Treść opublikowana przez kris-07
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
po co ci emulator ?? daj 25 pin zielonej wtyczki do masy i po problemie Mam podana masę na ten pin i pomaga jedynie na tp że nie mam alladyna, ale sensor na żółto mi wali. Wkurzajace to jest bo wolałbym tam mieć info z radia. Wysłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2 hmm. to nie wiem , ja dalem mase i mi juz ponad 2 miesiace nic nie swieci Z tego, co się orientuję, to zależy od licznika. Jaki masz licznik? Z białym podświetleniem? Ja mam z białym i mi to nie działa, ale ci, co mieli z czerwonym pisali, że po podaniu masy na pin od maski gaśnie sensor. A mam pytanie z innej beczki. Robił ktoś może wyświetlanie drzwi na fisie w przedlifcie? Ja dziś się za to zabrałem. Zmieniłem sobie tylne krańcówki na poliftowe i tył mam elegancko. Problem pojawia się z przodem, bo po otwarciu którychkolwiek drzwi wyświetla mi się, że otwarte mam też drzwi pasażera. Coś czytałem, że trzeba wstawić diodę prostowniczą i to załatwia sprawę. Tylko nie mam pojęcia, gdzie ją wstawić? Może ktoś podpowiedzieć, co i jak? tak mam z bialym podswietlaniem VDO
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
po co ci emulator ?? daj 25 pin zielonej wtyczki do masy i po problemie Mam podana masę na ten pin i pomaga jedynie na tp że nie mam alladyna, ale sensor na żółto mi wali. Wkurzajace to jest bo wolałbym tam mieć info z radia. Wysłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2 hmm. to nie wiem , ja dalem mase i mi juz ponad 2 miesiace nic nie swieci
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
po co ci emulator ?? daj 25 pin zielonej wtyczki do masy i po problemie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
zeby zgasic napis OIL SENSOR na srodkowym wyswietlaczu nie potrzeba zadnego emulatora . idzie zrobic to w 5 minut to pochwal sie jak ? mysle ze nie z kazdym wsadem to pojdzie a domyslam sie alee... ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- Kolego nie olany i nie spinaj sie tylko pisalem tyle razy jak to zrobic a TY znow z innej stony zadales pytanie jest tez tu tutek na ten temat trzeba czytac ze zrozumieniem No sorry jak nie odpisze ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- arre pisales ze chinolem wsad ogarniasz a powiedz mi czy to ten typowy do commandera chinol czy zwykly kabelek niebieski a program kaju Ci podrzucil?tez go mam zle mam vcds i nie ruszalem na nim bo pewnie nie pojdzie albo go uwale musze kupic do commandera cos ale jest sens inwestowac ? Podrzuc jakies info jak mozesz (co kaju sie tu juz wypisal z forum ) Pozdro 25 pin zielona wtyczka do masy i poproblemie. jezdze juz tak tydzien i wszystko ok
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
zeby zgasic napis OIL SENSOR na srodkowym wyswietlaczu nie potrzeba zadnego emulatora . idzie zrobic to w 5 minut
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wymieniales na licznik z bialym podswietlaniem?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
z alladynem sie chyba uporalem bez emulatora. pozostaje mi tylko uruchomic wskaznik oleju. czytalem od 50 do 80 strony i nic tam nie ma o tym jak to sie robi mysle ze jakbym przeczytal to dal bym rade sobie sam przerobic zegar
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
moze bys podpowiedzial co trzeba zrobic krok po kroku mam wskaznik od tzw pierwszego liftu ale nie mam emulatora i watpie zebym sobie go sam potrafil zlozyc
-
swiece zarowe
witam . nie chce zakladac nowego tematu wiec zapytam tutaj . w moim audi nie grzeja mi swiece . -3 stopnie a zasilania na swiece nie ma. w tescie z vaga przekaznik sie zalacza. czujnik pokazuje dobra temperazture. wie ktos co moze byc przyczyna ze nie grzeja ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Grzanek 85 Kaju Cwiara itd itd itd ale czy beda chcieli pytaj zacznij od tych co tu najwiecej rezali to co trzeba dokladnie zrobic zeby to latalo? wystarczy wylutowac w tym nowym zegarze wskanik i wlutowac stary ? czy trzeba jakies przerobki stosowac typu wyprowadzanie kabli dodatkowych z licznika itd.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie . tak nie probowalem. a mozesz mi przypomniec jak to sie kodowalo ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to nikomu kto zmienial licznik na polift nie dziala ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tak dzialalo. kodowanie zmienialem bo mi obrotomierz nie dzialal . chyba z 1025 na 1024
