-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
Podzielam zdanie kolegi , ja na początku też cudowałem że coś jest nie tak ale po dwóch latach użytkowania się przyzwyczaiłem
-
Coś dzwoni w środku auta
sprawdź w kanale wentylacyjnym pod fotelem czy czegoś tam nie ma. Ja znalazłem tam kredkę która drażniła ucho przy ruszanie i hamowaniu.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Ja kiedyś prostowałem felgę obok byłego salonu VW Kulikowski na początku Gdyni ,chyba o ten zakład chodzi Arturowi , Byłem zadowolony więc mogę polecić
-
wymiana lamp
trzeba odkręcić przetwornice od lampy
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
W ASO około 900 zł za stronę i nie wiem czy się da założyć bez kombinowania bo chyba też są grubsze śruby w naszych M12 a tam M14
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
tuleje gumowo-metalowe srednica 65mm ,gumowo-olejowe śr 75mm ,więc bez wymiany drążka prowadzącego tzw. banana się nie obędzie
-
Problemy z silnikiem 2.0 tdi 170 quattro, ponad 200 km po przerobce
Nie było by prościej podpiąć auto pod kompa niż gdybać co to mogło być
-
wymiana lamp
Gratki bixa! Hehe... jak te piny powyciągaleś? Dwa brakujące Ci piny do wtyki z 14pin skąd wyrwaleś? Dwa brakujace wytargalem z czujnika nawiewu (dzieki twojej podpowiedzi) a piny wychodzily ladnie poprzez zastosowanie igiel do czyszczenia pistoletow lakierniczych Swiatlo mega jednak w porownaniu do halogenu..:eek: polecam tego moda. Teraz trzeba ogarnac spryski no i samopoziom.... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Było od razu pociągnąć po 4 kabelki od lampy do mce, teraz będziesz musiał spawać nowa wiązkę do modułu 55 Plus wytryski do pompeczki... Ja teraz tylko czekam na moduł plus czujnik i bix będzie sie bujał Nie dało by się wykorzystać kabli od ręcznej regulacji i pociągnąć po jednym kabelku do każdej z lamp:eusathink:
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Ok już do niego piszę
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Cześć. Potrzebuje sprawdzić lampy Bixenon w b8, zakupiłem takowe ale w swoim aucie będę to modził za jakiś czas i jestem ciekaw czy działają, może ktoś jest z okolic Pucka i by podłączył je do swoich wtyczek?
-
problem ze wskazaniem poziomu paliwa
Dzięki Grzesiu za pomoc. Wiesz może czy jak wyjmę kanapę to się dostanę do czujnika w zbiorniku ?
-
problem ze wskazaniem poziomu paliwa
Nie pomyliłeś się Grzesiu z wartością w kanale 33? U mnie w podpowiedziach jest przedział od 112 do 144
-
problem ze wskazaniem poziomu paliwa
A jaką masz wartość w 33 ? Orientujesz jak się przeprowadza prawidłowo kalibrację zbiornika ?
-
problem ze wskazaniem poziomu paliwa
Auto tankuje na stacjach benzynowych. Czy po wyjęciu tylnej kanapy jest dostęp do czujnika w zbiorniku? Jak ktoś by mógł sprawdzić te wartości to by było super 17-Instruments--->ADAPTACJA 10--->Channel 30 i 33
-
problem ze wskazaniem poziomu paliwa
nie ma błedów
hiny
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta