Treść opublikowana przez KubaS1888
-
Hałas z tylnego rozrządu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Też nie mogę odtworzyć wideo
-
Test szczelności uszczelki pod głowicą w Audi A4 B7 1.8T BFB
Ciężko powiedzieć. Miałem wyciek który usunąłem, wymieniłem termostat, ogarnąłem klimatronika żeby błędów nie pokazywał. Póki co zrobiłem 500 km i nie widać znaczącego ubytku płynu. Grzeje trochę lepiej ale do ideału daleko. Mam w planach jeszcze płukać nagrzewnice.
-
Test szczelności uszczelki pod głowicą w Audi A4 B7 1.8T BFB
U Mnie ostatnio mam problemy z ogrzewaniem. A że miałem taki test zrobiłem. Na rozgrzanym silniku utrzymywalem 2000 obr. Kolor zmienił się po niecałych 2 minutach. Póki co jeżdżę obserwuję, usunąłem jeden wyciek, zrobiłem porządek z błędami klimatronika. 1.8t Awt w passacie b5 fl
-
Słabe ogrzewanie w Volkswagen Passat B5 1.8T + LPG
Witam. Zrobiło się chłodniej i zauważyłem że mam problem z ogrzewaniem. Mało czasu miałem na diagnostykę więc póki co zrobiłem tylko: 1. Test na Co2 w układzie, ciepły silnik, 2000 obrotów, niecałe dwie minuty i płyn zmienił kolor. 2. Miałem wyciek, wymieniłem przewody przy chlodniczce oleju. 3. Zrobiłem kalibracje klimatronika, miałem kilka błędów. Nie można jedynie skasować błędu silniczka v70. (Mam te błędy od kupna auta w 2012 roku) Płyn czysty, olej czysty, węże do nagrzewnicy oba wręcz gorące, węże od wody można ścisnąć normalnie jedną ręką.Temperatura silnika podczas jazdy wącha się między 90 a 100 stopni. Przy 350 tkm robiona głowica. Aktualnie 430tkm. Może ktoś podpowie co mogę jeszcze sprawdzić zanim wiadomo co trzeba będzie zrobić...
-
Kompresja w Audi A4 B6 1.8T
Miałem taki sam objaw. Na zimnym tragedia. Jak się rozgrzał chodził i jeździł normalnie. Miałem wypalone gniazda zawodowe. Głowice udało się uratować, nie musiałem szukać innej.
-
Kompresja w Audi A4 B6 1.8T
Jeśli zapłon nie wypada nie ruszał bym póki co
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
Witam ponownie. Nie potrzebnie założyłem nowy temat. Możecie spojrzeć na aktualne logi po wymianie filtrów lpg. Daje linka do tematu który założyłem https://a4-klub.pl/topic/498389-18t-awt-lpg-logi-po-wymianie-filtrów-lpg-i-regulacji/#comment-5770830
-
Logi po wymianie filtrów LPG i regulacji w 1.8T AWT
Proszę o sprawdzenie logów. 032 Statyczne PB 002-033 001-003 090-093 Dynamiczne PB 002-033 003-020 115-118 Dynamiczny LPG 002-033 090-093
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
Boscha kupywać?
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
Robię aktualizacje. Wymieniłem poklejony IC na nowy. Poprawiłem tez mocowanie rur do niego. Idealnie jeszcze nie jest ale w końcu mogłem coś dmuchnąć w dolot i nie było słychać uchodzącego powietrza. Ocenicie logi? 032 Statyczne PB 002+033 001+003 Dynamiczne PB 002+033 003+020 115+118 Dynamiczny LPG 002+033 Po pierwszym logu dynamicznym wyskoczył błąd jak na zdjęciu
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
Wiem wiem? Nawet coś tam poprawiłem w dolocie ale ic mam do wymiany. Czekam aż się trochę cieplej zrobi a do mechanika nie oddam bo się zraziłem po ostatniej wymianie rozrządu.
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
Zrobiłem logi 002+033 normalna jazda 002+033 dynamiczny
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
Padł jeden wtrysk. Wymiana ponownie na acw03. Może wrzucę jeszcze jakieś logi żeby sprawdzić jak jest to Zestrojone.
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
Jeden wtryskiwacz powiedział pa pa. Czy taki kabelek ujdzie do podstawowej diagnostyki? https://allegro.pl/oferta/interfejs-lpg-kme-tech-stag-4-metry-zabezpieczenie-7149865966
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
Jeden wtryskiwacz powiedział pa pa. Czy taki kabelek ujdzie do podstawowej diagnostyki? https://allegro.pl/oferta/interfejs-lpg-kme-tech-stag-4-metry-zabezpieczenie-7149865966
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
Szczęscie że wcześniej trochę poczytałem że ta śruba to jakaś regulacja skoku tłoczka czy jakoś tak? Foto czym mylem
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
Właśnie pewien nie jestem czy skasowałem przed 002-033 na LPG. Pozostałe kasowalem na 100%. Chciałem powtórzyć teraz ale za ślisko
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
Wtryskiwacze lpg nr.1 i 2 zamienione miejscami. Teraz jest tak: 032 015-016 LPG-PB-LPG-PB 002-033 PB 002-033 LPG
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
Robię aktualizację. Zapisał się błąd ubogiej mieszanki. Dodatkowo zrobiłem logi 015+016 PB-LPG-PB. Zaznaczyłem moment w którym była zmiana paliwa. Jutro dopiero będę umawiał się do gazownika. Ocenicie logi? 015+016
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
Wyczyściłem dzisiaj wtryskiwacze. Trochę syfu było, tłoczki trochę powycierane ale bez tragedii jeszcze. Żałuję teraz że zdjęć nie zrobiłem. Nie gaśnie już przy przełączeniu na lpg ale nadal czuć szarpnięcie. Zrobił się słabszy na lpg, nierówno pracuje. Słychać dość wyraźnie że wypada zapłon. Na PB na biegu jałowym też chyba delikatnie wypada zapłon.Po 50 km wyskoczył check. Ale już dzisiaj nie miałem czasu lecieć z laptopem do garażu.
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
Moje mają 65tys,reduktor prawie 100
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
No to mam już co robić jutro. Alkohol izopropylowy nada się do czyszczenia?
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
Spojrzycie na logi zanim pojadę do gazownika? Od około 2 tygodni na postoju,czułem szarpnięcie podczas przełącznia na lpg. Dzisiaj rano auto zgasło. Przy drugiej próbie również. Pomogło przytrzymanie na wyższych obrotach. Na Pb odpala normalnie.Na obu paliwach jeździ normalnie,nie szarpie. Jedyny błąd jaki miałem to 18010.Przed każdym pomiarem kasowałem błędy. Reduktor to AC R01 a wtryski to AC W03. 032 Statyczne PB 002+033 001+003 090+093 Dynamiczne PB 002+033 003+020 115+118 090+093 Dynamiczne LPG 002+033
-
Problem z Audi A4B5 1.8 ADR 125KM.
Po mojemu to on normalnie chodzi na pierwszym filmiku. Moje 1.8t chodzi podobnie VID_20230126_132426.mp4