Treść opublikowana przez witjacrf
-
Pytanko odnośnie świateł do jazdy dziennej (tryb auto)
Witam otóż mam pytanko. Czy jest możliwość aktywowania poprzez vag'a albo w jakikolwiek sposób w mojej B6 świateł do jazdy dziennej tzn że po przekręceniu stacyjki automatycznie włączają się światła mijania? Mam lampy ORI ksenon. Proszę o odpowiedź bo niestety jestem ciemny w tym temacie
-
Załączająca się kontrolka ESP
Panie pokieruj zbłądzonych Sent from my iPhone using Tapatalk chociaż by http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-b6-zapala-sie-kontrolka-esp-157758/ http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-b6-kontrolka-esp-podgrzewania-swiec-103375/ http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/b6-awx-jazdy-zapala-sie-kontrolka-esp-129280/ podziękował za pomoc
-
Załączająca się kontrolka ESP
Panie pokieruj zbłądzonych Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Playstation 3 problemy z logowaniem sie
Witam. Zwracam sie glownie do posiadaczy konsol playstation 3. Czy u was od ostatniego czasu tez sa jakies problemy z zalogowaniem sie do playstation network? W zeszlym tygodniu w przeciagu 7 dni zalogowalem sie gora 3 razy i bylo ok reszta logowan miala problemy z polaczeniem internetowym. Glownie na ps3 siedze w godzinach wieczornych tj 23 Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Załączająca się kontrolka ESP
Z chwilą nastania śniegu i mrozu, juz dwukrotnie rano przy wyjeżdzaniu ośnieżonym i oblodzonym autem z parkingu, na stałe zapaliła się w mojej kudze kontrolka ESP - z opcji komputera można odczytać, ze ESP jest wówczas wyłączone. Zatrzymanie auta, wyłączenie silnika i powtórne jego włączenie sprawia, ze kontrolka ESP już się nie świeci, a uklad ESP jest włączony. Spotkał się ktoś z czymś takim?
-
Dzwiek przy obciazeniu silnika
Witam. Dzisiaj jadac do Rybnika w audi zapakowane 3 osoby zauwazylem dziwny dzwiek. Dokladnie przy 1albo i 3 biegu jak dodaje gazu i gealtowanie odpuszczam go slychac takie jakby chrapanie dzwiek podobny do czegos co sie obraca i cos co mechanizm obracajacy blokuje. Np bieg trzeci lekke dodanie gazu odpuszczenie go odglos chrrr.... Ciezko opisac ten dzwiek ale napewno nie wydaje sie on z turbiny... Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Odpalanie przy minusowej temperaturze a świece żarowe
Porównuję np z tym filmikiem: Tutaj ewidentnie kontrolka z świeczek dłużej się świeci.
-
Odpalanie przy minusowej temperaturze a świece żarowe
Witam. Dzisiaj miałem samochód przez całą noc zostawiony na dworze, jeżeli chodzi o temperaturę było -5 max w nocy. Dzisiaj o 9 wchodząc do mojej audio i odpalając ją było -0.5C. Tutaj pytanie: Czy świece żarowe nie powinny już normalnie grzać przed uruchomieniem? Tzn czy kontrolka z świec nie powinna się dłużej świecić niż pozostałe kontrolki na desce? Nagrałem filmik z odpalania dzisiejszego: Audi a4 b6 1.9 TDI 130km AVF - 0,5 - YouTube No i tu pytanie czy wszystko jest ok? Czy też pogrzebać w świecach żarowych? Pytam bo mam również mercedesa sprintera CDTI z 2005 roku i tam w podobnej temperaturze świece żarowe się grzeją i kontrolka z świec dłużej świeci niż pozostałe kontrolki.
-
Polecane opony zimowe
Z tego co wyczytalem to firestony evo wypadly w testach lepiej noz vredestein. Wystarczy wklepac w google test adac albo tuv i tabela mowi wszystko. Sam dzisiaj zakupilem 4szt firestone evo 2, 205/60/16 jutro dojda takze wkoncu bede mogl spokojnie jezdzic i oczekiwac na snieg Sent from my iPhone using Tapatalk Ja tu widzę co innego: Test opon zimowych ADAC 2011/2012 w rozmiarze 175/65 R14 ~ Oponeo.pl Poza tym samymi testami nie ma co się sugerować, wcześniej snowtrac 3 bywały w ścisłej czołówce, później dziwnym trafem się to zmieniło... Trzeba brać też pod uwagę opinie innych użytkowników... ---------- Post dopisany at 06:49 ---------- Poprzedni post napisany at 06:47 ---------- Z ocen i opinii użytkowników na Oponeo wynika co innego... Inna sprawa, że Vredestein należy do segmentu premium a Firestone do klasy średniej... Nie chcąc się kłocić : Firestone Winterhawk 2 EVO Jeżeli chodzi o opinię to nie są takie złe jak to wyżej napisałeś. Owszem jest to klasa średnia ale warta moim zdaniem pieniędzy,dzisiaj pytałem wulkanizatora (bo zmieniał mi na EVO2) o samą markę firestone odpowiedział że fakt faktem opony nie znajdują się w pierwszej czołówce ale są warte swej ceny.
