Treść opublikowana przez kazikk46
-
trzepie silnikiem siwy dym i olej z wydechu???
jesli ktos wie oco chodzi prosze o pomoc
-
Lubin i okolice moze spocik ?
witam pisze się na krzywą gdzie i o ktorej zbiorka??
-
Problem z odpalaniem na zimnym 1.8 adr
Witam mam problem z odpalaniem na zimnnym silniku odpala za 5 razem wie ktos cos na ten temat??
-
radio i kable
witam panowie chce podłaczyc radio lecz radio ma odcieta kostke noi oczywiscie kostka od stacyjki tez obcieta powiedzcie mi jak to podłaczyc bez kostek
-
Nie przełącza się na gaz
no jest cewka na tym pod zbiornikiem jutro obadam temat to filtr od gazu jest
-
Nie przełącza się na gaz
bylo u elektryka ale on twierdzi ze nic nie dotykal od gazu kiedys mialem tak ze wymienili filter od gazu i smigala dalej taki jajowaty pod zbiornikiemn plynu chlodniczego
-
Nie przełącza się na gaz
slychac jak sie otwiera ale w butli
-
Nie przełącza się na gaz
a gdzie go znajde??? i jak on wyglada???
-
Nie przełącza się na gaz
powiedz mi jak on wyglada taki z niebieska wtyczka???
-
Nie przełącza się na gaz
witam w mojej audi gdy przy 2tys obr. powinien sie przełaczyc na gaz słychac tykniecie w butli lecz auto gasnie pomocy
-
brak pradu na pompie paliwa audi a4 b5 brzpiecznik ok ... jaka przyczyna??
jest tak wszystko dziala przekaznik pompa tez a prądu dalej na niej niem znalazlem 2 kable urwane czarny i fioletowy w pierwszej kostce od przekaznika jest podłaczony tylko jeden kabel czerwono czarny
-
brak pradu na pompie paliwa audi a4 b5 brzpiecznik ok ... jaka przyczyna??
dzieki wyjołem ten przekaznik ma styki czarne poprzypalane kupie nowy i załoze umie jest przekaznik 208 w szarej obudowie na koncu listwy z prawej strony z tego co pamietam to pompa nigdy nie podawała paliwa na zapłonie wiec od dawna musiał sie juz psuc ---------- Post dopisany 27-11-2012 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2012 at 11:27 ---------- siema wymieniłem przekaznik na nowy pompa paliwa nowa auto odpalilo ale jak dalem na zaplon pompa nie zapodaje paliwa zapodaje dopiero jak silnik zaczyna krecic wiecie cos na ten temat...????
-
brak pradu na pompie paliwa audi a4 b5 brzpiecznik ok ... jaka przyczyna??
pompe mam nowa kupiona w piatek ... jechalem wczoraj i podczas jazdy auto zgasło i juz nie odpaliło na krutka chodza oby dwie ta stara i ta nowa wiec problem jest gdzies indziej jak wyciagnac ten przekaznik..
-
brak pradu na pompie paliwa audi a4 b5 brzpiecznik ok ... jaka przyczyna??
aha dobra a da rade go sprawdzic czy trzeba odrazu nowy kupic??
-
brak pradu na pompie paliwa audi a4 b5 brzpiecznik ok ... jaka przyczyna??
brak pradu na pompie paliwa audi a4 b5 brzpiecznik ok ... jaka przyczyna?? :eusathink:
-
Ile pali Wam gazu?
duze spalanie gazu 18l w miescie do 3 tysiecy obr.. trasa 9l.. raczej cos nie tak prosze pisac na pw silnik 1.8 adr
-
Po wymianie rozrusznika brak ładowania pomocy
Po wymianie rozrusznika brak ładowania pomocy wmieniony został rozrusznik i po tym zabiegu autko po przejechaniu paru km zaczelo gasnac zapalaja sie wszystkie kontrolki na tablicy i auto gasnie pomocy
-
Piszczy przy odpalaniu rozrusznik???
jest dokladnie tak jak piszesz jutro go wyciągne i zobaczymy czy pomoze dzieki za podpowiedz
-
Piszczy przy odpalaniu rozrusznik???
piszczy jak przekrecam kluczyk jak puszcze cisza czy zimny czy cieply piszczy tak glosno ze ludzie sie obracaja heheh
-
Dziwny dźwięk podczas odpalania
witam tez mam taki problem tylko ze u mnie piszczy przy odpalaniu czy zimny czy cieply i tak piszcy rozrusznik???
-
Piszczy przy odpalaniu rozrusznik???
witam mam audi a4 b5 i piszczy mi przy odpalaniu za kazdym razem czy zimny czy cieply czy to rozrusznik sie zaciera???
-
Lubin i okolice moze spocik ?
siemanko to jak z tym spotem???? odbedzie sie dajcie znac pozdro...
-
Lubin i okolice moze spocik ?
siemanko jestem nowy wbije na spocik:naughty::naughty:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:banan::banan::banan: