Treść opublikowana przez witjacrf
-
Wymiana oleju w skrzyni efekty
Tzn jeśli chodzi o mnie np jak moje auto jest wyłączone i powiedzmy na sucho przerzucam biegi to z każdego przełożenia (stojąc na zewnątrz) słychać puknięcie jak przechodzą biegi takie "klik". A dwa to jak podczas jazdy np dojeżdżam do skrzyżowania np 3km/h na liczniku i chce 1 wrzucić to bardzo ciężko wchodzi - czysto wchodzi dopiero wtedy jak zupełnie się zatrzymam.
-
Wymiana oleju w skrzyni efekty
Witam dzisiaj dałem do mechanika móją B6 w celach wymiany rozrządu i przy okazji zmiany oleju. Potem mechanik zadzwonił do mnie i pyta czy na pewno chcę wymieniać olej w skrzyni, bo zdarza się tak że po wymianie oleju skrzynia biegów głośniej chodzi i chuczy. Powiedział też że ten stary olej który mam są tam jakieś opiłki itd powodujące że skrzynia chodzi bardziej naturalnie a że jak zmieni olej skrzynia może być oporna. Jest to prawda czy mit? Bo teraz nie wiem czy wymieniać ten olej w skrzyni.
-
Dobry zakład który odświeża lakier
Chyba że razem uderzymy do Mccleaner-a to coś cenę obniży jak za 2 auta
-
Uszkodzony termostat 2.0 TDI ?
Wymienic ? Bo nie wiem do kogo w/w post byl. Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Pytanie o światłą drogowe jako dzienne
Czyli że jak możliwość włączenia DRl albo wyłączenia -i w tym przypadku świeci ksenon?
-
Pytanie o siatkę na siedzeniach
Witam. Proszę powiedzcie jaki jest sposób montażu tych siatek b6 znajdujących się z tyłu na siedzeniach. I gdzie w takie siatki się zaopatrzyć?
-
Dobry zakład który odświeża lakier
Miałem na myśli : Jadąc tam - udać się do w/w chłopaków Wydać nie co grosza - zapłacić im za usługę przywrócenia blasku mojego auta. Tak to miało być.
-
Dobry zakład który odświeża lakier
Czyli mówisz ze jadąc tam i wydając nie co grosza panowie doprowadzą do ładu wygląd zewnętrzny mojej OOOO?
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Wszystko z nim ok pytam bo po prostu ktoś mi ostatnio mówił że trzeba je niby regulować co jakiś czas... Ale dzięki panowie za wyjaśnienie i pomoc
-
Dobry zakład który odświeża lakier
Witam. Szybko i orientacyjnie. Jest w woj.Śląskim (okolice Rybnika Katowic) jakiś zakład,który zadba o lakier w sensie odświeży go wypoleruje wymyje na połysk ? Np takimi środkami jak : Wariant Soft (efekt jak w salonie): - umycie samochodu - Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner - usunięcie zarysowań, wżerów, odbarwień itp. – Deep Crystal Paint Cleaner - nałożenie polerki (nadanie „mokrego” połysku) – Deep Crystal Polish - ochrona stworzonego połysku (wosk) – Deep Crystal Carnauba Wax Wariant Medium (efekt lepszy niż w salonie): - umycie samochodu - Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner - usunięcie naleciałości i przyspojeń na powierzchni lakieru – Ouik Clay - usunięcie zarysowań, wżerów, odbarwień itp. – Deep Crystal Paint Cleaner - nałożenie polerki (nadanie „mokrego” połysku) – Deep Crystal Polish - ochrona stworzonego połysku (wosk) – Deep Crystal Carnauba Wax Wariant Hardcore :twisted: (efekt: salony będą o takim marzyć): - umycie samochodu - NXT Generation Car Wash lub Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner - usunięcie naleciałości i przyspojeń na powierzchni lakieru – Ouik Clay - usunięcie zarysowań, wżerów, odbarwień itp. – Deep Crystal Paint Cleaner lub Body Scrub lub ScratchX - nałożenie polerki (nadanie „mokrego” połysku) – Deep Crystal Polish - ochrona stworzonego połysku (wosk) – NXT Generation Tech Wax lub Gold Class Car Wax Dla utrzymania stworzonego efektu pomiędzy następnymi umyciami 2 produkty: - Quik Detailer lub NXT Generation Speed Detailer – usunięcie lekkich zabrudzeń - Quik Wax lub NXT Generation Spray Wax – uzupełnienie woskowej ochrony Z góry dzięki za pomoc.
