Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. jak instalacja ? ja miałem takie w aucie i nie żałowałem ;]
  2. ja obklejałem alcantarą ;]
  3. sprzedałem a gra ktoś w fife 14 online ? pograć meczyki wieczorkiem ?;p
  4. Podłączam się do pytania Mam pół fis i by przejść na pełen fis potrzebuję licznik z full fis i manetki pod sterowanie fisem. Licznik z pełnym fisem pokazuje dodatkowo spalanie, czas pracy itp itd. ale czy trzeba dokładać nowe kable by pokazywał ładowanie aku i temperaturę oleju? By pokazywał które drzwi są otwarte to owszem trzeba kable nowe kłaść, ale co z ładowaniem i temp oleju? rozumiem że masz lifta całego ? tak, lift z pół fisem z tego co wiem sprawa grubsza bo tam trzeba kodować od nowa immo a nie wiem jaki to koszt tego ;/ można podlączyć spokojnie. W marcu bede w polsce mozna wysłac
  5. U mnie ja płaciłem 40 zł
  6. dlatego też zastanawiałem się nad tym, za bardzo się nie znam na elektronice i nie wiem czy bym wyrezal tak jak Ci pisałem masz takie samo jak moje byłe także tam dużej filozofii nie ma tylko lutowanie 10 kabelków.. licznik leży u mnie jak coś jest na sell
  7. wychodzi na pewno spokojnie podważaj najlepiej z kimś
  8. nie połam tylko ;]
  9. zagra ktoś w fife 14 przez siec xbox ?
  10. Podłączam się do pytania Mam pół fis i by przejść na pełen fis potrzebuję licznik z full fis i manetki pod sterowanie fisem. Licznik z pełnym fisem pokazuje dodatkowo spalanie, czas pracy itp itd. ale czy trzeba dokładać nowe kable by pokazywał ładowanie aku i temperaturę oleju? By pokazywał które drzwi są otwarte to owszem trzeba kable nowe kłaść, ale co z ładowaniem i temp oleju? rozumiem że masz lifta całego ?
  11. ale tu cisza zero fot ze spotów nic
  12. kolego podnosisz maskę i lekko płaskim cienkim śrubokrętem podważasz wszystkie spinki ;] spinki masz ;]
  13. fajna sprawa i jeden z lepszych modów
  14. Dobra flaszka zawsze mile widziana (pod warunkiem, że to nie czerwony Johnnie Walker). A więcej danych? Dzień, godzina? A jak nikt nie będzie mógł to Modlinbus jak najbardziej po całym dniu w pracy oraz locie nie chce mi sie jechać busem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.