Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
Złodziej Nowa Huta
Nie tylko w hucie panowie kradną...zawsze znajdzie się jakaś kurewka co do uczciwej pracy się nie weźmie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B8 CDHB] Mwlodarowe A4 Lava Gray 1.8 TFSI
Piękna baza do modzenia bezawaryjności życzę- A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Autko robi wrażenie powodzenia w dalszych pracach- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać dzięki za wczorajszego spota- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać z rana- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Chłopaki jak namalowani- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oj tam...Kupi małego jaśka w Auchan i przymocuje szarą taśmą- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka No no Radzio szaleje Przyłączam się do życzeń Wszystkiego Najlepszego Ruks- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hejka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać a co to za impreza była bal samców- [ALL B8] moja pierwsza A4
Piękne rezanie tu odchodzi a ja dopiero dziś ten temat przeczytałem super furka się prezentuje oby tak dalej...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[emoji6]- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
OGr- Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Jest prze kocur jeździ i wygląda rewelacyjnie i co najważniejsze zawsze czyste- Czy warto montować chlapacze przód i tył?
Może w allroad to jakoś wygląda ale w zwykłej B8 chlapaki powodują że auto wygląda jak świniowóz. Andy jak świniowóz to wyglądał bez chlapaczy. Nie ma porównania z brudem na tylnej klapie i z boku auta. Ja mam lavagrey czyli prawie czarny i chlapacze nie rzucają się tak w oczy. Mi się z nimi allroad nawet bardziej podoba. - Nie wiem kwestia gustu, jak dla mnie nie wygląda to dobrze, a auto trzeba pucować to nie będzie brudne [emoji12]- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Malina [emoji6]- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nowohucka?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema Może masz jakiegoś małego lokatora pod maską? w końcu zima nadchodzi :-P http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/9017009,krakow-smiertelny-wypadek-na-ulicy-nowohuckiej-wideo-zdjecia,id,t.html - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!