Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5 2,5 TDI q] Avant 1999r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ponownie,

No więc zgodnie z zapowiedzią zamieszczam krótki opis naszej A4.

Jest to A4 z 1999r. Motorek jaki ją napędza na 4 kółeczka (quattro) to 2,5 TDI AKN 150 KM w Avancie (dobrze :wink:). Zawieszenie sportowe, fabrycznie obniżone -2cm.

Cóż więcej powiedziec...?

No i fotki...

f7884a5715ababc7m.jpg

b5d0cbeaff919911m.jpg

wnętrze:

74640a13f2e3bed0m.jpg

no i zegary, na prośbę adadur'a (innego nie miałem);

0ef85b2e1a8cf475m.jpg

pzdr, no i oczywiście komentujcie :wink:

// trochę przeredagowałem tekst

Opublikowano

Miałem podobną tylko bez Q.....ale nastał czas na B6...i w Quattro

Opublikowano

Dawaj zdjęcia!!!! :grin:

Koniecznie wrzuć fotkę zegarów - chciałbym coś sprawdzić. Czy wiesz z jakiego miesiące jest twoje auto?

Opublikowano
  • Autor
Dawaj zdjęcia!!!! :grin:

Koniecznie wrzuć fotkę zegarów - chciałbym coś sprawdzić. Czy wiesz z jakiego miesiące jest twoje auto?

Auto jest prawdopodobnie z 06.1999r. :) :idea:

Opublikowano

ładny avancik w dodatku w quattro, takie motorki lubie, milego śmigania.

Opublikowano

ogolnie spoko autko , silnik tez ok

Opublikowano

Ladny sniezny kolor... no i ten naped miod :cool:

Opublikowano

ładna V6 w avancie i na dodatek z Q :cool:

Opublikowano
Dawaj zdjęcia!!!! :grin:

Koniecznie wrzuć fotkę zegarów - chciałbym coś sprawdzić. Czy wiesz z jakiego miesiące jest twoje auto?

czyli okazalo sie ze na poczatku liftu zegar byl analogowy ;)

ladne autko

Opublikowano

fajny i ciekawy bo biały avant bez relingów z quattro i xenon :roll:

acha i dajzel :grin:

Opublikowano
Dawaj zdjęcia!!!! :grin:

Koniecznie wrzuć fotkę zegarów - chciałbym coś sprawdzić. Czy wiesz z jakiego miesiące jest twoje auto?

czyli okazalo sie ze na poczatku liftu zegar byl analogowy ;)

ladne autko

O tym własnie murzynku mówiłem że zegary nie zmieniły się od początku II liftu - może sz sobie odnotować - wydaje mi się że nowe pojawiły się pod koniec roku albo od 2000r.

Co do autka - jeju jakie bialutkie - teraz wraca moda na białe autka ;) Widać że zadbane autko wiec właściciel troszkę pośmiga. No i gdzie to taką zimę mamy już??? Na jednej z fotek widać że za kierwonicą toś w krótkich gaciach siedzi :razz: a na innych fotkach zima w pełni - czyżby jakiś mors w klubie?

Opublikowano

adadur, tylko nie dokladnie widac jakie jest podswietlenie, biale czy czerwone??

Opublikowano
adadur, tylko nie dokladnie widac jakie jest podswietlenie, biale czy czerwone??

Moim zdaniem widać dokładnie, że czerwone..

Co do auta to trzy plusy ale ogromne

+ Avant

+ za quattro

+ światełka

Jeden neutaral za silnik - osobiście wolę 1,9 i byłby minus ale odgłos pracy szejściu garów to rekompensuje.

Opublikowano
  • Autor

dzięki za pozytywne opinie :)

adadur, tylko nie dokladnie widac jakie jest podswietlenie, biale czy czerwone??

Podświetlenie zegarów jest czerwone. :idea:

No i gdzie to taką zimę mamy już??? Na jednej z fotek widać że za kierwonicą toś w krótkich gaciach siedzi :razz: a na innych fotkach zima w pełni - czyżby jakiś mors w klubie?

Nie, nie morsem to ja nie jestem, część zdjeć jest robiona zimą ale na początku roku a część w lato poprostu :razz:

Opublikowano

Ladne autko , dobry silnik , avant no i Q.

Ostatniego Ci zazdroszcze.

Pozdrawiam

Opublikowano

Murzyn, adadur, mam też z 99r. i dokładnie te same zegary i podświetlenie.

Opublikowano

to chyba zegary się nie zmieniły z początkiem liftu wcale - z tym zegarkiem to drążyłem bo mam w niemieckiej instrukcji od auta takie analogowy na jednej stronie a dalej jest opisany cyfrowy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.