Treść opublikowana przez witjacrf
-
Stuki przy hamowaniu i skrecie.
Witam. Otóż od niedawna zauważyłem jak bardziej zahamuje i lekko skrecie koła w prawo słychać jakby "tyrkniecie" lekkie stuki. Kiedy hamuje i skręcamy w lewo tego problemu nie ma. Tylko właśnie jak ostrzej przyhamuje i skrecie lekko kierownica w prawo. Stuki jakby dochodzily gdzieś po stronie pasażera jakby pod stopami. Czy to jakieś łączniki. ---------- Post dopisany 02-02-2014 at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 21:08 ---------- ?
-
ciężko pali przy -10
Witam ponownie. Otóż problemem były świece. Na 4 gorzała tylko jedna. Kpl świec wymieniłem i już lepiej pali czyli jak zwykły 1.9tdi Ale dziękuje wszystkim za pomoc
-
ciężko pali przy -10
Kolego; 3 razy grzalem świece bo po kilku dniach kiedy grzalem po1 razie nie było efektu wiec myslalem ze kilkukrotne zagrzanie cos pomoże. Dzisiaj kupilem nowe 4 świece ngk. Jak sie okazało te ktore mialem u siebie 3na 4 niedzialaly. Jutro sprawdze czy wymiana świec cos pomoże temu efektowi co widać na w/w filmiku.
-
ciężko pali przy -10
No dobra. Ale rok temu przy -10c palił lepiej niz na filmiku. I nie puszczał takiej chmury przy odpaleniu. Oczywiście auto garażowane pod gołym niebem.
-
ciężko pali przy -10
Witam. Otóż zauważyłem że 2 dzień z rzędu moja B6 ciężko pali z rana przy -10C. Filtr olej wymieniane w listopadzie 2013 r. Oto filmik jak wygląda tu u mnie przy odpalaniu ( 3 razy grzane świece):
-
Jakie żarówi do ksenonu?
Ok dzieki za ponoc. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jakie żarówi do ksenonu?
Ok ok... Te oznaczenie gdzie sie znajduje na zewnętrznej czesci lampy czy gdzies od środka? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jakie żarówi do ksenonu?
Czyli podsumowując, żarnik to typ d1s a jaka maksymalnie barwa moge wrzucić 5000k? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jakie żarówi do ksenonu?
Witam. Otóż zauważyłem że nadchodzi czas na zmianę moich żarówek ksenonowych. I tu pytanie bo nie robiłem tego... Jakie najlepiej kupić żarówki do mojego ksenonu? Chodzi mi o to by miały też po części poświatę niebieskiego (jak to w nowszych autach z ksenonem jest). Powiedzcie mi jakie macie marki sprawdzone i jaki typ żarówki do mojej B6 podchodzi? Z góry dzięki za pomoc.
-
Przygasające ksenony
Ale zeby po roku nowe zarniki klekaly? Ostatnio stare jak mialem to świeciły słabo na różowo a te maja niebieska poświate i elegancko świeca. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Przygasające ksenony
Nie wiem marki nie pamietam.
-
Przygasające ksenony
Witam. Otóż od dłuższego czasu mam problem z migajacym ksenonem po prawej stronie. Otóż jak skręcamy w lewo i zaczynam prostować koła ksenon jakby mrugał. Dzieje sie tak od dłuższego czasu dzisiaj nawet na chwile ksenon zgasł oswiecila sie kontrolka na tablicy a potem ksenon sam sie oświecił. Żarówki ksenonowe nowe wymieniane w październiku zeszłego roku i przejechałem na nich ok 10 000. Na prostych kołach lampy świeca normalnie nie mrugaja nic sie nie dzieje... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Samopoziomowanie xenonów
Chodzi mi oto że podczas jazdy jak np zapakuje samochod to czy podczas jazdy one automatycznie się obniża?
-
Samopoziomowanie xenonów
A jeśli mogę dopytać dlaczego lampy nie idą w górę dół jeśli po 5 sekundach od odpalenia auta włączę światła? ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- I czy podczas jazdy lampy jakos same co jakiś czas dopasowują sobie kąt świecenia?
-
Samopoziomowanie xenonów
Witam. Otóz mam małe pytanie odnośnie samopoziomowania ksenonów bo osobiście nie wiem czy jest ok czy też nie. Włączając stacyjkę i od razu światła idą one w dół a potem w górę i stają. A dwa: jeżeli np najpierw odpalę auto a po ok 10 sekundach włączę światła nie idą one w dół ani w górę (czy tak ma być?) muszę po odpaleniu auta od razu włączyć światła by one szły w dół a potem w górę. Czy tak powinno być w 1szym i drugim przykładzie w/w?
-
Ostrzeżenie o minimalnym stanie oleju
Sprawdzam ostatnio sprawdzalem w okolicach Czerwca. Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Ostrzeżenie o minimalnym stanie oleju
Witam. Dzisiaj pierwszy raz mnie coś takiego spotkało a mianowicie przejeżdżając ok 6 km na komputerze zaświeciła się kontrolka oleju na pomarańczowo i napis MIN oznaczający minimalna ilość oleju silnikowego. Nic wcześniej mnie takiego nie spotkało odkąd zmieniałem olej przejechałem max 10200km, i właśnie jutro jestem umówiony na kolejną wymiane oleju. I tu pytanie czy jest to norma by przez te 10000km "zniknęło" tyle oleju by oświecała się kontrolka informująca i jego minimalnym stanie? Rok temu przejechałem tą samą ilośc km i czegoś takiego nie było. Dodam że na bagnecie nie sprawdzałem bo nie ma mnie w domu.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam. Panowie mam pytanko jakim olejem zalać mój silnik 130 km AVF przelot na liczniku 275000km. Ostatnio miałem nalanego: MOTUL SPECIFIC VW 505.01 czy wypadałoby zalać teraz: MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 lepsze parametry w niskich temperaturach niz SPECIFIC 505.01 ? Ze względu na nadchodzącą zimę? Czy też jakimś innym? Proszę o poradę.
-
Pytanie o radio
Zmieniłem kodowanie - teraz po włączeniu radia pokazuje BOSE Dzięki za pomoc
-
Audi concert po ponownym włożeniu nie włącza się w ogóle
Ja dałem 350zł.
-
Audi concert po ponownym włożeniu nie włącza się w ogóle
Plaka? Ja wymienilem radio na nowe i mam spokoj... Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Spadek temp. silnika po podwyższeniu temperatury ogrzewania.
Ale który czujnik wg ciebie pada? A co do termostatu jeśli się okaże "walnięty" metodą na chłodnice to czy po wymianie na nowy wszystko wróci do normy?Tzn że jak dam 24C albo 25C to i tu i tu będzie leciało ciepłe powietrze a nie jak do tej pory?
-
Spadek temp. silnika po podwyższeniu temperatury ogrzewania.
Manual z klimą on prędkośc ok 140km/h nadmuch 5 kresek. Temp na zewnątrz 26C.
-
Spadek temp. silnika po podwyższeniu temperatury ogrzewania.
No ok a jak wytłumaczyć to że jak dałem na climatronicu na 25C to nagle temperatura płynu chłodniczego spadła? Ma to się jakoś jedno do drugiego?
-
Spadek temp. silnika po podwyższeniu temperatury ogrzewania.
Ale sposób czego na sprawdzenie czy termostat jest ok?