Treść opublikowana przez tomaz_oz
- czujnik paliwa
-
czujnik temperatury silnika
Znalazłem tez na forum jakiś BORSEHUNG. A ten co polecasz spradzowny?
-
czujnik temperatury silnika
dzieki
-
czujnik temperatury silnika
A masz może namiar na jakiś ori w dobrej cenie, czy tylko ASO wchodzi w gre?
-
czujnik paliwa
Witam, czy jest jakiś czujnik paliwa w zegarach??, przyczyną są złe wskazania paliwa, raz jest mało, a raz cały bak, Audi A4 b5 AJM
-
czujnik temperatury silnika
Dzieki, czyli można smiało zamawiać ten zaznaczony? Bo jak dzwoniłem do ASO to nie był w stanie mi powiedzieć jaki to jest, kazał wyciągnać i zobaczyc jaki tam idzie.. Rok Audi tu nie ma nic wspólnego mam rozumieć
-
czujnik temperatury silnika
Witam, Potrzebuje numer temperatury silnika A4 B6 1,9 AWX
-
Czujnik temperartury silnika
Witam, mam problem ze skaczącą temperaturą oraz wyższymi obrotami na biegu jałowym. Z tego, co wyczytałem to najprawdopodobniej czujnik tem. Gdzie najlepiej go kupić, może ma ktoś jakis namiar na ori w dobrej cenie, bo te zamienniki podobno nie są dobrej jakości.
-
Uszkodzony pompowtryski
Panowie mam pytanie, samochód stoi u mechanika okazało się, że został uszkodzony jeden pompowtrysk, z tym, że jak sprawdzal mi kolega na Vagu to pokazywało, że są w normie pompki. Broblem był taki, że paliwo dostawało się do oleju, dymił i czasem cieżko odpalał i teraz pytanie, czy to napewno pompowtrysk, czy może uszczelniacz na pompowtrysku mógł paść? Samochód a4 b5 AJM 115 2000 rok.
-
Dymi na jasno
dzis po sprawdzeniu pompowtrysków okazalo sie ze są w normie, ale poziom oleju ponad norme, co najprawdopodobniej paliwo wpada do oleju. Powodem wydają sie uszczelniacze na pompkach, chyb,a ze ktos poradzi cos innego
-
Dymi na jasno
witam Panowie, co może być przyczyną dymienia oraz czasem ciężko go odpalić, trochę tez przy tym trzęsie budą. Dodam że w zeszłym roku wymieniana była uszczelka pod głowica przy ori przebiegu 220 tyś. Audi A4 B5 AJM. Na chwilę obecną nie mam jak się podłączyć pod kompa...wiem, że to wróżenie z fusów, ale może jakąs diagnozę jesteście w stanie postawić. Na moje oko pompo wtryski, ale mam nadzieje, że coś łagodniejszego.
-
[B6 TDI PD] Długo grzeją świece żarowe
witam, podczas odpalania pojawia się pewien problem, po przekręceniu kluczyka grzeją się długo świece, a jak odpali obroty troszkę skaczą w gore jakby delikatnie ktoś dodał gazu, po takiej sytuacji w czasie jazdy podnosi się temperatura, ale za jakiś czas spada. Ta sytuacja nie powtarza się za każdym razem podczas odpalania tylko co jakiś czas.
-
Błędne wskazywanie licznika
Witam mam problem z licznikiem, a mianowicie błędnie wskazuje temperaturę oraz poziom paliwa. Czy konieczna jest wymiana licznika, czy może gdzieś jakieś czujniki są. mechanior mówił ze z tyłu licznika jest jakiś czujnik i nalezy go wymienić, ale wtedy blednie wskazywal tylko temperarture, a teraz i paliwo.
-
Dusi się do 2000
Witam dziś miałem to samo po bardzo døugiej przerwie spokoju. wnioskuje, że to tylko jak ostro popada i złapie wilgoci.
-
Dusi się do 2000
Witam, mam problem podczas jazdy do 2 tys dusi sie, powyżej 2tyś ładnie już ciągnie, przy zmianie biegów i spadkiem obrotów dzieje sie to samo. był po kompem pokazał błąd czujnika temp. silnika, ale został skasowany i nadal to samo. Czy to wina filtra paliwa, powietrza? czy cos innego
-
Brak mocy AJM
Rośnie do 90 nawet po krótkiej jezdzie i powoli spada. co do mocy to jest tak jade jade jest dobrze puszczam gaz dodaje i już kicha, nie idzie. przeważnie dzieje sie tak po rozgrzaniu. wyąłczam jade za jakiś czas jest dobrze i znów to samo. Co do logów jasna sprawa bez tego to można sobie wrózyć
-
Brak mocy AJM
Witam pytanie dotyczy A4 B5TDI (AJM) , a mianowicie 1 podczas jazdy zaczyna rosnąc temperatura, po jakimś czasie spada 2. ubywa płynu w chłodnicy 3. najważniejsza sprawa dotyczy braku mocy podczas jazdy na każdym biegu się to dzieje pod kompa jeszcze nie podpinałem, ale może ktoś miał podobną sytuację, najgorzą opcją chyba są pomopwtryski
-
Przerabianie lamp na model USA
Dokładnie jeżdze 2 lata na ori usa i nawet przy kontroli nie zorientowali się, nie mówiąc o przeglądzie
-
dymiona tylna lampa a4 b6 Avant
Gość coć mówił, że to od środka jest dymiona sciągnał auto z włoch. Też sie nei spotkałem z dymionymi, no ale mówił ze napewno nie malowane..
-
dymiona tylna lampa a4 b6 Avant
-
dymiona tylna lampa a4 b6 Avant
Witam, czy ori lampy avant były fabrycznie dymione?
-
Blokuje tylne koło
Robił mi to znajomy, bo ja jestem na wyjeździe wiec nie wiem w jakim stanie był tłoczek. Kończył się wiec pewnie kawałek odpadł i przykleił się do tarczy, co spowodowało przyblokowanie klocka i zużycie go prawie całkowicie, czego nie czuć było. To było tylko z lewej strony, z prawej był grubszy klocek.
-
Blokuje tylne koło
Problem sie rozwiązał po ściągnięciu tarczy okazało sie, że resztki klocka przykleiły się do tarczy.
-
Blokuje tylne koło
no dzięki, dziś będzie rozbierany to się okaże. Wczoraj po przedmuchaniu wyleciały resztki klocka i myślałem, ze to było przyczyną, ale niestety nie. Dodam ze przed czyszczeniem przy trzymaniu nogi na hamulcu można było kręcić kołem, tak więc pewnie tłoczek jak mówisz
-
Blokuje tylne koło
ale dlaczego opór jest jak do tyłu jade.