Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Czytałem powyższe posty.od ok pół roku mam podobny problem z temperaturą plynu. na autostradzie przy dynamicznej jeżdzie , mam na myśli 200 km/h bądż więcej temperatura sięga 90 stopni, ale już przy zwolnieniu do ok 170, 180 km/h temperatura plynu to ok 75-80 stopni. przy jeżdzie 130 km/h, 140km/htemp. nigdy nie osiągneła 90 stopni. w mieście temperatura utrzymuje się na poziomie 75-80 stopni. co może być powodem takiego zachowania? [ Dodano: 08-12-2006, 14:29 ] ajak sprawdzić na klimatroniku po po 2 lifcie?
  2. a jezeli obciera błotnik o opone to co najlepiej zrobic?tzn obciera punktowo przy wjechaniu w poprzeczną nierówność , macie jakąś rade?
  3. dokladnie mam taki wąż do spryskiwania reflektorów myślalem ze moze przedemną cos było robione ze spryskiwaczami i ze ten wąż jest nieori. Czytalem powyższe wypowiedzi, bo też mam problem ze spryskiwaczami reflektorów. bede próbował gdy przekroczę 20 km/h , chociaż troche to dziwne dla mnie. ale może bedą działać, jak sprawdzałem to pompke słychać, swiatla byly wlączone ale nic sucho, zobaczymy.
  4. kolorek spoko, ale silniczek troche slaby
  5. ładny avancik w dodatku w quattro, takie motorki lubie, milego śmigania.
  6. jazda niezła,swietnie sobie radzisz. furka niziemska , kolorek i wogóle , gratulacje.
  7. bardzo ładna bryczka, i te fotele masz poprosty zaje...super. spalanie , wiadomo 2.5 tdi musi więcej spalić niż 1.9 tdi, normalka. niezły zakup
  8. normalnie jest to a4 2.5 tdi,upodabniam ją do s4. i powoli sie to udaje
  9. tą moją audicę powoli robie na s4, bo te s4 są superowe, pozdr, poszukam fotek to wstawie
  10. ja w swoim autku na lato mam 18" z opnami 225/40, czuć wszystko na kregosłupie , bo nasze drogi to wiecie. no ale prezentuje sie super i swietnie trzyma na zakretach razem z zawieszeniem h&rr. zle zaczales kolego i proponuje zebys przedstawil sie nejpierw w NEWBIE a pozniej pisal posty [ Dodano: 23-11-2006, 16:41 ] CZE PIOTR 1602 JESTEM OD NIEDAWNA ZAREJESTROWANY NA TEJ STRONIE , WIęC DOPIERO JĄ POZNAJE, ALE NIE WIEM O CO CHODZI Z TYM "ŻLE ZACZĄŁEŚ. " POSTARAM SIE WPISAć NA NEWBIE. POZDR.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.