Treść opublikowana przez witjacrf
-
Kamera Go Pro Hero 1 czy Go Pro Hero 2?
Tak tak wiem ale mialem na mysli wbudowane wi fi ) Ok zakup zrobiony za 999zeta nowka gopro hd2 motorsport Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Kamera Go Pro Hero 1 czy Go Pro Hero 2?
Malik dzięki za pomoc. Chyba jednak dołożę do HD2, co nowsze to lepsze. Tylko szkoda że HD2 nie ma w ogóle wifi....
-
Kamera Go Pro Hero 1 czy Go Pro Hero 2?
Ok. Czyli panowie reasumując. Go pro Hero 1 wystarczy np mi w zupełnośći? Tak jak w/w trenuję motocross i fajnie byłoby zobaczyć swoje zmagania potem na wielkim ekranie Czy lepiej dołożyć do HD2? I jeszcze jedno tak na boku, macie gdzieś link do allegro albo innego sklepu gdzie zakupie wszystkie zaczepy do kasku? Chodzi mi tylko o te do kasku bo mam możliwość wzięcia Gopro 1 w dobrych pieniądzach ale bez wyposażenie motorsport.
-
Kamera Go Pro Hero 1 czy Go Pro Hero 2?
No właśnie chyba uderzę w Hero 1 ale mam pytanie czy ta kamerka ma wbudowane wi fi że mogę np sterować nią za pomoca smartphon'a?
-
Kamera Go Pro Hero 1 czy Go Pro Hero 2?
Witam. W związku iż uprawiam sport jakim jest motocross mam pytanko. Chcę kupić jedną z kamer Gopro Hero 1 albo GoPro Hero 2. Obydwie kamerki różnią się ceną no ale czy parametrami też? Chodzi mi o szczegóły i odpowiedzi czy warto dopłacać do Gopro Hero 2? Ma ktoś z was taką kamerkę? Może coś na ich temat powiedzieć?
-
Ksenony za krótko świecą
Niestety nic nie sprawdzałem takiego...Odbłysniki? który to element? Sama soczewka?
-
Ksenony za krótko świecą
1,5miesiąca temu. Ok 4000 km temu.
-
Ksenony za krótko świecą
Witam. Otóż mam pytanko, ponieważ ostatni zmieniałem żarówki xenonowe na Hella ( bo te które były wcześniej już świeciły na różowo - wypalały się). Ogólnie rzecz biorąc mam wrażenie że moje światła xenonowe za słabo świecą tzn nie oddają takiego efektu jak zwykłe żarówki... Czy jest jakaś możliwośc regulacji natężenia światła idącego z xenonu? By światła świeciły dalej?
-
Regeneracja włącznika świateł
Ciekawa alternatywa z tym zamiennikiem i trochę ludzi już go kupiło. Może trafił się ktoś z klubu co go kupił i wypowie swoją opinie o tym włączniku Kupilem i jestem zadowolony,wszystko dziala i nie odbiega od orginalu,tez pokryty guma i. ladnie rowno swieci Za ta kase polecam i nie warto bawic sie sprayem. Skusiłem się i ja. Zobaczymy co to będzie ... Mam nadzieje że wart pieniędzy zamiast zabawy ze spray'em. Włącznik doszedł i zamontowałem. Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości to od 1do 10 daję 8,5. Przełącznik ładnie wykonany bardzo ładnie świeci.Jedynym jak narazie mankamentem jest "klikanie" podczas przełączania świateł jest ono słyszalne dość trochę i "twardo" działa przełącznik. Myślę że to kwestia wyrobienia.
-
Dziwny odgłos przy puszczaniu gazu
U mnie szura tak do 2 tyś obrotów... Powyżej 2tyś obrotów jest cisza...
-
Regeneracja włącznika świateł
Ciekawa alternatywa z tym zamiennikiem i trochę ludzi już go kupiło. Może trafił się ktoś z klubu co go kupił i wypowie swoją opinie o tym włączniku Kupilem i jestem zadowolony,wszystko dziala i nie odbiega od orginalu,tez pokryty guma i. ladnie rowno swieci Za ta kase polecam i nie warto bawic sie sprayem. Skusiłem się i ja. Zobaczymy co to będzie ... Mam nadzieje że wart pieniędzy zamiast zabawy ze spray'em.