-
Pytanie o światłą drogowe jako dzienne
Witam. Gdzieś czytałem że podobno w naszych B6 można zrobić by zamiast drogowych (długich) te światła świeciły na codzień (tak by nie włączać ksenonu). Jest taka możliwość?
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
No dobra ale regulacja pompowtryskiwaczy następuje wtedy gdy je wymieniam? Czy okresowo co jakiś czas regulacja jest wskazana?
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Wtrysków w AVF-ie się nie reguluje, bo ich tam poprostu nie ma Pompowtryskiwacze i owszem, reguluje się luz napędu pmpki Mój błąd wybacz Tak więc pompowtryskiwacze w jaki sposób się reguluje?
-
Uszkodzony termostat 2.0 TDI ?
A przy jeżdżę w mieście łapie 90C czy jest ten sam problem ?? Jeżeli tłukę się przez zatłoczone miasto to stoi na 90C.
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
A regulacja wtrysków ?
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Witam. Szybka piłka i pytanie czy w TDI PD trzeba regulować jakoś zawory co ileś tam? Jeśli tak to w jaki sposób?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Mogę zapytać co to za model felgi?: http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/storyline/newrim1.JPG
-
Szarpanie na biegu jałowym tdi
Ile ludzi tyle opini Dwumas+sprzęgło?
-
Uszkodzony termostat 2.0 TDI ?
Witam. Otóż mam dziwną przypadłość i nie wiem czy to termostat czy co innego. Samochód odpalam jadę z 5-8 km ładnie grzeje cieplutko i wogóle. Jadąc np autostradą i patrząc na kontrolke płynu chłodzącego nie dobija ona do równych 90C... Po jeździe mniejszą prędkością również nie dobija ona do 90C jest tak jakby 1cm przed 90C. I tu pytanie czy to objaw uszkodzonego termostatu?
-
Uszczelka drzwi tył avant
Kolor czarny? ---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- Mi chodzi tylko o to co zaznaczyłem na zdjęciu i jest przy szybie z zewnątrz od tej samej strony co na foto. ---------- Post dopisany 06-02-2013 at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2013 at 18:02 ---------- ? ---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ---------- Panowie ta uszczelka o numerze : 6 ona jest tylko na wkładanie? Bo w ASO powiedzieli że jest na jakieś klipsy i trzeba drzwi rozbierać od środka...
-
Uszczelka drzwi tył avant
Witam jaki jest nr części i koszty uszczelki zaznaczonej na zdjęciu? A4 B6 avant kombi. Uploaded with ImageShack.us
-
Lekka rdza co i jak teraz?
Czyli co da sie pomalowac tylko element ktory jest zardzewialy? Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Lekka rdza co i jak teraz?
Witam. Moje A4 miało kieeedyś dzwona w tyłeczek ( poprzedni kupujący) więc lewy bok był robiony tzn nadkole. Dzisiaj zauważyłem że wyszła lekka rdza (na foto) co teraz poczynić? Malowanie całego elementu? Całego nadkola czy jak? Oto foto jak to wygląda: Uploaded with ImageShack.us
-
Audi concert nie chce odtwarzać audio CD
Nagrywałem najwolniej jak się da na 8x...
-
Składanie lusterek + ryglowanie drzwi
Dzięki za pomoc