Treść opublikowana przez garbi89
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
układ chłodniczy zapowietrza się wtedy gdy nadmierne ciśnienie wyrzuca płyn chłodniczy z układu i wtedy jest brak grzania a ja tak miałem
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
zapchana nagrzewnica to nie grzeje bo płyn przez nią nie przepływa a tobie się auto zapowietrza to jest nie szczelny układ paliwowy
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
dzisiaj dałem auto do naprawy. Powiadomię Was jaka była przyczyna[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 20:15_________________________________________________Witam a jednak przedmuch na 2 baniaku , głowica ok po przejechaniu 30 km wszystko ok. :oklaski: Wąż jest miętki Koszt naprawy 1000zł. [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 15:20_________________________________________________przejechałem już 1000 km od naprawy wszystko ok płynu nie wyrzuca jest cały czas na max a węże są miękkie ogrzewanie ok
-
[B6 AVF] Przy jakim przebiegu wymienić olej w dyferencjale w quattro
Ja też myślę wymienić tylko jaki byłby najlepszy?
-
[ALL B5] Czy dwumas AFN 1.9 TDI podejdzie do AVB 1.9 TDI
proponuję założyć nową,używaną możesz długo nie pojeździć. Wtedy koszt będzie większy. Chyba ze na chandel?
-
[B6 AVF] Przy jakim przebiegu wymienić olej w dyferencjale w quattro
Witam mam pytanie. Przy jakim przebiegu wymienić olej w dyferencjale, skrzyni biegów i na jaki ? W audi b6 quattro. Przebieg 200 tyś. skrzynia 6 biegowa, silnik AVF 131 KM
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
pompa wody była wymieniona 20 tys km temu w salonie audi z całym rozrządem [br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 18:40_________________________________________________dzisiaj zauważyłem ze przewody zrobiły się twardziejsze a płyn nie ubył. Myślę ze przebieg był oryginalny przed kupnem był sprawdzany w salonie i wszystko ok książka też ok. [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 14:04_________________________________________________a jednak uszczelka tak powiedzieli w ASO koszt od 1500- 1800 zł szukam tańszego mechanika może ktoś zna taniego i dobrego w Rzeszowie który :quattro:naprawi silnik AVF 19 tdi 131 KM
-
[B6 AVF] Wymiana przednich amortyzatorów w A4 B6 ?
puma musisz wymieniać amory i sprężyny kompletami
-
[B6 AVF] Wymiana przednich amortyzatorów w A4 B6 ?
musisz odkręcić wahacze górne i tą nakrętkę ona trzyma sprężynę ale sprężyna musi być ścisnęta [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 21:01_________________________________________________wymiana amorów przód to ok 50-60zł za 1 szt. tył jest tańszy
-
[B6 AVF] Jak podnieść zawieszenie w quattro
chlałbym podnieść około 5 cm nie więcej żeby nie czerkać spodem jak pojadę na Wilczą Wole na ryby [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 20:37_________________________________________________na lato mam 205/55/16 nowe, a 15 /195/65 tylko chcę skończyć
-
[B6 AVF] Jak podnieść zawieszenie w quattro
dzięki jutro zaczynam szukać . W ASO będą bardzo drogie
-
[B6 AVF] Jak podnieść zawieszenie w quattro
a gdzie można kupić takie sprężyny do zawieszenia 1BR
-
[B6 AVF] Wymiana przednich amortyzatorów w A4 B6 ?
witam ja w swoim audi B6 wymieniałem w listopadzie amory przód i tył jedna strona wyszła bez problemów a druga z cała zwrotnicą inaczej się nie dało tył bez żadnych problemów
-
[B6 AVF] Jak podnieść zawieszenie w quattro
sprężyny od A4 przód 1.9tdi a 2.5 tdi są takie same , tył taki sam sprawdziłem to na hurtowni w katalogu . A jakie auto posiada zawieszenie 1BR?
-
[B6 AVF] Jak podnieść zawieszenie w quattro
Mialem Nissana Terrano II ale sprzedałem. Eksploatacja tego auta była droga i dlatego sprzedałem.[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 16:01_________________________________________________a wracając do tematu jak założę sprężyny twardziejsze i nowe czy auto mi się podniesie ? Czy ktoś z was już zakładał takie sprężyny ?
-
[B6 AVF] Jak podnieść zawieszenie w quattro
quad ma za mały bagażnik i sprzed się nie mieści :>
-
[B6 AVF] Jak podnieść zawieszenie w quattro
jak go obniżę to już nigdzie nie wjadę a ryba bierze tam gdzie ciężko dojechać.
-
[B6 AVF] Jak podnieść zawieszenie w quattro
jeżdżę na kołach 15/195/65 zimowe a na lato mam 205/55/16. Myślę że takie powinny być , przynajmniej takie zalecają> Auto jest w quattro dlatego chciałem je trochę podnieść . Trochę wędkuje i wtedy zahaczam spodem o podłożę.
-
[B6 AVF] Jak podnieść zawieszenie w quattro
dnośnie wymiany sprężyn czy są jakieś wyże od normalnych czy wystarczy założyć twardziejsze tej samej długości. Allrody nie mają silników 19 TDI 131KM.
-
[B6 AVF] Jak podnieść zawieszenie w quattro
a co to dokładnie znacze 1BA I 1BE . i WRZUCAM ZDJĘCIE Z TYLNEJ KLAPY
-
[B6 AVF] Jak podnieść zawieszenie w quattro
Zrobiłem zdjęcia i jak oceniacie prześwit
-
[B6 AVF] Jak podnieść zawieszenie w quattro
jutro zrobię fotkę a pomiędzy oponą a błotnikiem jest ok 8 cm opony są 15/195 /65
-
[B6 AVF] Jak podnieść zawieszenie w quattro
fachowiec powiedział ze to jeszcze fabryczne normalne nie obniżone
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
poprzednie moje audi miało przejechane prawie 400 tys i wszystko było oryginalne i ok to ma dopiero niecałe 200 tys i się psuje
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
a jak to nie uszczelka pod głowicą