Treść opublikowana przez witjacrf
-
Padło turbo czy coś innego?
Witam dzisiaj zakupiłem samochód a4 b6 2006r 2.0 tdi na skrzyni automatycznej. Podczas jazdy samochód nagle stracił na mocy i wpadł w tryb awaryjny ( pomarańczowe sprężynki) zgasiłem samochód i to samo z tłumika wydobywają się kłęby dymu. Gdy otwarłem maske turbo było aż czerwone. Samochód ściąga laweta. Czy to objawa że padło totalnie turbo? Jakie orientacyjne koszty? Samochód przejechał max 300metrów kopcąc jak smok. Z góry dzięki za odpowiedź.
-
Platforma cyfrowa NC+
Prawda jest taka że jak im złożysz wypowiedzenie na stół to schodzą z cen. Jestem dystrybutorem, więc jak macie jakieś pytania pytajcie sprawdzę wam najwyżej promocje co wam przysługuje.
-
Spryskiwacz reflektora brak natrysku
No niestety problem polega na tym że dysza nie wysuwa się w ogóle. Prawa wysuwa się lewa nawet nie raczy się ruszyć.
-
Wyjazd do Austrii jaki operator telefoniczny?
Witam wszystkich. Wybieram się do Austrii poszaleć na desce jednakże chce mieć kontakt ze światem po za hotelowym WI-FI. Potrzebuję jakiś starter który zagwrantuje mi internet i połączenia - nie chce niczego z abonamentem bo to tylko na czas wyjazdu 7 dni. Co polecacie? Utrudnię trochę i powiem że potrzebuję karte nano sim (ale to chyba można przyciąć w każdym salonie)
-
Czujnik nasłonecznienia A4 B7
Podpinając się do czego czujnik nasłoneczniania działa?
-
Świrująca kontrolka zapięcia pasów
Chyba jednak pada czujnik. Ktoś ma nr cześci ewentualnie jak to ustrojstwo wymienić?
-
Ciepłe powietrze zamiast zimnego z nadmuchu
Witam. Wczoraj na trasie Katowice Kraków zauważyłem coś dziwnego. Mianowicie nadmuch na kierowcę górny środkowy i ten po lewej stronie od kierownicy - na climatronicu ustawione LO a dmuchało i tak gorącym powietrzem. Nadmuch pasażera działał normalnie było LO to LO dmuchało na pasażera, a na kierowcy bez zmian. Zaś wracając z Krakowa wszystko wróciło do normy i jak dałem LO LO dmuchało. Proszę powiedzieć co by mogło być nie tak?
-
Platforma cyfrowa NC+
Bez rewelacji cisną to praktycznie każdemu klientowi. Daj mi nr abonenta i pesel na pw a speawdze ci lepsza oferte Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Woda w podszybiu
Ktos potwierdzi? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Poniewaz miales resztki plynu do spryskiwaczy zimowego w spryskiwaczach dlatego nie zamarzlo.Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Woda w podszybiu
Ok sprawa zalatwiona. Akus odkrecony dziura przepchana a radio pinu nie chcialo. Dzieki za pomoc panowie Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Woda w podszybiu
Jeszcze iedno pytanie mam radio mmi audi z duzym wyswietlaczem czy jak odepne kleny nie zrestartuje mi go i nie bd chcialo kodu do radia? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Woda w podszybiu
Czy bez odkrecania aku da rade? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Woda w podszybiu
Witam. Wczoraj zauważyłem iż w moim podszybiu zbiera się woda, jest jej dość trochę bo prawie do połowy sięga wysokości akumulatora. Co dziwne jak się przejadę woda z tamtąd znika całkowicie. Co jest tego powodem, jest zapchany jakiś przewód odprowadzający wodę? Załączam foto w którym miejscu zbiera się woda:
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Te które dostałem nie są nowe?
-
Spryskiwacz reflektora brak natrysku
A jeśli dysza jest zapchana to spryskiwacz nie wysunie się z zderzaka? Macie jakiś schemat lub jak "otworzyć" spryskiwacz reflektorów żeby go przeczyścić?
-
[b7] zawieszenie gwintowane, czy z saloon'a podejdzie do avanta
A panowie jeszcze pytanie jak wrzucę ORI sprężyny, które miał ten model seryjnie polepszy się to i owo?
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
I ja się podepnę. Mam wrażenie że coś jest nie tak po przejechaniu 25km autostradą i zatrzymaniu się na mcdriv;ie temperatura płynu chłodzącego trochę spadł ( na foto niżej widać do jakiego stopnia) silnik był cały czas włączony temperatura na zewnątrz +2C. Co mam obstawiac termostat? FOTO : http://zapodaj.net/b6a9f4652f732.jpg.html
-
Świrująca kontrolka zapięcia pasów
A wyłączyć całkowicie na kostce np pod siedzeniem?
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Ehh mam 2 lewe ręce. Spryski przypiłowałem także fajnie natryskują na szybę. Problem tkwi w tym że niechcący podczas wkładania uwaliłem ten zaczep plastikowy po prawej stornie spryskiwacze i w sumie on "wisi" macie jakieś patenty by go przymocować stabilniej?
-
[b7] zawieszenie gwintowane, czy z saloon'a podejdzie do avanta
No będę musiał pomyśleć chyba nad tym, a jakie amorki polecacie na przód? Muszę zmieniać kpl tzn amory tył i przód czy wystarczy przód? Dzisiaj przy wolnej przejażdżce przez próg niestety ale zgrzytło coś pod spodem dokładniej w miejscu pod tyłkiem jakby karoserią ( na dole są takie jakby "sanki" i chyba tym) fakt faktem nic się nie stało no ale jest dyskomfort :/
-
Świrująca kontrolka zapięcia pasów
Witam. Dzisiaj po dłuższej przejażdżce zauważyłem że coś szwankuje czujnik zapięcia pasów. Mam pasy zapięte, pasażera obok nie ma na siedzeniu pasażera też nic nie leży a pomimo to oświeca się kontrolka nie zapiętych pasów oraz sygnał dzwiękowy. Czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem? Jak to ewentualnie wyłączyć?
-
[b7] zawieszenie gwintowane, czy z saloon'a podejdzie do avanta
Mi tylko chodzi ze czasem mam wrazenie jakbym jechal statkiem tak czasem zabuja na podeojnej dziurze. Mam tylko obawy o miske olejową żeby jej nie uwalić [emoji15] Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Trzeci stop wymiana
Witam Z ciekawości Panowie powiedzcie jak wygląda wymiana 3 go światła stop tego w daszku w avancie? Trzeba rozbierać coś od środka?
-
Spryski grzane
Dzięki chłopaki za szybką pomoc