-
[B5 AFN] Bierze olej po regeneracji
Zobacz czy nigdzie na pewno nie ma wycieku coś może być ominięte przy składaniu niedokręcone czy coś
-
[B5 AFN] Problem z pompą?
a ile przejechałes po tej naprawie?
-
[B5 AFN] Problem z obrotami i do tego kopci na wolnych
Ostatnio to mialem przy ruszaniu z 1 biegu zamulił sie i telepał myślałem ze pasek przeskoczył na popie ) .Dojechałem do domu i zostawiłem zrezygnowany na drugi dzień odpaliłem i było wszystko ok . Byłem kiedyś w diaktroniku w raszynie i chłopaki powiedzieli żę to czeste zjawisko w AFN sztanga turbiny sie zapieka.Wypsikali poruszali i na jakiś czas spokój
-
[B6 AWX] Olej w zbiorniczku po wymianie głowicy
jak wyjeta głowica to pełen sprawdzian od planowania po nowe śruby do głowicy
-
[B5 AFN] Problem z hamulcami
Witam ;mam projavascript:void(0);blem z hamulcami lub z ABS nie wiem w czym tkwi problem .przy końcu hamowania mam bicie w pedał jak by ABS choc lekko trzymam pedal hamulca, na poczatku tak bylo jak tylko skrecalem i trzymalem lekko , teraz nawet na prostej bije nie wiem co sie dzieje moze kto wie o co biega?[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 23:15_________________________________________________przeczytalem pare postow i problem uwazam za wyjasniony dzieki .
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Witam; ładnie wyglada, mam pytanko jak sie montuje chromowe ramki i gdzie mozna kupic
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam was; jestem nowy ksywa dzik jestem z okolic w-wa.
zuzadzik
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta