Treść opublikowana przez kris-07
-
Pilny problem - nie odpala - Pomocy:(
a kontrolki ci sei wszystkie pala na liczniku ? w tym modelu rozrusznik powinien krecic bo steruje nim kostka pod stacyjka
-
nie odpala
wedlug mnie predzej kostka stacyjki sie konczy .
-
Sruby mocowania oslony silnika
ale gdzie to kupic ? u mnie w sklepach nie ma. a w serwisie wolaja sobie za szt 10 zl ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- a ty masz takie ? ile za szt ? ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- potrzebuje ok 10 szt
-
Sruby mocowania oslony silnika
siema. ma ktos moze czesci do a4 b5 ? potrzebuje sruby do przekrecenia oslony silnika
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
cwiara a jak ja u siebie zmostkuje te nogi od fotodiody to bedzie mocniejsze podswietlenie mimo ze mam ustawione potencjometrem na maxa ? niby swieci dobrze ale jakby bardziej podswietlalo bym sie nie obrazil
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
musiales nie podlaczyc cisnienia oleju do licznika. od poziomu oleju na duzym fisie nie zapala sie symbol oleju Jak odłączę z kostki pin z ciśnieniem oleju to zniknie błąd? nie zniknie bo nie masz wogole podlaczonego tego kabla albo jest w innym miejscu niz powinien. Czyli co mam zrobić? Tak po prostu zawsze będę miał ten błąd? wypnij wtyczke z czujnika oleju na silniku , sprawdz miernikiem na ktory pin ktorej wyczki ma przejscie i porownaj ze schematem czy w tym miejscu powinno byc wejscie od cisnienia oleju
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
bronson zrob mi taki emulator za 70 zl i swoj bedziesz mial gratis uzbrój się w cierpliwość... ja na bank będę składał a że wszystko poza prockiem i tak trza w większej ilości kupić to myślę że nie będzie problemu... mnie też wpienia ta leżąca wskazówka płytkę pod emu można wykonać metodą termotransferową i wytrawić, mam gdzieś w garażu trawiarkę... trzeba tylko złożyć jeden egzemplarz i przetestować działanie... ogólnie w niecie trafiłem na zagranicznych forach ludków co to składali i banglało.. jestem cierpliwy tylko zebym nie zdazyl auta sprzedac czasami ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- powiem wam ze miske z czujnikiem za 140 zl bym mial ale nie chce mi sie jej wymieniac. podnioslem auto na podnosniku i stwiedrdzilem ze wymiana takiej miski to niezly zabieg. wozek trzeba albo opuscic na dol albo silnik podniesc do gory a i tak nie jest powiedziane ze wyjdzie bo miejsca nie ma za duzo
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a można emula za cirka 30-35 zł i nie bawić się w silnik od przedlifta tylko czujnik w podstawę filtra i podpiąc emu pod liczniki po II lifcie.. bronson zrob mi taki emulator za 70 zl i swoj bedziesz mial gratis
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
musiales nie podlaczyc cisnienia oleju do licznika. od poziomu oleju na duzym fisie nie zapala sie symbol oleju Jak odłączę z kostki pin z ciśnieniem oleju to zniknie błąd? nie zniknie bo nie masz wogole podlaczonego tego kabla albo jest w innym miejscu niz powinien.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
musiales nie podlaczyc cisnienia oleju do licznika. od poziomu oleju na duzym fisie nie zapala sie symbol oleju
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja jestem chetny moze jeszcze ktos sie znajdzie . ja zaplace za taki emulator jakbys mi go zmontowal . napisz ile by to wyszlo ( czesci + twoja robota )
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
poczekam bo co mi pozostaje . zobaczymy czy cos z tego bedzie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a kiedy przewidujesz zakonczenie pracy przy takim emulatorze ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a ty bronson kiedy skonczysz ten emulator zeby z tego czujnika w podstawce zmienic sygnal na taki zeby pokazywal wskaznik ? bo tyle kasy na pewno nie wydam na miske i czujnik ---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- a ta miska do afn to nie taka czasami ? Miska olejowa oleju AUDI VW PASSAT 1.8 1.9TDI NOW (3001271173) - motoAllegro
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
licznik juz mam po lifcie , czujnik w podstawce tez juz mialem . wiec zostalby aby ten emulator . a mozesz mi podeslac linka do tej miski
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
na przyklad jak ? tez sie zastanawiam nad wymiana miski ale koszta sa faktycznie zbyt duze
-
Płyta podłogowa pod silnik A4 B5
witam . mam pytanie . czy plyta (oslona) pod silnik jest taka sama do a4 b5 i passata B5 ? mam okazje kupic od passata b5 ale nie wiem czy mi bedzie pasowala . Wygladem niby jest to samo .
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Spalanie w 1/2 fis tylko to jest korekta spalania a ja chce zmienic z km/litrze na l/100km
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
hmmmm nikt nie wie ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
siemka panowie wiecie jak zmienic w liczniku spalanie ? tzn wyswietla ile zrobie km/1l paliwa a chce zeby pokazywalo ile spala l/100km licznik passat B5 2004r FL
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
bronson co mowisz wykombinujemy cos zeby mi ta cholera nie swiecila ? to akurat chodziło o włączenie podświetlania wskazówek po po zapłonie... a z sensorem.. coś będę myślał bo pomimo tego że mi nie wrzeszczy to wskazówka od temp. oliwy leży... ale pewnie to trochę potrwa... najpierw na wyświetlacz musze nazbierać dudków a ile kasy by trzeba zeby zrobic to urzadzenie zeby zminialo ten sygnal
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
bronson co mowisz wykombinujemy cos zeby mi ta cholera nie swiecila ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Stary... To u vauxhalla kupujesz licznik z A6 po lifcie z FISem w idealnym stanie w tej cenie z przesyłką... Dolicz jeszcze pierdolenie się z lutowaniem wyświetlacza - już wolę wziąć drugi licznik. od a6 i znowu przerobki bo trzeba plywak robic i sciemniacz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja też mam dokładnie taki sam VDO 110.008.940/005 tyle że z uwalonym czerwonym podświetleniem infa z radia.... Anglik i jak ustawiłem kodowanie na 00040 i język na angielski to przestał ryja drzeć... kabel do sensora nie podpięty do niczego... chyba.. ale sprawdze.. w vagu krzyczy ale na ekranie cisza... Co do wyświetlaczy z allegro sam się zastanawiam... ale chwilowo kasy brak więc nie mam co wybierać... no kurde to czemu u mnie drze pape ? ja bym kupil ten wyswietlacz ale nie wiem czy warto . to chinole 160 zl okolo
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jaki masz dokładnie numer licznika i nr VDO oraz jaką wersję softu??? wersja softu w VAGCOMie znajdziesz albo może jest mała żółta naklejka cosik jak D09 albo D11 110.008.942/005 audi 8D0 920 980 softa nie wiem jaki mam . musialbym vasa podlaczyc ale to jutro jak bede na warsztacie ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- a jeszcze jedno warto kupic wyswietlacz z allegro ? bo ten co mam ma powypalane pixele