Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niestety od jakiegoś czasu to ich stała miejscówka od samego rana... Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pół roku pojeździ i sprzeda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Mniejsze opory toczenia, zatem szybsze przyśpieszenie
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
Ładnie się zapowiada obserwuję dalej Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piękny Bolid
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Bardzo ładne autko, oby służyło dzielnie. Powodzenia w dalszym modzeniu bo baza jest zacna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może być inna konsystencja wosku czarnego i jasnego. Po skończonym woskowaniu niestety dużo pozostaje w aplikatorze wosku. Do głowy przychodzi mi jeszcze jedno... że nie woskujesz całego auta tylko to co masz w zasięgu ręki do dachu dostajesz ręką?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mi jeszcze zostało wosku raptem na jedno woskowanie a użyłem go raptem 4 razy, więc z tą wydajnością drogi Radosławie coś mamy rozbieżności :-P (może masz jakiś niekończący się egzemplarz?) Nakłada sie bez większych problemów. Jak nie przetrzymasz za długo to również łatwo się go poleruje. Jasne fusso ma ten minus (nie wiem jak czarne), że na plastikach zostawia jasne ślady, więc trzeba uważać. Po nałożeniu siedzi na lakierze ok 3 miesięcy (widoczne kropelkowanie - producent podaje 12 miesięcy). Jak tego wykończę to kupię coś innego na testy . SharkS Jak chcesz uzyskać dobry efekt to zakup sobie glinkę i po umyciu czy też podczas niego przesmaruj nią całe auto.- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Nie zwróciłem nawet uwagi. Nie ma opcji demontażu manetek?- A4 B8 Lift 2.0 TDI 177 KM QUATTRO 20" S-LINE
e tam, daj ponieść się fantazji- A4 B8 Lift 2.0 TDI 177 KM QUATTRO 20" S-LINE
Koło piękne ale zdecydowanie za wysoko stoi i dziwnie to wygląda- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Pasowała by mi [emoji106]1: Będzie u mnie wszystko z niej chodziło?- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Dunlopy dość ciche opony, na suchym i mokrym nie najgorzej wypadają. Tyle, że mieszanka jest dość miękka i widać że bieżnika na przedniej osi już nieco ubyło. Michelinki były jednak lepsze. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka- Polecane opony letnie
XL przy niskim profilu to podstawa. A co do Michelinow to klasa sama w sobie. Na rotorkach miałem pilot sport 3 rewelacyjne były w każdych warunkach. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka- [B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
90 wg. Mnie optymalne. Ziemniaków Ci nie nawrzucają do środka Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Jest pięknie Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Dzięki za spocika- A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
Fajnie autko siadło, koła eleganckie. Do zobaczenia na mieście- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber, Themon Wszystkiego najlepszego [emoji481][emoji481][emoji481][emoji481][emoji481] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!