Treść opublikowana przez garbi89
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
dzisiaj przejechałem 250 km przy prędkości 120-130 km/h płyn stał 1-2 cm poniżej minimum i nic nie ubyło a węże są średnio twarde.
-
[B6 AVF] Jak podnieść zawieszenie w quattro
podobno można podnieść na sprężynach lub na odbojach
-
[B6 AVF] Jak podnieść zawieszenie w quattro
Witam mam mały problem chciał bym podnieść zawieszenie w moim quattro 19 TDI 131 KM z 2002roku przód i tył ok 5 cm do góry. Może ktoś mi doradzi jak to zrobić. Z góry dziękuje.
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
Do roboty mam 250 km w jedna stronę , sprawdzam go już od 2 tygodni , białego dymu za sobą nie zauważyłem a zwracałem na to uwagę, nawet mechanik, który zajmuję się tylko Audi i VW to nie wie o co możne chodzić. Na razie kazał jeździć i pilnować płynu chłodniczego a usterka wyjdzie z czasem. Znajomy ma podobne objawy w Oktawi jeździ już 6 miesięcy i tez nie wie o co chodzi. Robiony był test i nic nie wyszło.
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
Na zimnym silniku jest wszystko ok, nie ma żadnych bąbelków a węże są miękkie. Dopiero po nagrzaniu silnika do 90 C i przy obrotach większych niż 2500 tyś. obrotów dopiero robią się węże twarde i wyrzuca płyn do 1-2cm poniżej minimum i tak trzyma.
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
płyn ucieka zbiorniczkiem nadmiarem założyłem butelkę i co wyleci to wleje. A możne popuścić korek będzie mniejsze ciśnienie.
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
największy problem jest w tym czy można takim autem jeździć z niskim poziomem płynu 1 - 2 cm poniżej minimum.
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
Witam ja mam podobny problem przy jeździe 140 km/h ubywa mi płyn chłodniczy ze zbiorniczka poniżej minimum 1 cm i tak trzyma jeżeli doleje to wyrzuci , wymieniłem zbiorniczek,korek na nowy , wymieniłem termostat i płyn na nowy i nic to nie dało ogrzewanie raz jest dobre raz słabe, węże są średnio twarde. Co mogę jeszcze wymienić mam nadzieje ze to nie uszczelka pod głowicą, temperaturę trzyma 90c. Czy mogę tak jeździć autem czy nie.
-
[B6 AWX] Wskaźnik temperatury
też Ci świeciła kontrolka na desce??
-
[B6 AWX] Wskaźnik temperatury
WITAM mi jak padł czujnik to świeciła kontrolka na desce po podłączeniu komputera okazało się ze jest uszkodzony czujnik płynu chodzącego a tem. na zegarze była 90 c Dzisiaj byłem u mechanika kazał jeździć tylko nie szaleć prawdopodobnie nie domyka się termostat.
-
[B6 AWX] Wskaźnik temperatury
witam. Mam podobny problem,rozgrzewam silnik do 90 i w czasie jazdy poza miastem spada tem. do 80 a jak wjadę do miasta to trzyma 90 stoję na światłach spada na 80 po ruszeniu i przejechaniu 1 km znowuż 90 czujnik wymieniłem na nowy na wakacjach był uszkodzony sygnalizowała to kontrolka żółty silniczek wykazał to wag teraz zaczęła spadać mi temperatura Jak myślicie to termostat.
-
[B6 AWX] Nie moge otworzyc tylnej klapy - avant
I co tam trzeba wymienić w tej klapie już mnie denerwuje te otwieranie od środka. [br]Dopisany: 12 Październik 2008, 19:18_________________________________________________Nikt nie miał takiego problemu
-
[B6 AWX] Nie moge otworzyc tylnej klapy - avant
Witam ja mam taki sam problem klapa raz się otworzy raz nie i co zrobić
-
Co do tłumaczenia
dziękuje juz wszystko wiem dzisiaj się dowiedziałem na słowackiego jest naj taniej 120 zł za cztery dokumęty i godzina czekania.
-
Co do tłumaczenia
Witam dzisiaj zakupiłem audi A4 z 2004 1.9 TDI 130 KM i niewiem jakie dokumęty mam przetłumaczyć. Proszę o pomoc . Auto jest z niemiec.
-
[B5 AVG] Problemy z płynem chłodniczym
Wymiana uszczelki pod głowicą nie opłaca się robić byle gdzie to musi być mechanik dobry .To musi jeszcze zagrać. To nie jest wymiana klocków pod blokiem.
-
[B5 AVG] Problemy z płynem chłodniczym
Ja mam uszczelkę dobrą a ubywa mi płyn przez zbiorniczek wyrównawczy po woli. Nie moge odpowietrzyć układu cały czas się przelewa w nagrzewnicy po odpaleniu.
-
[B5 AVG] Problemy z płynem chłodniczym
witam Kazdy dobry mechanik po zdjęciu głowicy powinien ja dać do planowania i wymienić uszczelniacze zaworów na nowe dobrej firmy .
-
[B5 AVG] Problemy z płynem chłodniczym
weze sa gorące koło akumulatora. A CZEGO NIE MOGE ODPOWIETRZYĆ UKŁADU . PRZY ODPALANIU PRZELEWA SIĘ W NAGRZEWNICY.
-
[B5 AFN] Świst turbiny
Tak słychać i w środku tylko musi być cicho w aucie. JA WYCIOŁEM KATA JAKI FAJNY ŚWIST.
-
[B5 1Z] wyciek płynu chłodniczego z chłodnicy
spawanie chłodnicy to 60 zł od jednej dziury , a przy okazji sprawdzi na szczelność powietrzem. tak własnie ja zrobiłem i jest wszystko ok
-
[B5 AVG] Problemy z płynem chłodniczym
Witam przewód ten cięki puszcza mi płyn jak otwoży mi się termostat, a ten dolny jest troche ciepły też przy otwartym termostacie chłodnica jest też ciepła. Przy odkręcaniu korka mam cisnienie podobno ma tak być, temperatura 90 na klimatroniku nie wiem nie chce mi pokazać nie mogę go włączyć. dzisiaj się dowiedziałem ze to może wina termostatu.
-
[B5 1Z] wyciek płynu chłodniczego z chłodnicy
Wymień chłodnice lub ją pospawaj a nic tam nie syp. Koszt pospawania nie jest taki drogi a przy okazji gość sprawdzi ci szczelność chłodnicy.
-
[B5 AVG] Problemy z płynem chłodniczym
Ja myśle o wymianie płynu na nowy może to coś da. [br]Dopisany: 15 Styczeń 2008, 16:17 _________________________________________________Wymieniłem płyn na nowy i nic nie dało. Ma ktoś inne pomysły.
-
[B5 AVG] Problemy z płynem chłodniczym
Tak oczywiście masz racje dzisiaj się otym dowiedziałem od mechanika. A czego nie moge go odpowietrzyć, mechanik terz nie wie. Narazie kazał jezdzić.