Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Tak, cena 400-500 zł czas na pewno parę godzin
  2. Rozważam taką opcję Rski pewnie niebawem wpadną bo i pogoda coraz to cieplejsza, więc jest szansa że do Bukowiny na nich się wybiorę
  3. Super historia a biały RS... po prostu miażdży system. Gratulacje zakupu i bezawaryjności.
  4. Dzięki za miłe słowa ;-) gdybyś szukał b8 w benzynie pisz pw [emoji1]
  5. Kierownice mam od kolegi Guardian, wydechu nie zmieniałem tylko zamówiłem same końcówki u kolegi kiker19. Nowy zimowy zestaw na aucie (jakby co poprzednie kółka na sprzedaż)
  6. Powitać Karol Wszystkiego najlepszego z okazji kolejnych 18 urodzin [emoji2] dużo zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń. Takiej eSki [emoji1]
  7. Ja kupiłem na ten sezon zimowy nowe imperiale 245/40/18 z oponeo i nie żałuję, głośne zaczynają być powyżej 100 km/h ale po mieście z reguły jeżdżę, więc za tą kasę bałem się, że będzie gorzej. Ogólnie deszcz czy sucho jeździ się przyjemnie. Po sezonie zobaczę ile bieżnika zeszło [emoji1] ale nawet jakbym miał dwa sezony na nich jeździć to się opłaca. Zawartość dodana 6 minutes later Fuldy letnie miałem w poprzednim samochodzie w rozmiarze 225/45/17 ogólnie opona twarda na suchym spoko trzymała mało się zużywają ale na deszczu niestety były śliskie i głośne. Tanie nie były a jakościowo przeciętne. Jak dla mnie bez szału.
  8. Podczas stawiania kloca odpisz mi na SMS [emoji1] Zawartość dodana 0 minutes later Podczas stawiania kloca odpisz mi na SMS [emoji1]
  9. Ostro idziesz z modami, zacnie się furka prezentuje. Jeśli możesz to napisz mi jak to cenowo wyszło i jakiś namiar na tego gościa od spoilerów ;-)
  10. Jak tam Panie Łukaszu A Sześć?
  11. Jak masz ładne ranty w felgach i zależy Ci na tym co audi zaleca to kup sobie 255/35. 245/35 też mają chłopaki i sobie chwalą. Ja po tym sezonie letnim będę mądrzejszy czy dobrze wybrałem [emoji5]️
  12. Może będzie okazja się gdzieś trafić Zdjęcia są mojego autorstwa nie z allegro. Myślę, że jak aura pomoże to w marcu będą już koła na aucie do Bukowiny pasuje już na konkretnym kole zajechać
  13. Możesz śmiało założyć 245/35 na 19 8,5j a to jak się ułoży guma z rantem na feldze zależy od producenta. Np. Goodyear f1 245/35 u kolegi niemal identycznie osłaniał rant felgi jak u mnie 255/35 Michelin pilot sport 3. Teraz mam dunlop sport maxx rt 245/35 i widać że są nieco węższe a rant felgi jest bardziej odsłonięty.
  14. Powitać strasznie to forum jasne w przeglądarce, aż oczy bolą. Dobrze że tapatalk ma ciemne motywy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.