Treść opublikowana przez daniel01
-
Po przekroczeniu 100 km traci moc.
Nie dogadałem się z kolegą bo trochę za daleko mieszka. Jakby ktoś był z bliższa albo powiedział gdzie można kupić lub coś podobnego
-
Po przekroczeniu 100 km traci moc.
To napisać w swoim dziele czy ktoś by mi logi sprawdził ? troszkę mi głupio bo nie byłem na spocie (z braku czasu) a tu nagle coś mi się zepsuło to się odzywam.. ---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 07:07 ---------- a można to do sprawdzenia logów gdzieś kupić ?
-
Po przekroczeniu 100 km traci moc.
aaa okej to czyli bez logów inaczej tego nie zrobie ?
-
Po przekroczeniu 100 km traci moc.
Ok ale to jest raczej pewne czy zrobic loggi ? Czyli musze jechac do mechanika i podpiac go pod komputer ? Czy idzie to zrobic wlasnym sposobem
-
Po przekroczeniu 100 km traci moc.
ale to teraz możesz być przyczyna filtrów ?
-
Po przekroczeniu 100 km traci moc.
A to można samemu zrobić czy oddać gdzieś na warsztat ?
-
Po przekroczeniu 100 km traci moc.
Jaki koszt ? Tego moze byc
-
Po przekroczeniu 100 km traci moc.
Witam wszystkich. Mój problem kwi w tym że moja kochana audiczka traci moc po przekroczeniu 100 km jadę ładnie ciągnie ciągnie i mijam granice 100-110 i samochód tak jakby przyhamowuje sam (a trzymam cały czas gaz) i następnie nie reaguje wg, wciskam do podłogi gaz i nic nie reaguje. Dodatkową informacją może być to że ostatnio czytałem forum i przyczyną według opinii forumowiczów może to być przez filtr powietrza a filt powietrza wymieniałem przy zakupie samochodu(nie ja wymieniałem tylko w serwisie) po zaglądnięciu okazało się że zostałem oszukany nie wymienili mi filtru powietrza otworzyłem wymieniłem wyczyściłem miejsce filtru. Po wymianie stwierdziłem że zadzwonie i się dowiem dlaczego tego nie wymienili a powiedzieli mi że wymiana została zrobiona. Po telefonie byłem w szoku ponieważ dziwnie mechanik który robił mi samochód ponad 6 miesięcy temu pamięta dobrze że nie wymienił mi tylko filtru powietrza i paliwa ale podobno mi to mówił(dziwne bo za to skasował pieniądze) Miał ktoś podobny przypadek może mi ktoś pomóc coś polecić pozdrawiam
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dziś rano okolo8 pod blokiem w chorzowie batorym widziałem b6 avant srebna SH 5..... na ramkach klubowych
-
Zapach z Ambi pur
Ale jak będzie napisane wanilia to też mogę brać :> ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:17 ---------- Kupiłem tego voyage dziękuje można temat zamknąć
-
Zapach z Ambi pur
Czyli szukać wanili lub voyage ?
-
Zapach z Ambi pur
To wkońcu co to jest ? voyage czy wanilia ?
-
Zapach z Ambi pur
Wysyłam zdjęcia przepraszam że tak późno ale dopiero odebrałem aparat ;d
-
Zatrzaśnięty schowek
Witam wszystkich. Mam takie pytanie czy ktoś miał taka sytuacje że zaciął mu się schowek czy jest jakiś sposób na otworzenie go bez użycia siły jakieś podważanie lub coś w tym stylu ? Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
-
Zapach z Ambi pur
Chodzi mi dokładnie na polską mowę o to że : Czy w zapachach z Ambi Pur na flakonikach tych zmiennych jest jakiś numer wyryty z którego można wywnioskować jaki to zapach.
-
Zapach z Ambi pur
Witam. Mam trochę takie głupie pytanie ponieważ gdy kupiłem moją b6 miałem zapach i aktualnie on mi się kończy a nadaję on jakoś tak hmm miła jazda do tego samochodu i nie wyobrazam sobie dać do mojego samochodu teraz innego zapachu nie oriętuje się czy idzie po tym numerze co jest na tym flakoniku jaki to zapach jest to ambi pur
-
Ciągle paląca się kontrolka otwartego bagażnika
Czyli po prostu lepsze i tańsze będzie psiknięcie sprężonym powietrzem. Jeżeli nie to wymiana zamka lub mikrowłącznika. Ciężko wg jest to wymienić ?
-
Ciągle paląca się kontrolka otwartego bagażnika
To w te miejsce w ktore wchodza kabelki prysnac sprezonym powietrzem
-
Ciągle paląca się kontrolka otwartego bagażnika
Witam, mam taki problem ponieważ cały czas pali mi się kontrolka na panelu otwartego bagażnika a bagażnik jest zamknięty dokładnie z czym może tutaj być problem czasem zaskoczy ale to rzadko. Bagażnik probuje po pare razy zamykać zamek trzyma lecz kontrolka się ciągle pali. Z góry dziekuje za wszelka pomoc
-
Po wycenie czy moge sprzedać samochód
Czyli spokojnie mogę sprzedawać i wyrejestrować ?
-
Po wycenie czy moge sprzedać samochód
Witam wszystkich. Ostatnio miałem kolizje w wyniku czego zostałem podszkodowany. Ostatnio miałem robione oględziny dostałem na meila już wycene i teraz czekam na pieniądze na konto i tu mam pytanie czy mogę sprzedać już samochód ? ponieważ płace za parking a mam kupca na ten samochód .
-
Groupon korzysta ktoś ?
Czyli śmiało mogę kupować wypad z grouponu
-
Groupon korzysta ktoś ?
Czyli podsumowując opłaca się ?
-
Groupon korzysta ktoś ?
Tzn na jakie ?
-
Groupon korzysta ktoś ?
Dziekuje bardzo za opis. życzę miłego odpoczynku