Treść opublikowana przez witjacrf
-
Skrzywiona kierownica
Ale panowie kierownica mi podczas jazdy nie ucieka jest caly czas lekko przekrzywiona w strone prawą. Czy to już oznaka uszkodzenia zawieszenia ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Dziwne zachowanie podczas logów EGR
Ufff chwała za dobrą nowinę BTW: Lepiej takie info zamieścić w dziale"diagnostyka VAg" by inni nie śmiecili i nie pytali już o takie objawy jak ja wyżej
-
Pytanie o chromowane ramki okien
Konkretnie i na temat Dziękuję panowie za pomoc jeżeli jest taka możliwość proszę o zamknięcie tematu
-
Pytanie o chromowane ramki okien
Witam. Dzisiaj znalazłem foto na necie B6 jest w pakiecie chrom środek i zewnątrz. Uploaded with ImageShack.us Pytanie: Czy wszystkie wersje chrom miały obwódkę chromową wokół okien z zewnątrz? Bo w mojej tego nie ma a w środku zaś pakiet chrom jest tak samo jak i listwa na bagażniku jest,zaś nie mam chromu wokół okien,
-
Dziwne zachowanie podczas logów EGR
Tak na zimnym.
-
Dziwne zachowanie podczas logów EGR
Klekotać może nie ale podobne to było jakby się dławił dławił i potem już ok normalnie zaczął chodzić...
-
Dziwne zachowanie podczas logów EGR
Witam dzisiaj postanowiłem sobie zmierzyć moją B6 Vag'iem. Wszedłem w EGR w następujący sposób: "2. dokonujemy analizę grupy 003 w próbie statycznej w trybie Basic Settings. ECU zwiększy obroty [w różnych zakresach - w zależności od typu silnika]. Zwracamy uwagę na poz. 2, 3 i 4. Budą samochodu zaczęło lekko narywać,na desce widniała kontrolka żółta sprężyny. Po zrobieniu logów na Vag'u wypluło coś takiego: Uploaded with ImageShack.us Co to i dlaczego? ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ---------- Dodam że oczywiście logi robione na włączonym silniku w próbie statycznej na jałowym biegu.
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Sry mój blad Sent from my iPhone using Tapatalk ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- jakieś zmiany widoczne? Dla iphone 5 tak, dla nizszych wersji nie... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Dziwny odgłos przy puszczaniu gazu
Bo glownie takie odglosy sa na zimnym silniku potem jest ok.... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Dziwny odgłos przy puszczaniu gazu
W jaki sposób to zrobić? Sent from my iPhone using Tapatalk ---------- Post dopisany 02-11-2012 at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2012 at 19:12 ---------- Dokładnie jak na tym filmiku: od 0;18 do 0;20 taki odgłos mnie męczy co to może być?
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Mamy aktualizacje ios 6.1 Wiec pobierac Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Chrobotanie przy pełnym skręcie kierownicy i dodawaniu gazu
W uj dziwne.... Zeby tak mialo byc fabrycznie?Ktos jeszcze ma jakies sugestie albo wystepuje to u niego? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Szarpnięcie przy dodaniu gazu
Jesli chodzi o wtrysk to jak mam wejsc jaki kanal w vagu itd? Co do poduszki lekko przesuwa sie drazek zmiany biegow przod/ tyl dodanie lub odjecie gazu. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Skrzywiona kierownica
Naprawic? Niby dlaczego? Przeglad mialem na szarpakach bylem i diagnosta powoedzial ze jest wszystko ok. Wiec niby dlaczego wg cb mam naprawiac zawieszenie? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Skrzywiona kierownica
Witam. Mam takie pytanko bo odkad kupilem auto mam skrzywiona kierownice w sensie takim ze jak mam kola ustawione na prosto to kierownica jest lekko w lewo przechylona. Skad takie cos sie zrobilo? I jak takie cos doprowadzic do ladu? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Szarpnięcie przy dodaniu gazu
Witam. Otoz dzisiaj zauwazylem ze np po jakims dluzszym czasie jak jade ze stala predkoscia puszczam gaz i lekko go nacisne autem jakby tak szarpnelo... Dzieje sie to tylko wtedy jak wlasnie jade autostrada na tempomacie wylaczam tempomat a po 2 sekundach lekko naciskam gaz to autem tak szarpnie... Czego by to mogla byc wina? Sent from my iPhone using Tapatalk ---------- Post dopisany 01-11-2012 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 11:39 ---------- Jakieś sugestie? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Dziwny odgłos przy puszczaniu gazu
Witam. Mam dziwny problem dzisiaj na zimnym silniku przy gwałtownym dodaniu gazu i od razu odpuszczeniu go pojawił się dziwny odgłos tak jakby coś "szorowało" odgłos podobny do czegoś co by się kręciło i o coś ocierało... Nie wiem z kąd to i dlaczego, auto normalnie się zbiera nie kopci itd... Jakieś sugestie co by to mogło być? Z góry dzięki za odpowiedź.
-
Chrobotanie przy pełnym skręcie kierownicy i dodawaniu gazu
Dziwna przypadłość, poczekamy noże ktoś jeszcze sie wypowie. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Chrobotanie przy pełnym skręcie kierownicy i dodawaniu gazu
Czyli że co fabryka tak dała i tak ma być?
-
Chrobotanie przy pełnym skręcie kierownicy i dodawaniu gazu
Prosilbym o porade a nie temat odnosnie parkingu... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Chrobotanie przy pełnym skręcie kierownicy i dodawaniu gazu
Witam. Chcialbym sie poradzic poniewaz przy skrecaniu a raczej powolnym toczeniu sie( np skrecie kol max w prawo przy wyjezdzaniu z bramy) czuje takie dziwne szorowanie kol podobne uczucie do tego jakby opona sie slizgala. Opony mam dobre bo nowe letnie i dzieje sie tak na suchym asfalcie np max skrecenie kol na parkingu w biedronce. Czego to moze byc wina? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Telepanie budą na postoju
Panowie z tąd: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ krok 1 i 2 na włączonym silniku? ---------- Post dopisany 28-10-2012 at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2012 at 18:09 ---------- ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Problem z odpaleniem na zimnym silniku
Ja na twoim miejscu zmienil bym swieczki. Jeszcze nie ma duzych minusowych temperatur wiec poki czas zmien je bo potem autko moze ci woole nie odpalic przy -15c. Sent from my iPhone using Tapatalk ---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ---------- Btw; akumulator masz dobry? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Prośba o analizę logów
Jak ten błąd tłumaczyć albo co to i do czego służy: Nr błędu: 00604 Tłumaczenie: VCDS / VAG-COM: uitleg - tips - trics
-
Prośba o analizę logów
30-10 takiego kodu np nie mogę znaleźć.