Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

witjacrf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez witjacrf

  1. Witam. Otóż od niedawna zauważyłem jak bardziej zahamuje i lekko skrecie koła w prawo słychać jakby "tyrkniecie" lekkie stuki. Kiedy hamuje i skręcamy w lewo tego problemu nie ma. Tylko właśnie jak ostrzej przyhamuje i skrecie lekko kierownica w prawo. Stuki jakby dochodzily gdzieś po stronie pasażera jakby pod stopami. Czy to jakieś łączniki. ---------- Post dopisany 02-02-2014 at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 21:08 ---------- ?
  2. witjacrf odpowiedział(a) na witjacrf temat w 1.9TDI
    Witam ponownie. Otóż problemem były świece. Na 4 gorzała tylko jedna. Kpl świec wymieniłem i już lepiej pali czyli jak zwykły 1.9tdi Ale dziękuje wszystkim za pomoc
  3. witjacrf odpowiedział(a) na witjacrf temat w 1.9TDI
    Kolego; 3 razy grzalem świece bo po kilku dniach kiedy grzalem po1 razie nie było efektu wiec myslalem ze kilkukrotne zagrzanie cos pomoże. Dzisiaj kupilem nowe 4 świece ngk. Jak sie okazało te ktore mialem u siebie 3na 4 niedzialaly. Jutro sprawdze czy wymiana świec cos pomoże temu efektowi co widać na w/w filmiku.
  4. witjacrf odpowiedział(a) na witjacrf temat w 1.9TDI
    No dobra. Ale rok temu przy -10c palił lepiej niz na filmiku. I nie puszczał takiej chmury przy odpaleniu. Oczywiście auto garażowane pod gołym niebem.
  5. witjacrf opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Otóż zauważyłem że 2 dzień z rzędu moja B6 ciężko pali z rana przy -10C. Filtr olej wymieniane w listopadzie 2013 r. Oto filmik jak wygląda tu u mnie przy odpalaniu ( 3 razy grzane świece):
  6. Ok dzieki za ponoc. Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Ok ok... Te oznaczenie gdzie sie znajduje na zewnętrznej czesci lampy czy gdzies od środka? Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Czyli podsumowując, żarnik to typ d1s a jaka maksymalnie barwa moge wrzucić 5000k? Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Witam. Otóż zauważyłem że nadchodzi czas na zmianę moich żarówek ksenonowych. I tu pytanie bo nie robiłem tego... Jakie najlepiej kupić żarówki do mojego ksenonu? Chodzi mi o to by miały też po części poświatę niebieskiego (jak to w nowszych autach z ksenonem jest). Powiedzcie mi jakie macie marki sprawdzone i jaki typ żarówki do mojej B6 podchodzi? Z góry dzięki za pomoc.
  10. Ale zeby po roku nowe zarniki klekaly? Ostatnio stare jak mialem to świeciły słabo na różowo a te maja niebieska poświate i elegancko świeca. Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Nie wiem marki nie pamietam.
  12. Witam. Otóż od dłuższego czasu mam problem z migajacym ksenonem po prawej stronie. Otóż jak skręcamy w lewo i zaczynam prostować koła ksenon jakby mrugał. Dzieje sie tak od dłuższego czasu dzisiaj nawet na chwile ksenon zgasł oswiecila sie kontrolka na tablicy a potem ksenon sam sie oświecił. Żarówki ksenonowe nowe wymieniane w październiku zeszłego roku i przejechałem na nich ok 10 000. Na prostych kołach lampy świeca normalnie nie mrugaja nic sie nie dzieje... Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Chodzi mi oto że podczas jazdy jak np zapakuje samochod to czy podczas jazdy one automatycznie się obniża?
  14. A jeśli mogę dopytać dlaczego lampy nie idą w górę dół jeśli po 5 sekundach od odpalenia auta włączę światła? ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- I czy podczas jazdy lampy jakos same co jakiś czas dopasowują sobie kąt świecenia?
  15. Witam. Otóz mam małe pytanie odnośnie samopoziomowania ksenonów bo osobiście nie wiem czy jest ok czy też nie. Włączając stacyjkę i od razu światła idą one w dół a potem w górę i stają. A dwa: jeżeli np najpierw odpalę auto a po ok 10 sekundach włączę światła nie idą one w dół ani w górę (czy tak ma być?) muszę po odpaleniu auta od razu włączyć światła by one szły w dół a potem w górę. Czy tak powinno być w 1szym i drugim przykładzie w/w?
  16. Sprawdzam ostatnio sprawdzalem w okolicach Czerwca. Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  17. Witam. Dzisiaj pierwszy raz mnie coś takiego spotkało a mianowicie przejeżdżając ok 6 km na komputerze zaświeciła się kontrolka oleju na pomarańczowo i napis MIN oznaczający minimalna ilość oleju silnikowego. Nic wcześniej mnie takiego nie spotkało odkąd zmieniałem olej przejechałem max 10200km, i właśnie jutro jestem umówiony na kolejną wymiane oleju. I tu pytanie czy jest to norma by przez te 10000km "zniknęło" tyle oleju by oświecała się kontrolka informująca i jego minimalnym stanie? Rok temu przejechałem tą samą ilośc km i czegoś takiego nie było. Dodam że na bagnecie nie sprawdzałem bo nie ma mnie w domu.
  18. Witam. Panowie mam pytanko jakim olejem zalać mój silnik 130 km AVF przelot na liczniku 275000km. Ostatnio miałem nalanego: MOTUL SPECIFIC VW 505.01 czy wypadałoby zalać teraz: MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 lepsze parametry w niskich temperaturach niz SPECIFIC 505.01 ? Ze względu na nadchodzącą zimę? Czy też jakimś innym? Proszę o poradę.
  19. Zmieniłem kodowanie - teraz po włączeniu radia pokazuje BOSE Dzięki za pomoc
  20. Plaka? Ja wymienilem radio na nowe i mam spokoj... Sent from my iPhone using Tapatalk?
  21. Ale który czujnik wg ciebie pada? A co do termostatu jeśli się okaże "walnięty" metodą na chłodnice to czy po wymianie na nowy wszystko wróci do normy?Tzn że jak dam 24C albo 25C to i tu i tu będzie leciało ciepłe powietrze a nie jak do tej pory?
  22. Manual z klimą on prędkośc ok 140km/h nadmuch 5 kresek. Temp na zewnątrz 26C.
  23. No ok a jak wytłumaczyć to że jak dałem na climatronicu na 25C to nagle temperatura płynu chłodniczego spadła? Ma to się jakoś jedno do drugiego?
  24. Ale sposób czego na sprawdzenie czy termostat jest ok?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.