Treść opublikowana przez Daniek
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Nie mogę tego j3b@nego zabezpieczenia wyciągnąć
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Jedno rozebrałem bo śrubki były lekko dokręcone. Mam do wymiany dwa lusterka bo w lewym mam rozbitą obudowę a tak się złożyło że kupiłem komplet od anglika. Udało mi się rozebrać i drugie. W tej chwili wróciłem z garażu. Udało się bez ściągania plastiku. slava4tdi ---------- Post added at 20:22 ---------- Previous post was at 20:10 ---------- Jaki jest ten sposób na drucik? Jutro też mnie to czeka, więc kowi wspierajmy się jutro mentalnie
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Hmm, rozebrałem jedno lusterko i faktycznie kolega slava4tdi ma rację. Blaszka jest faktycznie, ząbek jest faktycznie, tylko ma taki kształt że nie wcina się w plastik obudowy więc obudowę można ściągnąć bez ruszania dolnego plastiku tylko trzeb użyć troszkę większej siły. ---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:43 ---------- kowi jak odkręciłeś te dwie śrubki? Też wole to zrobić nie ryzykując połamania obudowy.
-
Lakierowanie - jaki kolor polecacie?
A może by tak spróbować okleić tylko maskę ewentualnie maska + dach folią na czarny mat. Gdzieś widziałem już taką konfigurację i było git. Można jeszcze lusterka okleić, konfiguracji jest kilka Koszta na pewno bd dużo niższe.
-
Lakierowanie - jaki kolor polecacie?
http://www.flickriver.com/photos/vmrwheels/popular-interesting/ Moim zdaniem jest
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Jak będzie wiadomo jaka cena to dajcie znać. Interesował by mnie chip AFN'a 1.9
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
Nawet nawet, tylko za dużo srebrnego i zbyt masywny. O razu trzeba by było wymienić progi tylny zderzak żeby samochodzik nabrał odpowiednich proporcji. J osobiście bym nie założył
-
Tylni zderzak s4 do a4
Witam, Czy zderzak z s4 podejdzie do a4 b5 po lifcie bez rzeźbienia? Otwór na wydech jest w tym samym miejscu? I czym się różni zderzak przedliftowy od po lifcie w s4 b5? I le jest wart taki zderzak? Chodzi o avanta. Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Szarpie po upuszczaniu i wciskaniu pedału gazu
Not o jest nas kilku Ja może dokładnie opiszę swój problem. Objawy są następujące: -podczas gaszenia silnika czuć bujnięcie karoserią -podczas hamowania silnikiem czuć delikatne wibracje w samochodzie min. na pedałach. Jest to najbardziej odczuwalne przy prędkościach +100km/h na 5 i o obciążonym samochodzie. -podczas gwałtownego ruszania, odpuszczania gazu bądź dodawania słychać głuchy stuk, wydaje mi się że dochodzi gdzieś z środkowej części podwozia ale tego nie jestem pewien. Słychać go wyraźnie gdy np. zacisnę delikatnie ręczny i próbuję ruszyć nie dodając gazu tylko na samym sprzęgle którego puszczanie musi być dość dynamicznie. Postaram się nagrać ten dźwięk jeśli to w czymś pomoże. Nie wiem czy te objawy dotyczą kilku usterek czy jednej. Poduchy silnika suche. W skrzyni chyba trzeba coś ściągnąć żeby dokładnie sprawdzić i ją też podejrzewam. Dodam że jest to a4 b5 Quattro i mam nadzieję że to nie wał. Z góry dzięki za pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Mam na imię Daniel, mieszkam w okolicy Nowgo Targu/Zakopanego i jestem szczęśliwym posiadaczem Audi 1.9TDI Q Mam nadzieję że znajdę tu odpowiedź na kilka męczących mnie po nocach pytań i miłą atmosferę. Pozdrawiam wszystkich