Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

scholl22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez scholl22

  1. scholl22 odpowiedział(a) na scholl22 temat w Audi A4 B5
    Ja próbowałem teraz auto w trasie i gdy jechałem spokojnie 160 to nie było problemu. Gwałtownie nie dawałem gazu. Raz mocniej nacisnąłem i tryb awaryjny..........
  2. scholl22 odpowiedział(a) na scholl22 temat w Audi A4 B5
    Rozumiem. Dzięki za podpowiedź. Rozumiem , że pomożesz Spanky mi je odczytać.
  3. scholl22 odpowiedział(a) na scholl22 temat w Audi A4 B5
    Dzięki za rady. Szukam właśnie kogoś z VAG-iem. Ja odczytam błędy odezwę się .
  4. Witam. Mam problem ze zdiagnozowaniem usterki. Powyżej 130km/h strasznie zamula. Nie wiem gdzie tkwi przyczyna : zawór EGR, turbo czy jeszcze coś innego? Szukam kogoś kto mógłby mi pomóc z okolic Krotoszyna w Wielkopolsce. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
  5. scholl22 odpowiedział(a) na scholl22 temat w Audi A4 B5
    Niech mi ktoś odpowie, czy za każdym razem silnik wchodzi w system awaryjny po przekroczeniu 130 km/h, bo u mnie jest tak, że niekiedy wylącze silnik jest dobrze i auto idzie 160 i nic się nie dzieje, ale często jest że auto wpada w tryb awaryjny i koniec z przyjemnej jazdy.
  6. scholl22 odpowiedział(a) na scholl22 temat w Audi A4 B5
    To już też sprawdzałem, bo niekiedy stanę , poprawię wężyk, wsiadam i dalej to samo. Miałem wężyk złamany i bardzo krótki. Zaginał się , gdy go wyprostowałem, wszystko wracało do normy. Teraz założyłem nowy ale trochę inny. Może pokuszę się i wyczyszczę egr.
  7. scholl22 odpowiedział(a) na scholl22 temat w Audi A4 B5
    Pomysł z Egrem dlatego, że gdy stanę i poprawię wężyk na grzybku , przy zgaszonym silniku to usterka znika. Jadę potem normalnie i przyspiesza ponad 160 i po pewnym czasie znowu to samo. Tak jakby coś się zapychało, czy zapowietrzało. [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2008, 23:09 _________________________________________________Po pewnym czasie tzn. np. za tydzień , czy za parę dni. Nie zawsze. Zmieniałem wtryski(2 szt), a jak wiadomo one tak od razu nie padają, więc przypuszczam że ktoś jeździł na jakimś syfie i dlatego myślę ,że egr może nie funkcjonować i stąd takie objawy . Nie wiem tylko przypuszczam, bo mam a4 od stycznia. NIe poznałem jeszcze wszystkich detali.
  8. scholl22 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Dużo się naczytałem na forum o tym zaworze. Mam takie objawy, że przy ostrym depnięciu tak powyżej 130 zaczyna dusić się i brakuje mu mocy. Czy ściągnięcie wężyka z grzybka poprawi te nieprzyjemne reakcje ze strony silnika. Najgorsze gdy się wyprzedza i w pewnym momencie stop , nie chce jechać a tu z naprzeciwka następne auto. Tragedia. Co z tym zrobić, czy wystarczy zdjęć ten wężyk i będzie ok, czy trzeba czyścić zawór EGR. Proszę o radę
  9. Teraz dopiero patrzę, że ty masz 1995, a w tym roczniku nie było chyba dwumasy(sprawdź to). Ja mam też niedługo audi, więc jeszcze w tych wszystkich rocznikach się do końca nie orientuję co było a co nie. Dwumasa nowa koszt około 1000 zł + sprzęgło 800.
  10. Witam . Miałem podobne objawy przy moim B5 z 2000 roku i okazało się że to sprzęgło i koło dwumasowe. Ja też na początku myślałem że poduszki, ale w końcu zrobiłem całe sprzęgło z dwumasem i jest ok.
  11. Cześć. Ja dopiero początkuje w diagnostyce. Program już ściągnąłem, laptopa też mam, ale gdzie kupić i jaki kabel żeby zrobić diagnostykę vagiem a4 z rocznika 2000.
  12. scholl22 odpowiedział(a) na scholl22 temat w 1.9TDI
    Dzięki Tukan i Musashi. W poniedziałek będę wiedział coś więcej to się odezwę. Do usłyszenia
  13. scholl22 odpowiedział(a) na scholl22 temat w 1.9TDI
    Ciężko pali na zimnym, a jeśli zapali to chodzi tylko na 3 cylindry. Nie diagnozowałem go VAGiem, nie wiem jakie błędy. [br]Dopisany: 01 Luty 2008, 13:32 _________________________________________________Chyba będę musiał pojechać do ASO
  14. scholl22 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Kupiłem a4 z 2000 roku 1,9 tdi z silnikiem AJM. Mam problem z pompowtryskiem. Gdzie można je zregenerować lub kupić do tego modelu? Czy będą pasowały pompowtryski od a4 z silnikiem 2,0 (140 KM)?Proszę o poradę.
  15. Witam. Kupiłem A4 z 2000 roku z silnikiem AJM i mam problem z odpaleniem zimnego silnika. Czy ktoś z klubowiczów z okolicy Krotoszyna(Wielkopolska) mógłby mi go zdiagnozować VAGiem?
  16. Witam. Od tygodnia jestem użytkownikiem a4 rocznik 99 z silnikiem AJM. Jestem z Krotoszyna. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.Sławek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.