Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty nie pierdziel o eibachach sro w kit ani o meczyku na dużym ekranie, tylko za zlot zapłać, bo według tego co Jarko dziś aktualizował, to nawet zaliczki nie wpłaciłeś... Pamiętaj, że w tej kwestii okazji nie upolujesz...ABG [emoji14]olew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łukasz dzięki za odwiedziny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
same cukiereczki z rana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czym się miałem chwalić? Nowym biznesem No i sprawa się rypła,,, ...dzięki Karol... Gdyby nie to zdjęcie na etykiecie to bym się nie skapnął że to twoje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czym się miałem chwalić? Nowym biznesem No i sprawa się rypła,,, ...dzięki Karol...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czym się miałem chwalić?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Eee, no co Ty :-) Powiedział bym że Fanty i OGra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać No no Radziu autko pięknieje....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak to wygląda u mnie 18" 8,5 j- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać w końcu piąteczek...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chociażby Ci 5 odradzało to i tak zrobisz po swojemu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Musisz jakieś LEDy w środku zapodać bo uja widać na zdjęciu. i dekory czarny piano do kiery spasują, bo te srebrne jakoś nie bardzo...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie do tego prawdopodobnie malowane były. Wiec mogły mieć jakąś przygodę Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Byłoby tak: hehehe- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trza do Jaworzna zadzwonić, znajdź kontakt i sie dowiedz... Ale chyba gra nie warta świeczkiKupie passata,Nowy za***isty, nie bedzie sie psuł. Ale i on nie jest idioto odporny Wszystkie bryki mają jakiś minus ....ale i tak nic nie przebije 2,5 w tiptroniku- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka dzięki za spota ;-) boseron autko w środku zaczyna nabierać Ci smaku ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Poniedziałek- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A Tobie chyba Karol zapomniał wyłączyć serwer?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!