-
Polecane opony zimowe
Z tego co wyczytalem to firestony evo wypadly w testach lepiej noz vredestein. Wystarczy wklepac w google test adac albo tuv i tabela mowi wszystko. Sam dzisiaj zakupilem 4szt firestone evo 2, 205/60/16 jutro dojda takze wkoncu bede mogl spokojnie jezdzic i oczekiwac na snieg Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Polecane opony zimowe
Ja powiem tak; Mialem w lato opony chinskiej produkcji pojezdzilem 1,5 miesiaca ina oponie 17cal od srodka zaczely sie pojawiac buble co powodowalo trzepaniem ukladu kierowniczego. W zyciu nie kupie nic gumopodobnego na swoje kólka. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spryskiwacze mgiełkowe
Podziękował ---------- Post dopisany 28-11-2012 at 00:59 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 18:47 ---------- Panowie jedno pytanie odnośnie dysz podgrzewanych, jeżeli chce takie zamontować u siebie w OOOO to czy muszę ciągnąć jeszcze jakąś dodatkową instalację elektryczną?
-
Lekkie szarpanie podczas przyśpieszania, zmiany biegów
ech, trzebabyc wrozk ew. docisk nie trzyma... ---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- zloguj 013 i 023. tego typu objawy moga byc spowodowane przez wtryski lub problemy z dostawa paliwa. A jak zlogować jak mam wejść w Vag'a po kolei mógłbyś napisać?
-
Pytanie o żarówki wewnątrz
po co takie kombinacje lepiej dać Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 (2807843282) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i masz problem z głowy bez rezystorów Identyczne mam u siebie w B6, nawet od tego samego sprzedającego. Co do podłączenia wszystko ok,jedynie co to w prawej trzeba było zmienić + z - bo nie chciała świecić Na poprzedniej stronie zamieściłem foto jak to wygląda po podłączeniu
-
Lekkie szarpanie podczas przyśpieszania, zmiany biegów
Witam. Otóż posiadam Audi a4 model B6 z 2002 roku. 1.9 TDI 130 KM oznaczenie silnika AVF. Podczas przyśpieszania czasem mam lekkie szarpnięcie tzn puszczam sprzęgło i lekko szarpnie. To samo mam podczas jazdy gdy jadę puszczę gaz, potem znów go wcisnę to autkiem lekko szarpnie i normalnie ciągnie. Dodam że zauważyłem lekkie drganie drążka zmiany biegów tj: puszczanie gazu drążek przesuwa się do przodu,dodanie gazu drążek przesuwa się do tyłu. Dodatkowo też zauważyłem że np na 3cim biegu podczas lekkiego przyśpieszania autem poszarpuje. Panowie co byście obstawiali? Chciałbym wiedzieć jakąś wstępną diagnozę po w/w objawach, czy to poduszka skrzyni biegów na wykończeniu? No ale czy ona odpowiadała by za takie szarpnięcia?
-
Dziwny odgłos przy puszczaniu gazu
Dzwiek najbardziej slychac na zimnym silniku... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Tez mi obnizki o 100zl... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spryskiwacze mgiełkowe
Podaszm nr ori czesci? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wyciągnięcie plastików zegara
Jak kolego rozebrać ten plastik?
-
Wyciągnięcie plastików zegara
Yyy jak skoro bród jest między tym plastikiem a zegarami... Więc niby jak tam ma jakiekolwiek spręzone powietrze się dostać?...
-
Polecane opony zimowe
Podpinając się pod wątek. Mam wybór między 2 rodzajami opon: FIRESTONE WINTERHAWK 2 EVO 195/65R15 91T 2012 (2671021206) - motoAllegro firestone albo: 4 x Opona zimowa 195/65r15 91T GOODYEAR UG8 (2776194599) - motoAllegro co byście bardziej polecali panowie?
-
Wyciągnięcie plastików zegara
Hehe wlasnie chodzi mi o szybke o ten plastik co jest przed zegarami na calej szerokosci. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wyciągnięcie plastików zegara
f*ck... Myślałem że wystarczy jakoś zdemontować ten plastik od strony kierownicy...
-
Wyciągnięcie plastików zegara
Ale nie nie ja licznik zostawiam tak jak jest tylko ten plastik chcę zdjąć ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- Bo po poprostu między tym plastikiem a zegarem mam syf że tak powiem...
-
Wyciągnięcie plastików zegara
Witam W związku iż za zegarami a dokładniej za tym plastikiem który znajduje się przed zegarami mam trochę syfu (nie wiem jakim cudem tam się znalazł) chciałbym ten plastik wyciągnąc. Lecz nie chcę próbować metodą prób i błędów ponieważ nie chcę uszkodzić tego plastiku. Jak poprawnie wyciągnąć ten plastik by dostać się do zegarów?