.allegro.pl/audi-vw-seat-5x112-17-s-line-opony-i2321037395.html http://moto.allegro.pl/s-line-5x100-5x112-audi-golf-seat-skoda-vw-i2311302915.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam. Gdzie mogę poszukać chętnego na zamianę kół? Interesują mnie 17", a w zamian daję 16" plus oczywiście jakaś nie dużo dopłata Pozdrawiam. ---------- Post dopisany at 08:18 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ---------- Witam. Gdzie mogę poszukać chętnego na zamianę kół? Interesują mnie 17", a w zamian daję 16" plus oczywiście jakaś nie dużo dopłata Pozdrawiam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No hej, jeśli chodzi o robotę to "kupa" jej a jeśli o życie prywatne to leci ... jakoś, nie jest źle. Miałbym na wymiankę 16 na 17 aluski jakieś ładne (z dopłata rzecz jasna). A i co u Was rzecz jasna ???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Wam, czas ucieka, a i na spotkania nie ma nawet czasu, a co dopiero o przyjeździe na spota. Zapowiada się w końcu spokojny miesiączek więc jakby co to jestem
-
Spot Leszno
a gdzie jest ten trapez podajcie ulice ---------- Post added at 14:28 ---------- Previous post was at 14:14 ---------- Zygmunta Starego 1?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jestem chętny na wymiankę 16 na 17 letnich kół, może ktoś chętny z dopłatą
-
Spot Leszno
moze poleci ktos ze mna jeszcze z Poznania dam Wam znac, przejezdzka w 1 dzien wiosny jak najbardziej TAK, a tak apropo zamienie koła 16 AUDI na 17 bez konieczności oryginału, oczywiscie lato