Treść opublikowana przez Maniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
pierwsza jest od B8 ale druga juz od B7 wiec powinna podejsc :gwizdanie:
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
za kazdym razem jak hamujesz masz twardy pedał?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja juz mialem przyjemnosc poznac grupe BB, a Ciebie Siemian poznalem bez problemu... po brzuchu nawet chłopaki nie musieli podpowiadać, który to hmmm... nie pamiętam żebyśmy się poznali... :mysli: kolega jest niski a ty mając tak duzy brzuch mogłeś go nie zauważyć do niskich to ja nie naleze, wiec pozostaje ten duzy brzuch- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja juz mialem przyjemnosc poznac grupe BB, a Ciebie Siemian poznalem bez problemu... po brzuchu nawet chłopaki nie musieli podpowiadać, który to- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to zonke ... dla mnie dziewczyna to dziewczyna .. sorki za pomylke dzieki, pozdrowie w przyszlym tygodniu chyba bede w BB to sie odezwe, moze jakis spocik pomorsko-śląski- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu