Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hiny

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Podzielam zdanie kolegi , ja na początku też cudowałem że coś jest nie tak ale po dwóch latach użytkowania się przyzwyczaiłem
  2. sprawdź w kanale wentylacyjnym pod fotelem czy czegoś tam nie ma. Ja znalazłem tam kredkę która drażniła ucho przy ruszanie i hamowaniu.
  3. Ja kiedyś prostowałem felgę obok byłego salonu VW Kulikowski na początku Gdyni ,chyba o ten zakład chodzi Arturowi , Byłem zadowolony więc mogę polecić
  4. hiny odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    trzeba odkręcić przetwornice od lampy
  5. W ASO około 900 zł za stronę i nie wiem czy się da założyć bez kombinowania bo chyba też są grubsze śruby w naszych M12 a tam M14
  6. tuleje gumowo-metalowe srednica 65mm ,gumowo-olejowe śr 75mm ,więc bez wymiany drążka prowadzącego tzw. banana się nie obędzie
  7. Nie było by prościej podpiąć auto pod kompa niż gdybać co to mogło być
  8. hiny odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Gratki bixa! Hehe... jak te piny powyciągaleś? Dwa brakujące Ci piny do wtyki z 14pin skąd wyrwaleś? Dwa brakujace wytargalem z czujnika nawiewu (dzieki twojej podpowiedzi) a piny wychodzily ladnie poprzez zastosowanie igiel do czyszczenia pistoletow lakierniczych Swiatlo mega jednak w porownaniu do halogenu..:eek: polecam tego moda. Teraz trzeba ogarnac spryski no i samopoziom.... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Było od razu pociągnąć po 4 kabelki od lampy do mce, teraz będziesz musiał spawać nowa wiązkę do modułu 55 Plus wytryski do pompeczki... Ja teraz tylko czekam na moduł plus czujnik i bix będzie sie bujał Nie dało by się wykorzystać kabli od ręcznej regulacji i pociągnąć po jednym kabelku do każdej z lamp:eusathink:
  9. Cześć. Potrzebuje sprawdzić lampy Bixenon w b8, zakupiłem takowe ale w swoim aucie będę to modził za jakiś czas i jestem ciekaw czy działają, może ktoś jest z okolic Pucka i by podłączył je do swoich wtyczek?
  10. Dzięki Grzesiu za pomoc. Wiesz może czy jak wyjmę kanapę to się dostanę do czujnika w zbiorniku ?
  11. Nie pomyliłeś się Grzesiu z wartością w kanale 33? U mnie w podpowiedziach jest przedział od 112 do 144
  12. A jaką masz wartość w 33 ? Orientujesz jak się przeprowadza prawidłowo kalibrację zbiornika ?
  13. Auto tankuje na stacjach benzynowych. Czy po wyjęciu tylnej kanapy jest dostęp do czujnika w zbiorniku? Jak ktoś by mógł sprawdzić te wartości to by było super 17-Instruments--->ADAPTACJA 10--->Channel 30 i 33
  14. nie ma błedów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.