Treść opublikowana przez tomaz_oz
-
Blokuje tylne koło
Witam, mam problem od jakiegos czasu blokuke mi lewe tylne kolo, az klocki zjechalo. Zauwazylem ze problem pojawia sie przewaznie jak mam jechac do tyłu. Tak jakby reczny był zaciagniety. Jade do przodu i jest ok. Na lewarku tez tak sie dzialo, krece do przodu idzie krece do tylu hamuje. Dodam ze dzis mialem wymienione klocki i dzieje sie to samo.
-
Piszczący pasek
Nie ma znaczenia znaczenia,czy zimny czy cieply. Jest to pompa albo alternator.ciezko mi zdiagnozowac z ktorej czeci dobiega ten pisk. Czasem piszczy nawet bez krecenia kierownica. W sobote moze ogarne to. No i udało sie usunąc piszczenie, okazało się ze do wymiany miałem sprzegiełko alternatora, kręciło sie w obie strony. Koszt nowego Valeo- 93 zł. tak więc obeszło sie bez wiekszych kosztów, wymiany alternatora, czy pompy wspomagania. Lepiej szybko to naprawić jak komuś piszczy, bo napinacz dostaje duzych drgań ,co powoduje jego uszkodzenie.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam Panowie mam do wymiany amorki serie, a chciałem obniżyć, co proponujecie: wymianę nowych amorków 1BA i do tego Eibachy, czy używki 1BE w dobrym stanie i do tego springi Eibach. Jakbym miał dobre amorki to bym wziął same sprężyny, a ze kwalifikują się do wymiany to sie zastanawiam.
-
Piszczący pasek
hej jeszcze nie. Jezdze obserwuje, nie piszczy cały czas, tylko co jakiś czas. Po swiętach, bede chciał cos z tym zrobić. Do tego jeszcze przegub mi sie spierniczył i stad ten odgłos może być przy skrecaniu. Piszczec piszczy nadal i opciązenie jakieś jest na ten pasek bo słychaac, tylko czy to pompa wspomagania czy alllternator to nie wiem.
-
Lorinser 18"
Heheh albo smarta
-
Lorinser 18"
Juz nie aktualne jak zobaczyłem jak wyglądają na http://olx.pl/oferta/felgi-lorinser-z-oponami-michelin-do-vw-mercedes-5x112-CID5-IDdTRnH.html
-
Lorinser 18"
Witam, co myślicie Panowie ??? http://www.directupload.net/file/d/4300/qcxln53n_jpg.htm
-
Piszczący pasek
Muszę tylko znaleźć kogoś ktoby mi to zrobił...
-
Piszczący pasek
A może być przyczyna padających wtrysków, co powoduje wieksze drgania, które przechodzą na tłumik drgań, a z tego na pasek? przy wyższych obrotach pisku nie ma. Pisk, az tak mnie nie pokoi jak głosnejszy warkot w środku w samochodzie i do tego to bujanie. Osłona silnika tez bardziej sie trzęsie.
-
Piszczący pasek
Olej sprawdzałem i jest na poziomie kolor jasny, więc to odpada. Trzęsie tez bardziej budą i w środku słychać, że głośniej chodzi. Zatankowałem ostatnio rope pochodzącą z Litwy u nas na Stacji i sie zastanawiam, czy to nie wina wtrysków ta głośna praca, a piszczący pasek to przypadek. Chociaż mam wrażenie, że odgłos pochodzi z alternatora, cieżko wyczuć. Dodam, że to wszystko dzieje sie na ciepłym silniku też, a nie na zimnym jak to inni piszą o piszczącym pasku.
-
Piszczący pasek
Witam , zaczął mi piszczeć pasek przy kręceniu kierownicą, (tylko na wolnych obrotach) piszczenie znika jak podnosze obroty i zaczynam krecic. Dodam że zaczął mi głosniej chodzić, nie wiem czy to wina alternatora bo mam wrazenie ze jakos głosniej chodzi.
-
Zarówka kierunowskazów A4 B6 USA
Tak własnie o to:) jednak da sie dostac:)
-
Zarówka kierunowskazów A4 B6 USA
nie mam jescze nawet tych lamp. chce zakupic od goscia ale szukam tych gniazd i zastanawiam sie czy wogóle gdzies znajde na żarówki dwuwłóknowe. Mowa jest tu o żarówkach do lamp USA
-
Zarówka kierunowskazów A4 B6 USA
gdzieś znalazłem ze montują żarówki na płaskie wejście da rade dostać gdzies u nas takie gniazda http://www.stylingwebben.com/belysning-for-fordon/lampsocklar/p/t25-3157-p27-7w-lampsockel TAk wiec może ktoś pomóc odnosnie tej żarówki?
-
Zarówka kierunowskazów A4 B6 USA
Witam czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaka wchodzi żarówka do kierunków w lampe przednią a4 b6 wersja USA. I czy dostane taka oprawke na taką żarówke gdzieś? lub czy da sie przerobić oprawke EU
-
Gwint KW
Panowie czy oby na pewno będzie pasowało do Avanta. Mam numer tego gwintu(10210027). http://www.kwsuspensions.com/kw-coilover-variant-1-inox-8428.html
-
Gwint KW
To nie wiem czemu mówił sprzedający ze tylko do Sedana. Pózniej będe miał numery to jeszcze sprawdze na stronie KW.
-
Gwint KW
Mógłby ktos jeszcze potwierdzic to info bo nie chce pchać sie w koszta na darmo...
-
Gwint KW
Podobno jest problem z przodem w Avanice jest węższa sprężyna niż w sedanie..i gość co sprzedaje mówi ze sprawdzali i w servisie i na stronie KW ze ten Gwint z tymi numerami pasuje tylko do Sedana. Troche mnie to zdziwiło. Jak to z tym jest?
-
Gwint KW
Witam czy Gwint KW Koni Variant 1 z sedana podejdzie do Avanta???
-
jakie zawieszenie gwintowane A4 B7
Witam jaka jest różnica jesli chodzi o komfort miedzy gwintem KW V1 & AP. No AP to jest najdroższy z tych tanszych gwintów, KW to juz wyższa półka jeśli chodzi o nowy, ale cena używki jest ta sama.
-
Co to za zawieszenie 1BE czy 1BV
tak znalazłem to jest na 100% 1BV jest twardsze od 1BE. chyba szukam gwintu bo dobrać klase wagową pod dany motor to cieżko,(albo za nisko albo za wysoko bedzie)
-
Co to za zawieszenie 1BE czy 1BV
Może mi ktoś pomóc w rozszyfrowaniu Zawieszenia ,czy jest to 1BE czy 1BV AMORTYZATOR AUDI TYŁ A4 B6 B7 8E0513033N AMORTYZATOR AUDI PRZÓD A4 B6 B7 8E0413031BT VBQ002 Kolor śprężyn przód niebieski biały zielony- klasa wagowa z tego co sie doczytałem 8 ja mam 9 serie
-
Zmiana zawieszenia 1BA na 1BE
Witam Chce zmienić zawieszenie z 1BA na 1BE kupując kompletne zawieszenie. Mam pytanie z jakiego silnika będzie pasowało mam 1,9 TDI , na allegro jest tego mnóstwo ale chce, żeby siadł jak sline. Czy klasa wagowa sprężyn ma tu jakieś znaczenie? Klasa wagowa sprężyn to tył OYK-10 przód OJJ-9. Z tego co się doczytałem to należy zmienić o 1 w dół?
-
Czy te lampy są ORI? Lub jak przerobić je
I co z tematem robił ktoś ten mod pod lampy EU??