-
Platforma cyfrowa NC+
Masz tel. do działu utrzymania klienta 122947879 tzw. centrum promocji
-
Platforma cyfrowa NC+
Parę dni temu kolega z pracy dostał taką ofertę: Pakiet Universe+Canal Plusy(wszystkie)+ HBO = 59 zł na 12 miesięcy Myślę że to dobra opcja
-
Piłka nożna
true, sama prawda
-
Platforma cyfrowa NC+
też używam splittera w c+, jak nie będzię działać w nc+ to nie przechodzę. Jest taka opcja żeby zostać w c+ lub n do końca trwania umowy.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ale działaja tylko na czas jak masz plusa ;-). 900 za 30 dni... burżuj :-D Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Mamy, znamy sie z leonclubu dawno kupiłeś oooo?
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ja gram w BF3 na PS3 mój nick Tkaczu86 profil do battleloga tkaczu86 - Battlelog / Battlefield 3 jakby co zapraszam na nasz serwerek to roztentegowywacze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich do chwili obecnej jeżdżę Leonem 1M 1.9 TDI 110PS, ale że niedługo powiększy mi się rodzinka więc myślę nad zmianą auta na a4 b6 bądź a6 c5 jeszcze rozważam . Mam nadzieje że to będzie słuszny wybór. Mam nadzieję że pomożecie znaleść dobry egzemplarz, pozdrawiam.
RaDeK868
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta