D4NTE
Klubowicze
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda profil: D4NTE
Treść opublikowana przez D4NTE
-
A4 B8 AVANT co warto koniecznie zrobić
Używany zawias s-line 1be ok 1000 zł plus koszty robocizny Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrze że Barca wygrała będzie ciekawie do ostatniej kolejki La ligi chociaż Real ma mecz zaległy... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
...a tyle rzeczy bym w niej jeszcze zmienił Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
Plany konkretne będzie się działo... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaki był wynik? [emoji23] [emoji13] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
19[emoji13] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Tak jak pisałem wcześniej chodzą mi inne po głowie [emoji13] [emoji1] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Gwint jest elegancki. Pięknie wybiera nierówności, dobrze auto się trzyma w zakrętach, ogólnie mówiąc jestem zadowolony. Zawias jest ustawiony w połowie regulacji tak jak na zdjęciach i cały czas tak śmigam [emoji5]️ podnosić go raczej nie będę bo nigdzie jeszcze nie udało się przytrzeć [emoji16] a niżej na tą chwilę nie potrzebuje schodzić. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Szkoda auta ale grunt, że Wam się nic nie stało. Powodzenia w walce z ubezpieczalnią (w razie czego oni mogą być pomocni https://das.pl/ )
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak na poprawę humoru [emoji23] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 DTM projekt
Niesamowity projekt, widziałem na FB u Bestperfomance. Intryguje mnie ta kierownica od TT ona siada P&P czy jest jakaś rzeźba robiona?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Jak coś odsprzedam Ci moje. Mi chodzą nieco inne po głowie- Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Pasują idealnie do auta. B9 wygląda kosmicznie Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka- Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Dobre blachy ale na Kraków Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka- Przerwy w pracy silnika 2,0 TFSI CDNB
jakie koszta dwumasu? Wymiana pomogła? Jaki masz przebieg?- Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
Może być różnica gdyż nowa sprężyna jest nie ugnieciona/wybita a stara swoje ma na karku- jakie zawieszenie gwintowane A4 B8
Potwierdzam, u siebie mam założony AP GF10-077 ekstra się wóz prowadzi- A4 B8 AVANT co warto koniecznie zrobić
Avancik i kolorek niczym moja, szkoda tylko że baza do modzenia konkretna. Jeśli szukasz inspiracji zapraszam do mojego wątku Felga jak już wyżej napisano optycznie znika w potężnym nadkolu i to et bardzo wpadnięte są do środka - "ja bym zmienił" ale to Tobie ma się podobać Jakieś 19 + sprężynki eibach i będzie malina. Do tego może chromowane końcówki wydechu? Dodaj koniecznie zdjęcia środka. Bezawaryjności życzę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Staram się ... ale Twojej białej perełce nie dorówna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzisiaj jadąc do pracy, gdzie bym nie próbował objechać to wszystko stało... dobrze że bus pasy są- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Całe miasto dziś zakorkowane- [B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
Ładnie "leży" powodzenia w dalszym modzeniu i bezawaryjności - Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE