Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Używany zawias s-line 1be ok 1000 zł plus koszty robocizny Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  2. Dobrze że Barca wygrała będzie ciekawie do ostatniej kolejki La ligi chociaż Real ma mecz zaległy... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  3. ...a tyle rzeczy bym w niej jeszcze zmienił Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  4. Plany konkretne będzie się działo... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  5. Jaki był wynik? [emoji23] [emoji13] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  6. Tak jak pisałem wcześniej chodzą mi inne po głowie [emoji13] [emoji1] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  7. Gwint jest elegancki. Pięknie wybiera nierówności, dobrze auto się trzyma w zakrętach, ogólnie mówiąc jestem zadowolony. Zawias jest ustawiony w połowie regulacji tak jak na zdjęciach i cały czas tak śmigam [emoji5]️ podnosić go raczej nie będę bo nigdzie jeszcze nie udało się przytrzeć [emoji16] a niżej na tą chwilę nie potrzebuje schodzić. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  8. Szkoda auta ale grunt, że Wam się nic nie stało. Powodzenia w walce z ubezpieczalnią (w razie czego oni mogą być pomocni https://das.pl/ )
  9. Tak na poprawę humoru [emoji23] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  10. Niesamowity projekt, widziałem na FB u Bestperfomance. Intryguje mnie ta kierownica od TT ona siada P&P czy jest jakaś rzeźba robiona?
  11. Jak coś odsprzedam Ci moje. Mi chodzą nieco inne po głowie
  12. Pasują idealnie do auta. B9 wygląda kosmicznie Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  13. Dobre blachy ale na Kraków Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  14. jakie koszta dwumasu? Wymiana pomogła? Jaki masz przebieg?
  15. Może być różnica gdyż nowa sprężyna jest nie ugnieciona/wybita a stara swoje ma na karku
  16. Potwierdzam, u siebie mam założony AP GF10-077 ekstra się wóz prowadzi
  17. Avancik i kolorek niczym moja, szkoda tylko że baza do modzenia konkretna. Jeśli szukasz inspiracji zapraszam do mojego wątku Felga jak już wyżej napisano optycznie znika w potężnym nadkolu i to et bardzo wpadnięte są do środka - "ja bym zmienił" ale to Tobie ma się podobać Jakieś 19 + sprężynki eibach i będzie malina. Do tego może chromowane końcówki wydechu? Dodaj koniecznie zdjęcia środka. Bezawaryjności życzę
  18. Dzisiaj jadąc do pracy, gdzie bym nie próbował objechać to wszystko stało... dobrze że bus pasy są
  19. Całe miasto dziś zakorkowane
  20. Ładnie "leży" powodzenia w dalszym modzeniu i bezawaryjności

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.