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Dodajmy ze nasze iphony nie posiadaja doslownie wbudowanego odbiornika gps... Wszystkie mapy sa w trybie on line tzn pobieranie danych za pomoca 3g;/ Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Renowacja włącznika świateł - Śląsk
Witam. W związku z czym że mam 2 lewe ręce do małych robótek szczególnie do malowania mam pytanko. Czy jest ktoś ze Śląska kto potrafi elegancko za pomocą szablonu przywrócić blask i kolor włącznika świateł w B6? Oczywiśćie szablon,farbę,podkład wszystko dostarczę. Chodzi tylko o zrobienie tego od A-z w taki sposób by wyglądało to elegancko I Drugie pytanko czy warto skorzystać z takiego zamiennika włącznika?: Audi A4 00-07 włącznik przełącznik świateł NOWY (2823695043) - motoAllegro ---------- Post dopisany 19-12-2012 at 01:03 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2012 at 19:47 ---------- Nie ma nikogo?... Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Jaki olej do mojej skrzyni biegów?
Jakieś większe foto? Bo te jest zbyt małe by powiększyć
-
Renowacja listw chromowanych środek + tunel
Za ile? Napisz na pw Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Renowacja listw chromowanych środek + tunel
Mógłbyś dać nr ori części?
-
Jaki olej do mojej skrzyni biegów?
@CARLO mógłbyś z etki podać nr tej części albo foto gdzie dokładnie znajduje się to?
-
Jaki olej do mojej skrzyni biegów?
Byłem u mechanika powiedział że poduszka centralna skrzyni przydała by się do wymiany, bo gdy mechanik ruszał tą poduszką to lewarek skrzyni biegów poruszał się. - zaś w innym poście użytkownicy mówili że ruchy drążka zmiany biegów w AVF to norma i mam się do tego przyzwyczaić i że właśnie ta poduszka centralna jest "miękksza" od pozostałych fabrycznie. A co do 2 pozostałych poduszek pod silnikiem powiedział że są one ok i narazie nie wymagają wymiany.
-
Renowacja listw chromowanych środek + tunel
Witam. Otóż przy przełączniku mam troszeczkę jakby "zjechany" chrom(listwa chromowa) tzn jakby wytarty, mam pytanie można jakoś dać do renowacji te wszystkie listwy ozdobne wewnętrzne chromowane? Albo też przemyć jakimś środkiem by zyskały dawny blask? I drugie pytanko: czy jest możliwość również jakiejkolwiek renowacji tunelu środkowego? Ponieważ wygląda on obecnie tak: Uploaded with ImageShack.us
-
Jaki olej do mojej skrzyni biegów?
Witam. Otóż od niedawna mam objaw że jak lekko odejme a potem dodam gazu autem szarpnie. Chcąc zniwelować objaw zacznę od wymiany oleju w skrzyni biegów. Powiedzcie mi jakim olejem zalać skrzynię? 6biegów+wsteczny silnik 1.9TDI AVD 130km, przelot 200kkm.
-
Lekkie szarpanie podczas przyśpieszania, zmiany biegów
Na odpalonym silniku i biegu jalowym? Sent from my iPhone using Tapatalk ---------- Post dopisany 29-11-2012 at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2012 at 12:27 ---------- Dodam ze te szarpanie pojawia sie tak powyzej 2000obrotow. Sent from my iPhone using Tapatalk ---------- Post dopisany 16-12-2012 at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2012 at 00:14 ---------- Jakieś sugestie? I może ktoś odpowie na pytanie moje czy te logi robić na odpalonym silniku i biegu jalowym?
-
Pytanie odnosnie szczelnosci ukladu
Witam. Moze i laickie pytanie ale lepiej pytac. Powiedzcie mi jak dokladnie tzn w jaki sposob sprawdzic szczelnosc ukladu dolotowego? Co jak i gdzie? 2; ktory to wezyk od podcisnienia turbo? Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Problemy z ogrzewaniem w naszych Audi A4 B6 i B7 od A do Z
A moze klapa spadla odpowiedzialna za wpuszczenie cieplego/zimnego powoetrza? Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Spryskiwacze mgiełkowe
Ufff w końcu zamontowałem i u mnie podgrzewane spryski mgiełkowe Napewno jest lepiej jeśli chodzi o "nawodnienie" szyby niż było wcześniej przy seryjnych spryskach Dałem adaptery na dolnej części maski : Uploaded with ImageShack.us Jednakże troszeczkę spryski odstają tzn nie przylegają jak te,które miałem wcześniej....
-
Dziwny odgłos przy puszczaniu gazu
Na 99% dzwięk nie jest z turbiny. Dzwięk wydobywa się u mnie jakby zza silnika zaraz za deską rozdzielczą jak zaczyna się silnik...