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
symphony II
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
acha i czemu mi nie wyswietla na fisie info z radia ? wymienilem licznik z poliftu na drugi lift ze tak to nazwe. czasami mi alladyn zgasnie ale wtedy mi nic tam nie wyswietla ---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ---------- P.S naprawilem wyswietlacz w firmie accef tak jak ktorys z kolegow radzil . wyglada jak nowy
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
panowie jest ktos w stanie mi zbudowac modul zeby wylaczyc alladyna oleju ? sam nie dam ardy tego zrobic raczej
-
NIe działa tylna lampka w podsufitce
sprawdziłem wypiąłem lampkę z tylu i zapalniczka oraz lampka z przodu dalej żarzą ---------- Post dopisany 04-11-2013 at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2013 at 22:10 ---------- wypialem dzisiaj pompke centralnego zamka , lampke z przodu i dalej zarzy ta zapalniczka . ma ktos jakis pomysl ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mam kompa na dwie wtyczki a nie na jedna
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pany jak wylaczyc u mnie immo vag-comannderem ? a4 b5 lift , 1.9 tdi afn . wchodze w silnik normalnie go rozpoznaje ale nie moge odczytac eeprom jak w liczniku cos mi sie kojarzy ze w komputerze sa dwie kosci 29f400 jednokrotnego zapisu . moze przez to nie wylacze immo ---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ---------- chce wyslac licznik na naprawe wyswietlacza ale chce miec auto do jezdzenia . bo bez licznika d*pa blada
-
Swiatla dzienne zamiast halogonów
A co konkretnie robiłeś? zalozylem takie zarowki diodowe w halogeny i chcialem to uzywac jako swiatla dzienne . nie polecam
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
radio SYMPHONY II . tak dobrze po wpinałem piny ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- zakodowałeś? a jak zakodowac ? ogolnie zmienialem jakies kodowanie licznika
-
NIe działa tylna lampka w podsufitce
witam . mam problem , otóż nie działa mi lampka z tylu w aucie . mogę ja zapalić tylko włączając lewa lub prawa stronę , jeśli przełączę główny włącznik na pozycje I to nic się nie dzieje., nie reaguje na otwieranie tylnych drzwi. jak otworze któreś tylne drzwi to zapala się lampka przednia tylna nie działa. mało tego siedząc w aucie po ciemku zauważyłem ze żarzy się (bardzo słabo) podświetlanie przycisków włączających boczne lampki zarówno z przodu jak i z tylu . do tego żarzy tez podświetlanie zapalniczki na zamkniętym z pilota aucie. nic innego z podświetlań nie żarzy , ani radio ani licznik ani nawet główne włączniki w lampkach . nie mam pojęcia co możne być przyczyna . może ktoś miał podobny przypadek w co wątpię
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ma pytanko . zrobi mi ktoś moduł to oszukania alladyna poziomu oleju ? ---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ---------- i drugie pytanko czemu po zmianie licznika na białe podświetlanie nie działa mi wyświetlacz od radia w liczniku . olej czasami zgaśnie ale wtedy ta cześć wyświetlacza jest nie podświetlona . a zawsze miałem tam info z radia. dodam ze przed wymiana licznika miałem licznik z 6 zegarami FIS-em na środku ale miał zegarek ze wskazówkami i czerwone podświetlanie . audi jest poliftowe
-
Swiatla dzienne zamiast halogonów
nie no za tyle kasy w zyciu nie kupie to juz wole takie kupic i zamontowac w dokladce zderzaka . jest tam takie miejce na takie swiatla. tylko czy to nie bedzie wieksza wioche niz te w halogenach AUDI A6 A4 SUPERB ROOMSTER TOURAN ŚWIATŁA DZIENNE (3631307169) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany 30-10-2013 at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 11:48 ---------- ogolnie na przyszlosc dla innych ktorzy by chcieli zrobic cos podobnego . LIPA LIPA LIPA wyszedlem z tego zalozenia i juz wole kupowac zarowki niz jedzic z taka przerobka mieliscie racje
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
poczytalem troche i idzie naprawic tylko wyswietlacz ktory ma pozypalane pixele ale nie blaknie po rozgrzaniu licznika czy tez wzroscie temperatury w aucie po dluzszej jezdzie . sam nie wiem jak jest u mnie . jutro bede obserwowal jak sie zachowuje